Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Jakiś bezprzewodowy zestaw mysz+klawiatura możecie polecić?

A oprócz tego szukam ramienia do lapka, tak by nie stał na biurku tylko skitrany z boku i jednym ruchem dał się przysunąć bliżej na czas pracy. Jakieś ramię ze sprężyną gazową?
 
Jakiś bezprzewodowy zestaw mysz+klawiatura możecie polecić?

A oprócz tego szukam ramienia do lapka, tak by nie stał na biurku tylko skitrany z boku i jednym ruchem dał się przysunąć bliżej na czas pracy. Jakieś ramię ze sprężyną gazową?
Tak :korwinlaugh:
 
@Roshi

IMG_20230705_220910-01.jpeg




IMG_20230705_214814-01.jpeg




IMG_20230705_214334-01.jpeg
 
Nie mam pojęcia czemu, na moim się odpala
Na moim, jak się okazuje, wiele formatów nie odczytuje i dużo rzeczy "z neta" nie rusza. Jak go kupowałem jakieś 7 lat temu to był czad, miał 3d i wszystko, 5 klocków za niego wtedy dałem i to nie takich sanockich, to dużo było.

Na dzisiaj już jest przestarzały i pewnie zara wjadę w jakie 65".
 
Na moim, jak się okazuje, wiele formatów nie odczytuje i dużo rzeczy "z neta" nie rusza. Jak go kupowałem jakieś 7 lat temu to był czad, miał 3d i wszystko, 5 klocków za niego wtedy dałem i to nie takich sanockich, to dużo było.

Na dzisiaj już jest przestarzały i pewnie zara wjadę w jakie 65".
Masz na nim androida, czy jakiś inny system? Jak android to sprawdź czy mx Player uruchomi te nieczytelne pliki, jest w sklepie gogla za free. Zazwyczaj ten systemowy odtwarzacz to gówno
 
Olewka, zara zmieniam tv na nowy :fjedzia:
Mordeczko, jakiegoś hakiera tam nie masz? Przecież jest opcja że wystarczy wrzucić nowe sterowniki albo inny player dołożyć.

Tv to szkoda się pozbywać jak może do piwnicy trafić albo do domku :beczka:
 
Mordeczko, jakiegoś hakiera tam nie masz? Przecież jest opcja że wystarczy wrzucić nowe sterowniki albo inny player dołożyć.

Tv to szkoda się pozbywać jak może do piwnicy trafić albo do domku :beczka:
No i tam też trafi a chcę zmienić i tak na większy :fjedzia:
 
No i tam też trafi a chcę zmienić i tak na większy :fjedzia:
Ja się ciągle zastanawiam nad projektorem, bo to jednak jeśli kupisz szybki i żywotny z tanimi lampami to efekt jest kinowy, a można spokojnie sto cali i więcej wyciągnąć, jeśli masz ścianę do tego i zasłony zatrzymujące światło. Ja już mam, dlatego myślę o projektorze... :beczka:
 
Ja się ciągle zastanawiam nad projektorem, bo to jednak jeśli kupisz szybki i żywotny z tanimi lampami to efekt jest kinowy, a można spokojnie sto cali i więcej wyciągnąć, jeśli masz ścianę do tego i zasłony zatrzymujące światło. Ja już mam, dlatego myślę o projektorze... :beczka:
Mam, elegancki, 4k kosztował , odkąd go kupiłem, sprawdziłem czy działa (nawet wrzucałem zdjęcie) i od tamtego czasu leży w pudełku :beczka:
 
To by trzeba było rozstawiać za każdym razem, nie chce mi się. Może jak zrobię ten gołębiewski to tam będzie taka salka kinowa :fjedzia:
Są uchwyty pod sufit, sposoby montażu takie że sprzęt się chowa albo jest prawie niewidoczny też, no ale to trzeba chcieć albo znaleźć kogoś kto ogarnie
:roberteyeblinking:
 
To by trzeba było rozstawiać za każdym razem, nie chce mi się. Może jak zrobię ten gołębiewski to tam będzie taka salka kinowa :fjedzia:
No to rozumiem, dlatego mnie interesuje wersja z pionowym rzutem dodatkowo. Trzymam pod podnóżkiem, wysuwam i lecimy.

