Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Kurwa szerokim łukiem będę omijał teraz philipsy.
Ogólnie to są spoko telewizory ale wybierając te z niższej półki cenowej trzeba się liczyć z kiepskim działaniem andka i innymi ograniczeniami funkcjonalności. To się tyczy każdej marki.

Dodam że to był chyba updejt do androida 12 więc mógł sobie życzyć więcej miejsca, jak będę u nich to sprawdzę na pewno ale wydaje mi się że Android wersję wyżej niż na moim Sony (11)
 
Ogólnie to są spoko telewizory ale wybierając te z niższej półki cenowej trzeba się liczyć z kiepskim działaniem andka i innymi ograniczeniami funkcjonalności. To się tyczy każdej marki.

Dodam że to był chyba updejt do androida 12 więc mógł sobie życzyć więcej miejsca, jak będę u nich to sprawdzę na pewno ale wydaje mi się że Android wersję wyżej niż na moim Sony (11)
oprogramowanie :gdzie: procesor i dostepny cache :showdatass:
nawet ostatnio probowalem cos starego z .apk wgrac bo nowego nie mozna przeciez za stary android to nie laczy sie z siecia :śmiech:
jako wyswietlacz teraz dekodera tez przecietny, normalne odswiezanie...
odradzam, tak ambilight robi fajny efekt ale to wszystko - sępią na podzespołach, moze z wysokiej polki da sie cos z tym zrobic
ale pierdole wole dolozyc i kupic soniaka. Mam starego 20 letniego ponad z niemiec i do tej pory chodzi, juz kineskop zielony posmak wypierdala ale da sie normalnie ogladac :lol:

ogolem telewizory czy smartfony to jest temat ktory stale idzie do przodu i nie warto wypierdalac na cos nowego 5 kola bo zaraz po dwoch latach okazuje sie przezytkiem.
 
Wytrzymałe, długo bateria trzyma.

Plus cegła, prawie pół kilo wagi. Krecik czy balastek nie dali by rady ci go przynieść.
A reszta? Pamięci i te inne ważne duperele? Bo myślę czy nie kupić sobie. Miałem kiedyś chińskiego Hammera (nie pamiętam nazwy) i dopóki nie zjebało się gniazdo do ładowania to byłem bardzo zadowolony a ten, widzę, dodatkowo ładuje się na tej podstawce do ładowania.
 
A reszta? Pamięci i te inne ważne duperele? Bo myślę czy nie kupić sobie. Miałem kiedyś chińskiego Hammera (nie pamiętam nazwy) i dopóki nie zjebało się gniazdo do ładowania to byłem bardzo zadowolony a ten, widzę, dodatkowo ładuje się na tej podstawce do ładowania.
Zależy do czego używasz, czy bardzo obciazasz go...
Do użytku w sam raz... Pierwsze dwa lata powinien dobrze się sprawować.
Na pewno minus w tych chińczykach to oprogramowanie... Nie aktualizuja go Bóg wie jak długo a tylko najnowsze modele dostają aktualne oprogramowanie..
 
Już pisze bo trening robię.
Czas mnie nie goni więc mogę poczekać - telefon sprawny mam.
Ale mam na nim sporo obciążających apek głównie giełd kryptowalutowych które masę go zżerają.

Interesuja mnie pancerniaki że względu na twardość i przede wszystkim baterie.
Ale w pierwszej kolejności będę patrzył na procek i ram (celuje w 12gb)
Pamięci to i 64/128gb w zupełności mi wystarczy... Rozmiar też nie musi być wyjebany bo 5.78 w sam raz jest, za wielki i zbyt ciężki też nie dobrze przecież

Przeglądałem na razie troche chinoli i np. Doogee s100 wygląda bardzo ciekawie, a idzie to wyrwać za 1100...

Budżetem będę celował w 2 koła, tylko chyba pójdę po rozum do głowy i kupię coś bardziej dopracowanego jakiś oneplus.. chuj w te baterie chociaż doceniam jak jest spora.
 
Pany szukam zmywarki do zabudowy, wymiar standardowo 60cm (szer)
Jest tego w ch i troche do wyboru ale zupełnie nie mam o tym pojęcia.

Jaki sposób załadunku, pojemnik na sztućce (tacka/szuflada czy jeszcze coś innego). Automatyczne otwieranie czy co one tam mają i na co jeszcze zwrócić uwagę?
 
