Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Mam zmywarkę boscha 15letnią do zabudowy z Ikei, z metalowym dnem, sprzęt nie do zajebania. Czasem raz na pół roku coś odpierdoli z programem, ale wtedy lecisz program czyszczący czy reset i już wporzo.

@Roshi - no właśnie podobno spisek żarówkowy dotarł również do zmywarek... Podobno nawet niektóre Bosche zaczęły być chujowo robione, ale nie spotkałem się z tymi egzemplarzami osobiście.
To u mnie program co trochę muszę resetować bo Olo właczy jakiś i trzeba wyłączać za chwilę
 
Wyglądam ci jakbym był jego kuzynką?
:lizoremotmaly2:
18821.jpg
 
Wziąłem sobie realme 11pro plus w pleju. Miałem wziąć coś pod gry, z 16GB ramu, ale tak wyszło.

Ogólnie podzespoły są w miarę, choć to poprzednia generacja procesorów, ale pubg działa lepiej niż na moim poprzednim xiaomi mi 8 pro.

Do tego lepszy wyświetlacz, większy no i 512 GB pojemności daje mi miejsca na wszystkie gry, jakie będę miał ochotę se wrzucić, a za dwa lata wymienię na coś potężnego.

Aparat choć ma aż 200MP, to robi najwyżej dobre zdjęcia. Podobno za jakiś czas będzie lepszy soft aparatu, może wtedy coś się poprawi.

Z kolejnych plusów - taka sama porcja wymagającej gry AAA zużywa połowę tego co w poprzednim telefonie, więc jak dla mnie odlot.

Ostatni plus - ładowanie 100W, w jakieś pół godziny bateria jest prawie do pełna naładowana, więc oszczędność zużycia energii i szybkie ładowanie zastępuje dużą baterię w zupełności @Roshi.
 
Korzystacie ze stojaków na telefony / słuchawki? Jeśli macie coś do polecenia lub odradzenia to śmiało.
 
Ładowanie telefonu ultra vooc, czy jakoś tak (nazwa własna na ładowanie 100W) :gabi_much_love:

Ale to jest dobre, ale to jest szybkie!!!

Miałem telefon na 10%, więc nie pogram... Podpiąłem, po 10 minutach 44%. Założyłem krótkie spodenki - 47%... Kurwa, no wręcz przesada :jarolaugh:
 
Ładowanie telefonu ultra vooc, czy jakoś tak (nazwa własna na ładowanie 100W) :gabi_much_love:

Ale to jest dobre, ale to jest szybkie!!!

Miałem telefon na 10%, więc nie pogram... Podpiąłem, po 10 minutach 44%. Założyłem krótkie spodenki - 47%... Kurwa, no wręcz przesada :jarolaugh:
Potwierdzam, nie raz ratuje dupe jak się zapomni podłączyć tel do ładowarki wcześniej. Mam w OnePlusie chyba 60W z 5% do 75% w 30 minut
 
Ładowanie telefonu ultra vooc, czy jakoś tak (nazwa własna na ładowanie 100W) :gabi_much_love:

Ale to jest dobre, ale to jest szybkie!!!

Miałem telefon na 10%, więc nie pogram... Podpiąłem, po 10 minutach 44%. Założyłem krótkie spodenki - 47%... Kurwa, no wręcz przesada :jarolaugh:
Potwierdzam, nie raz ratuje dupe jak się zapomni podłączyć tel do ładowarki wcześniej. Mam w OnePlusie chyba 60W z 5% do 75% w 30 minut
A za rok bateria wyjebana jak koza po budyniu i co minutę jeden procent w dół.
 
A za rok bateria wyjebana jak koza po budyniu i co minutę jeden procent w dół.
Pierdololo, tel ma kilka lat i nadal nieźle trzyma. Telefony mają optymalizację ładowania, że pełna moc tylko do iluś (chyba 80) % baterii a od 80 do 100 obniża prąd ładowania.
W OP jest też ładowanie nocne, wtedy ładuje niższą mocą i tak nią zarządza żeby przed odpięciem od sieci telefon był naładowany w 100% (telefon zapamiętuje w jakich godzinach jest ładowany, a kiedy go odpinasz od kabla)
 
Dobra będzie durne pytanie - ktoś wie czemu w telefonie Xiaomi Redmi Note 11S dzieje się coś takiego, że jak dotykam włącznika tylko to reaguje jakby się go przytrzymało? W 10 działo się to samo do aktualizacji, tu telefon się tak zachowuje od 3 dni, wcześniej raz tak było 2 dni - ktoś ma pomysł co robić? Bo serwis tu potrzebny nie jest. Kiedyś mi znajomy ogarnął i działało potem w poprzednim telefonie, a działo się to samo - podobno z winy braku jakiejś aktualizacji, ale teraz phone zaktualizowany do najnowszej wersji.
 
Dobra będzie durne pytanie - ktoś wie czemu w telefonie Xiaomi Redmi Note 11S dzieje się coś takiego, że jak dotykam włącznika tylko to reaguje jakby się go przytrzymało? W 10 działo się to samo do aktualizacji, tu telefon się tak zachowuje od 3 dni, wcześniej raz tak było 2 dni - ktoś ma pomysł co robić? Bo serwis tu potrzebny nie jest. Kiedyś mi znajomy ogarnął i działało potem w poprzednim telefonie, a działo się to samo - podobno z winy braku jakiejś aktualizacji, ale teraz phone zaktualizowany do najnowszej wersji.

