Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Panowie, smartwatch dla dziewczyny, bez żadnych bajerów tylko by liczył kroki i ładnie wyglądał :boystop:





@pyrazgr Ty chyba swojej kupowałeś tego amazonfita? Jak to się sprawdza?
 
@Roshi - realme 11pro+, ciut ponad 2k za 12gb ramu i sensowne bebechy, a jeśli to mało albo drogo to oppo reno 4 pro - prawie to samo za 1700/2k.

Ewentualnie oneplus 10T, bo tam masz 16gb :antonio:
 
@pyrazgr Ty chyba swojej kupowałeś tego amazonfita? Jak to się sprawdza?
Panowie, smartwatch dla dziewczyny, bez żadnych bajerów tylko by liczył kroki i ładnie wyglądał :boystop:





Tak, swojej żonie kupiłem gts 4 mini, ma wszystkie funkcje które wymieniłeś. Jeszcze go nie zniszczyła a to jest sukces :mamed:

Z tego co wiem to nie zawiesza się i pasuje na drobne rączki bo jest mały. I dobra cena.
 
Byłem dzisiaj w sklepie pooglądać te telewizory i najlepsze wrażenie zrobił na mnie ten:


Tego w sklepie nie było i zastanawiam czym się tak mocno mogą różnic że taka różnica w cenie?:

 
Tego w sklepie nie było i zastanawiam czym się tak mocno mogą różnic że taka różnica w cenie?:



Tu masz oba w euro dodaj sobie do porownania. Na pewno jeden ma więcej pamięci bo 32gb vs 8gb

Edit ten droższy to model tegoroczny, muszą brać więcej za niego.
No i chyba ma więcej trybów obrazu i dźwięku te całe dolby i inne filmowe bzdety.
 


Tu masz oba w euro dodaj sobie do porownania. Na pewno jeden ma więcej pamięci bo 32gb vs 8gb

Edit ten droższy to model tegoroczny, muszą brać więcej za niego.
No i chyba ma więcej trybów obrazu i dźwięku te całe dolby i inne filmowe bzdety.

Widzę jakieś pierdoły dla graczy i lepsze funkcje poprawy obrazu. I chyba nowszy Android bo 11.
 
Widzę jakieś pierdoły dla graczy i lepsze funkcje poprawy obrazu. I chyba nowszy Android bo 11.
Jak cię stać to bierz nowszy, jest duża szansa że będzie dłużej aktualizowany, nie mówiąc o serwisie.

Funkcje dla graczy też warto rozważyć, bo koledzy pisali że usługa geforce now robi robotę i nie warto mocnego komputera kupować do gier, tylko do takiego tv podpiąć jakieś źródło (nawet słaby laptop czy inne cuda) i za kilkadziesiąt złotych miesięcznie masz dostęp do najnowszych tytułów działających płynnie.

Warte uwagi.
 
Jak cię stać to bierz nowszy, jest duża szansa że będzie dłużej aktualizowany, nie mówiąc o serwisie.

Funkcje dla graczy też warto rozważyć, bo koledzy pisali że usługa geforce now robi robotę i nie warto mocnego komputera kupować do gier, tylko do takiego tv podpiąć jakieś źródło (nawet słaby laptop czy inne cuda) i za kilkadziesiąt złotych miesięcznie masz dostęp do najnowszych tytułów działających płynnie.

Warte uwagi.

Ja mam PS5 i to jest powód w sumie dla którego chce zmienić TV na 4k. Tutaj dodatkowo irytuje mnie trochę odświeżanie ekranu z napisem HDR co jakiś czas. Więc stary bym sprezentował rodzicom, a sobie wziął nowy.

Tyle że ja gram tyle co kot napłakał, kupiłem PS5 a gram w Fife i UFC głównie na nim xD I stąd moje wahania czy brać.
 
Ja mam PS5 i to jest powód w sumie dla którego chce zmienić TV na 4k. Tutaj dodatkowo irytuje mnie trochę odświeżanie ekranu z napisem HDR co jakiś czas. Więc stary bym sprezentował rodzicom, a sobie wziął nowy.

Tyle że ja gram tyle co kot napłakał, kupiłem PS5 a gram w Fife i UFC głównie na nim xD I stąd moje wahania czy brać.
To zadałeś sobie teraz najważniejsze pytanie - czy masz na tyle hajsu by kupić tv tylko po to by się kurzył, albo by grać w gierki w których rozdzielczość ma niewielkie znaczenie:suchykarol:

Chyba że starzy w pilnej potrzebie to wtedy wiadomo.

Jak już będziesz brać to może rzeczywiście nie ma sensu przepłacać... Myślałem że mocno oglądasz. Chyba że hajsu w bród, wtedy takie 2k niewiele zmienia :beczka:
 
@HubiSSJ3 - łap żebyś nie musiał płacić tyle ::really::

50 cali od Philipsa za 1500 z jakimś kodem.

jebac to gowno, przed wczoraj musialem oddac do naprawy.
 
@HubiSSJ3 - łap żebyś nie musiał płacić tyle ::really::

50 cali od Philipsa za 1500 z jakimś kodem.


Muszę zobaczyć go na żywo :boystop: No i szukam już z android TV, nie samo Smart TV.

jebac to gowno, przed wczoraj musialem oddac do naprawy.

No to już całkiem mniej mnie to interesuje :lol:
 
Też Chińczyk. Realme to podmarka Oppo. Ogólnie model jako taki. Zależy czego szukasz i do co Ci potrzebne. Niestety już trochę wiekowy.


 
Last edited:
Back
Top