Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Nie wiem czy temat był już poruszany ale kto ma doświadczenia z telefonami przystosowanymi do pracy w ciężkich warunkach? Piszę wyłącznie o smartfonach. Osobiście używałem polskiego Hammera, Caterpillara i niektórych modeli Samsunga.
No ja mam. A co tam?
 
No ja mam. A co tam?
Co konkretnie? Ja najpierw Samsunga ale szybko się poddał. Najbardziej wytrzymały hammer energy ale był słaby jako urządzenie elektroniczne. Obudowa nie do zniszczenia. Mógłby nawet służyć do samoobrony. Hammer 18/9 dno do tego spuchła bateria aż rozsadziła ekran. Później się zraziłem i kupiłem Caterpillara i to dopiero było wyjątkowej klasy gówno. Jeszcze nigdy wcześniej nie nosiłem igły w portfelu do resetowania telefonu. Teraz hammer energy 2 i hammer energy 2 eco. Ekran wytrzymuje dość dużo upadków z wysokości półtora metra na beton i jest akceptowalny jesli chodzi o zdjęcia i resztę funkcji.
 
Co konkretnie? Ja najpierw Samsunga ale szybko się poddał. Najbardziej wytrzymały hammer energy ale był słaby jako urządzenie elektroniczne. Obudowa nie do zniszczenia. Mógłby nawet służyć do samoobrony. Hammer 18/9 dno do tego spuchła bateria aż rozsadziła ekran. Później się zraziłem i kupiłem Caterpillara i to dopiero byłoa wyjątkowej klasy gówno. Jeszcze nigdy wcześniej nie nosiłem igły w portfelu do resetowania telefonu. Teraz hammer energy 2 i hammer energy 2 eco. Ekran wytrzymuje dość dużo upadków z wysokości półtora metra na beton i jest akceptowalny jesli chodzi o zdjęcia i resztę funkcji.
Ja to chinole - oukitel, doogee, ulefone.
Głównie przez robotę... Nie raz pierdolnął z łapy i nic. Ja tam ogólnie szanuje rzeczy więc z dobrym szkłem ochronnym bez skazy ale byli zawodnicy co potrafili je rozjebac.
Teraz mam oukitela WP5 pro no i daje radę na tyle ile potrzebuje ale dochodzę do wniosku że 8gb tam to takie minimum.
 
Ja to chinole - oukitel, doogee, ulefone.
Głównie przez robotę... Nie raz pierdolnął z łapy i nic. Ja tam ogólnie szanuje rzeczy więc z dobrym szkłem ochronnym bez skazy ale byli zawodnicy co potrafili je rozjebac.
Teraz mam oukitela WP5 pro no i daje radę na tyle ile potrzebuje ale dochodzę do wniosku że 8gb tam to takie minimum.
Jakie są koszty tych Chińczyków? Da się to w pl kupić na fakturę czy to zakup od firmy krzak przez aliexpress?
 
Wygląda to obiecujaco. Jak na moje potrzeby to nawet parametry zbyt dobre. Następny telefon to na pewno będzie jakiś pancerny chińczyk.
Zdarzy się czasem że się teraz zawiesi no ale już dwa lata go używam.
Dla mnie to okres żywotności telefonu ...

Ten co podeslalem to niezła cegła 600g
Tak do 450gieta w sam raz
:lol:
 
Panowie, smartwatch dla dziewczyny, bez żadnych bajerów tylko by liczył kroki i ładnie wyglądał :boystop:





 
@Dzihados i reszta jak coś fajna opcja na smartwatcha. Można dopaść Galaxy Watch 5 Pro LTE za ok. 750 zł. Na X-kom (allegro outlet), lub neonet można kupić sztuki z outletu (często tylko otworzone pudełko) i odebrać zwrot w postaci 700 zł.
 
Panowie, smartwatch dla dziewczyny, bez żadnych bajerów tylko by liczył kroki i ładnie wyglądał :boystop:






Jak coś jak wspominałem, jeśli nie musi być nowy to na allegro można jeszcze z outletu i podobno też można ubiegać się o zwrot 450 zł
 
Dobra dalsze propozycje, będą trochę inne mimo wszystko niech druga połówka obaczi inne paski do tego watch 5 to może będzie bardziej w guście i elegancki:



albo jakiś skórzany.

Inne zegarki:

Podaj jeszcze jakieś wymagania to coś popatrzę i podeśle jak będzie coś ciekawego.
 
Back
Top