Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.


View attachment 88266

Dostawa niby już w czwartek, kurierem normalnie. 13 osob kupiło z tej aukcji, brak negatywnych ocen. Na allegro od 5 miesiecy
1704133079619.png



@szplin też z tej aukcji masz za 1300 czy inna?
 
Rozważ jeszcze moto g84 w tej cenie ale @Roshi jojczył że lipa, sam nie pomacasz to się w sumie nie dowiesz, moto ma 12gb ram vs 8 w poco

Jakbym miał brać dla siebie budżetowca to postawiłbym na poco jednak

Wrzuć sobie oba modele w porównywarke Motorola G84 i poco x5 pro
jako telefon za tyle do uzytku na codzien? :no no: za chuja bym nie wzial, jak @w4ar wspomnial lepiej dolozyc i cos kupic co Cienie bedzie wkurwiac, telefon stal sie czescia codziennosci, niestety
:fjedzia:
 
@szplin znalazleś jakiś telefon? Szukales ostatnio jak kojarze. Mój POCO x3 dzisiaj upadł po raz ostatni i niestety 1/3 ekranu wylała. POCO X5 teraz chyba (999pln xkom na allegro) chyba, że macie coś lepszego w tej cenie?!
Ja teraz wziąłem Motorolę edge 30 za 1100, zdjęcia robi słabe ale dość fajnie wszystko chodzi, bardzo ładny wyświetlacz. Telefon mega lekki i nie duży więc jak komuś na tym zależy to chyba mogę polecić.
W porównaniu do mojego siajomi 8T który potrafił zawiesić się na ament po otworzeniu chrome no to jest przeskok.
 
Ok to jestem zdecydowany zeby brać z xkoma za 1600 POCO X5 PRO. Czy w tej cenie znajdzie się coś równie dobrego, ciekawszego? @wszyscy
On na stronie xioami był niedawno po 1299

Za chwilę jest premiera X6, więc cena za stary znów spadnie
 
Last edited:
On na stronie xioami był niedawno po 1299
Obecnie 1800. Mowa o wersji 8GB+256GB. Czaiłem się na niego już jakiś czas temu, ale stary tel jeszcze działał więc sie nie zdecydowałęm ostatecznie. It is what it is
 
Obecnie 1800. Mowa o wersji 8GB+256GB. Czaiłem się na niego już jakiś czas temu, ale stary tel jeszcze działał więc sie nie zdecydowałęm ostatecznie. It is what it is
Tak jak edytowałem, zaraz premiera następcy, w tej cenie trochę bez sensu. Bo te ceny skaczą co chwilę

Wcześniej na oficjalnej kilka tygodni był po 1500
 
Za chwilę jest premiera X6, więc cena za stary znów spadnie

Tak jak edytowałem, zaraz premiera następcy, w tej cenie trochę bez sensu. Bo te ceny skaczą co chwilę

Wcześniej na oficjalnej kilka tygodni był po 1500

To nie wiedziałem i może rzeczywiscie się pośpieszyłem. Zawsze jest opcja zwrotu i przeczekania do premiery nastepcy :OK:
 
To nie wiedziałem i może rzeczywiscie się pośpieszyłem. Zawsze jest opcja zwrotu i przeczekania do premiery nastepcy :OK:
Następca raczej nie będzie gejm czendżerem zeby za niego płacić 1800. Poczekaj aż x5 spadnie do 1300 albo poniżej i bierz.
 
Panowie, potrzebuje laptopa za max 3000 (najlepiej 2500) tak żeby udźwignął pakiet adobe i czasem jakiś film czy netflixa, macie coś sprawdzonego?
 
Panowie, potrzebuje laptopa za max 3000 (najlepiej 2500) tak żeby udźwignął pakiet adobe i czasem jakiś film czy netflixa, macie coś sprawdzonego?
no i fajnie jakby miał 15” oczywiście sam też mogę poszukać, bardziej pytam czy w takim budżecie warto coś w ogóle szukać
 
Back
Top