W przeciwnym wypadku jest tak jak napisałeś. No chyba że nad głową gdzieś se zamontujesz półkę na stałe.

A jakość obrazu Ci pasowała?

Ja chyba takiego przetestuję w jakimś salonie -

 
Holdowac czy brac karte graficzna? Powoli zaczynam widziec ludzkie ceny XD Nowsze generacje tez tansze, tylko ja nie wiem czy potrzebuje za bardzo XD

Tutaj przyklady :


@lugasek ?
Mam rx 590 i chcę ją teraz zmienić, widzę mamy podobne typy grafik, z tym, że ja myślę jeszcze o tej tańszej rx 6600
 
Mam rx 590 i chcę ją teraz zmienić, widzę mamy podobne typy grafik, z tym, że ja myślę jeszcze o tej tańszej rx 6600
Ja na pewno tez nie wykorzystam 6700 czy 6800 (na ktora czasem zerkam). Ot widze ze <2k na 6700 juz dawno a 6800 moze niedlugo. Kiedys sobie taki limit zalozylem.

Dobieralem "moc grafiki" troche pod processor, a nie pod faktyczne moje jakies wymagania. Why? Bo na PC nie gram w nic co grafy ponad moja integre wymaga XD Moze kiedyś w Wieśka III, albo CP2077 bym zagrał z czyms na pokladzie.

Tutaj dobieralem grafe do procka

Na moim najlepiej wychodzi 6700 do FHD lub 6800 do 2K+

Cena tego 6600 to mnie zaskoczyla, a moze mi takie cos styka? Pomysle, dzieki.

A ty jakie kryteria stosowales?
 
Ja na pewno tez nie wykorzystam 6700 czy 6800 (na ktora czasem zerkam). Ot widze ze <2k na 6700 juz dawno a 6800 moze niedlugo. Kiedys sobie taki limit zalozylem.

Dobieralem "moc grafiki" troche pod processor, a nie pod faktyczne moje jakies wymagania. Why? Bo na PC nie gram w nic co grafy ponad moja integre wymaga XD Moze kiedyś w Wieśka III, albo CP2077 bym zagrał z czyms na pokladzie.

Tutaj dobieralem grafe do procka

Na moim najlepiej wychodzi 6700 do FHD lub 6800 do 2K+

Cena tego 6600 to mnie zaskoczyla, a moze mi takie cos styka? Pomysle, dzieki.

A ty jakie kryteria stosowales?
Ja głównie cenowe, do gier mam głównie xboxa x, a w pc mi grafa siada, ALE mam niedokończone gry na pc(przez grafę) cyberpunka, valhalle i ogólnie nie mogę w nic "wymagającego" zagrać, bo mi grafa wiesza kompa, wyrzuca pixele.

rx 6600 jest dobra cenowo i uciągnie na spokojnie wyżej wymienione gry oraz te nowsze.

Ps. No i do nowego CSa potrzebuję grafiki, rx 6600 na spokoju sobie poradzi.
 
Ja głównie cenowe, do gier mam głównie xboxa x, a w pc mi grafa siada, ALE mam niedokończone gry na pc(przez grafę) cyberpunka, valhalle i ogólnie nie mogę w nic "wymagającego" zagrać, bo mi grafa wiesza kompa, wyrzuca pixele.

rx 6600 jest dobra cenowo i uciągnie na spokojnie wyżej wymienione gry oraz te nowsze.

Ps. No i do nowego CSa potrzebuję grafiki, rx 6600 na spokoju sobie poradzi.
Jako odpowiedzialny mezczyzna rozwaze 6600 XD
 
Mordki, szukam telefonu do tysiaka. Interesuje mnie dual sim, im wiecej ramu tym lepiej. Wcale nie musi byc Bóg wie jak wielki 6 cali az za hola..
koniecznie android z tym gownem ios'em jako pirat nie chce miec juz nic wspolnego.
Pozdrawiam. :tiphatb:
 
Back
Top