Restartowales telefon?
Wlacz i wylacz.
Wcisnij ten przycisk mocniej kilka razy.
 
Dobra będzie durne pytanie - ktoś wie czemu w telefonie Xiaomi Redmi Note 11S dzieje się coś takiego, że jak dotykam włącznika tylko to reaguje jakby się go przytrzymało? W 10 działo się to samo do aktualizacji, tu telefon się tak zachowuje od 3 dni, wcześniej raz tak było 2 dni - ktoś ma pomysł co robić? Bo serwis tu potrzebny nie jest. Kiedyś mi znajomy ogarnął i działało potem w poprzednim telefonie, a działo się to samo - podobno z winy braku jakiejś aktualizacji, ale teraz phone zaktualizowany do najnowszej wersji.
Miałem to samo w Xiaomi, u mnie pomogło przywrócenie ustawień fabrycznych
 
Korzysta ktoś z takiego urządzania jak frytkownica beztłuszczowa? Bo zastanawiam się nad opcją budżetową:


oraz lepszą z promki:


Do tej drugiej można dwa razy więcej załadować i to mnie kusi. A jak myślicie, duża różnica w jakości jest? Ktoś korzysta i może jakąś polecić?
 
Korzysta ktoś z takiego urządzania jak frytkownica beztłuszczowa? Bo zastanawiam się nad opcją budżetową:


oraz lepszą z promki:


Do tej drugiej można dwa razy więcej załadować i to mnie kusi. A jak myślicie, duża różnica w jakości jest? Ktoś korzysta i może jakąś polecić?
Pro tip jak masz piekarnik to po chuj Ci takie coś? Wsypujesz na blachę bez tłuszczu i się robią leganckie.

Chyba że nie masz piekarnika to wtedy nie pomogę.
Jedyne co mogę poradzić to to, że opcja najtańsza zawsze jest najgorsza, później i tak musisz wydać na coś co się nie zjebie po roku
:roberteyeblinking:
 
Pro tip jak masz piekarnik to po chuj Ci takie coś? Wsypujesz na blachę bez tłuszczu i się robią leganckie.

Chyba że nie masz piekarnika to wtedy nie pomogę.
Jedyne co mogę poradzić to to, że opcja najtańsza zawsze jest najgorsza, później i tak musisz wydać na coś co się nie zjebie po roku
:roberteyeblinking:

Mam piekarnik gazowy, do czasu remontu kuchni nie planuje go wymieniać. I jebać frytki, ja w tym planuje głównie kuraka robić i warzywa, z piekarnika gazowego często np. drób wysycha w środku, a to ponoć główny atut tych beztłuszczowych że produkt jest soczysty i dodatkowo się nie przypala. Znajomi mają z lidla i propsują, ale widzę że ten z biedry teraz tańszy jest od konkurencji z lidla (280).
 
Wariaty! Planuje zakup smartwacha. Wpadł Mi w oko GARRETT GRS PRO. Ma ktoś jakąś realna wiedzę w temacie smartwachy i może rzetelnie ocenić produkt? Place w papieskich kremowkach. Pozdrawiam
 
Czy ktoś miał do czynienia z monitorami interaktywnymi/ tablicami interaktywnymi?

Z tego co widze to są jakby komputery all-in-one z dotykowym ekranem, są i na androidzie i na windowsie.

Jak w praktyce wychodzi wykorzystanie takich tablic w telekonferencjach (teams/skype/zoom)? Jak rozumiem wtedy współdzielimy w aplikacji konferencyjnej swój pulpit, odpalamy na nim "painta" i rysujemy po monitorze?

EDIT:
Chyba jednak będzie kierunek laptop z ekranem dotykowym
 
Last edited:
Dobra będzie durne pytanie - ktoś wie czemu w telefonie Xiaomi Redmi Note 11S dzieje się coś takiego, że jak dotykam włącznika tylko to reaguje jakby się go przytrzymało? W 10 działo się to samo do aktualizacji, tu telefon się tak zachowuje od 3 dni, wcześniej raz tak było 2 dni - ktoś ma pomysł co robić? Bo serwis tu potrzebny nie jest. Kiedyś mi znajomy ogarnął i działało potem w poprzednim telefonie, a działo się to samo - podobno z winy braku jakiejś aktualizacji, ale teraz phone zaktualizowany do najnowszej wersji.
Ustawienia, tam wszystko znajdziesz. A pewnie sporo rzeczy, o których nie miałeś pojęcia, że masz - a przydatne.
 
Czy ktoś miał do czynienia z monitorami interaktywnymi/ tablicami interaktywnymi?

Z tego co widze to są jakby komputery all-in-one z dotykowym ekranem, są i na androidzie i na windowsie.

Jak w praktyce wychodzi wykorzystanie takich tablic w telekonferencjach (teams/skype/zoom)? Jak rozumiem wtedy współdzielimy w aplikacji konferencyjnej swój pulpit, odpalamy na nim "painta" i rysujemy po monitorze?

EDIT:
Chyba jednak będzie kierunek laptop z ekranem dotykowym
Miałem taki dawno temu. Jak Ci wieczorem, przez okno wpadnie mucha i zacznie skakać po ekranie to jest zajebista zabawa :einsteinsmoke:
 
Back
Top