Używał ktoś kiedyś? Właśnie mam pewną okazję...

Tylko nie wiem jeszcze czy tego są jakieś różne modele bo jestem w robocie i na telefonie chujowo się robi research.



 
Pany szukam zmywarki do zabudowy, wymiar standardowo 60cm (szer)
Jest tego w ch i troche do wyboru ale zupełnie nie mam o tym pojęcia.

Jaki sposób załadunku, pojemnik na sztućce (tacka/szuflada czy jeszcze coś innego). Automatyczne otwieranie czy co one tam mają i na co jeszcze zwrócić uwagę?
Ja kupowałem w tamtym roku. Polecam stronę Agdmaniak. Dużo pożytecznych informacji tam znalazłem. Dużo ciekawego jest także w komentarzach gdzie bryluje P. Krzysztof Kulikowski :)
 
Pany szukam zmywarki do zabudowy, wymiar standardowo 60cm (szer)
Jest tego w ch i troche do wyboru ale zupełnie nie mam o tym pojęcia.

Jaki sposób załadunku, pojemnik na sztućce (tacka/szuflada czy jeszcze coś innego). Automatyczne otwieranie czy co one tam mają i na co jeszcze zwrócić uwagę?

Ktoś coś jeszcze dorzuci do tematu?
Patrzyłem na stronę która podał @bulizzor

Znalazłem kilka modeli Bosch/Siemens w przedziale 3k i z komentarzy wyłowiłem jeden model Beko.
Największy problem mam z tym dnem zmywarki stalowe czy z tworzywa. Nigdzie nie potrafią wyjaśnić czy ten plastik faktycznie taki chujowy i się rozpada zmywarka czy o co dokładnie chodzi. Widziałem komentarze że plastik śmierdzi ( w sensie że resztki jedzenia jak się rozkładają to smród "włazi" w plastik) albo że łączenie plastik metal puszcza. Ale ile w tym prawdy nie wiem, opini różnych jak zawsze pełno.

Jedyne co się dowiedziałem to że Bosch/siemens z metalowym dnem jest u niemca robiony, a z plastikiem w polszy.
 
To chujki internetowe pomogliście jak zwykle
:usunto:

Jedynie dzięki @bulizzor za trop i garść informacji
:tiphatb:

Z 3 modeli Bosch i 1 Siemensa wybór padł na model SMV6ECX51E 4700 (regularna cena, chyba) na promocji z kodem dziś 1000zl taniej czyli 3700zl

Pod uwagę brany był też tańszy model
SMV4ECX14E ale jebać biede
:roberteyeblinking:
 
To chujki internetowe pomogliście jak zwykle
:usunto:

Jedynie dzięki @bulizzor za trop i garść informacji
:tiphatb:

Z 3 modeli Bosch i 1 Siemensa wybór padł na model SMV6ECX51E 4700 (regularna cena, chyba) na promocji z kodem dziś 1000zl taniej czyli 3700zl

Pod uwagę brany był też tańszy model
SMV4ECX14E ale jebać biede
:roberteyeblinking:
nie siedze w zmywarkach na pewno dbac o sol jak masz kamienna wode, to wszystko.
to nie pralka ze Ci sie lozysko spierdoli i jak wezmiesz chujową to 3/4 ceny pralki wymiana.
Siemens kiedys dobra firma, nic nie mam z tego, z bosha pralki dobre bo wymienne lozyska maja...
ja mam boscha zmywarke 45 cm i smiga
 
To chujki internetowe pomogliście jak zwykle
:usunto:

Jedynie dzięki @bulizzor za trop i garść informacji
:tiphatb:

Z 3 modeli Bosch i 1 Siemensa wybór padł na model SMV6ECX51E 4700 (regularna cena, chyba) na promocji z kodem dziś 1000zl taniej czyli 3700zl

Pod uwagę brany był też tańszy model
SMV4ECX14E ale jebać biede
:roberteyeblinking:
Mam zmywarkę boscha 15letnią do zabudowy z Ikei, z metalowym dnem, sprzęt nie do zajebania. Czasem raz na pół roku coś odpierdoli z programem, ale wtedy lecisz program czyszczący czy reset i już wporzo.

@Roshi - no właśnie podobno spisek żarówkowy dotarł również do zmywarek... Podobno nawet niektóre Bosche zaczęły być chujowo robione, ale nie spotkałem się z tymi egzemplarzami osobiście.
 
Back
Top