Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

W jakie karty celować? Wolałbym wydać bliżej 4-4,5k niż 5. Ale jeśli coś oplacalenego bedzie ok 5k to też rozważe
Szukaj czegoś z minimum rtx 3050ti.
Na spokojnie znajdziesz coś w budżecie około 4k. Jeśli kupujesz w PL to przejrzyj ofertę x-komu, teraz nie mam niestety czasu na szukanie.
 
No i pasuje, z 3060 już bez problemu pograsz na wysokich ustawieniach w nowe gry.
Siedzę w Szwajcarii jeszcze przez miesiąc i szukam czegoś tutaj. Jednak jeśliby w Polsce znacznie bardziej coś się opłacało to się wstrzymam. Ciężko porównywać te ceny lapkow, bo rzadko są dokladnie 2 takie same modele tu i w Polsce ( z ta sama konfiguracja). Celuje w Asusa, bo MSI tu nie ma za bardzo, a Acery to zawsze był chłam
 
Jak to sprawdzić? Jest to gdzieś w opisiw parametrów w przeciętnym sklepie?

Na przykład tutaj: https://www.notebookcheck.net/Compr...U-along-with-corresponding-TGPs.517260.0.html

W opisach produktu na stronie sklepu chyba nie podają.

Tu masz małe porównanie:

Comparing all the gaming results together, TechSpot found that the performance gap between the higher and lower-powered RTX 3060s was on average 11%, with a few outliers in the 20% range and others in the <5% range.

X2vM6tzKCvFjJRwBqC9cA6-970-80.png.webp
 
@Bafana Bafana Teraz zauważyłem, że na X-Komie jest podane TGP przy laptopach. Możesz sobie przefiltrować pod tym kątem i popatrzeć.
Dzięki. Duża różnica jest w prockach między AMD, a I7? Różnica w cenie między najbardziej optymalnymi modelami z Ryzen 7, a i7-12700H to prawie 1k pln. Zastanawiam się czy jest to opłacalne żeby dokładać. Konkretnie porównuje te 2 modele:


 
Chłopy. Poco F3 5G. Uszkodziłem wczoraj mechanicznie czytnik linii papilarnych. Ma ktoś doświadczenie czy to się wymienia? Jeśli tak to czy macie jakieś serwisy godne polecenia? Pozdrawiam Desperski Sławomir.
 
Dzięki. Duża różnica jest w prockach między AMD, a I7? Różnica w cenie między najbardziej optymalnymi modelami z Ryzen 7, a i7-12700H to prawie 1k pln. Zastanawiam się czy jest to opłacalne żeby dokładać. Konkretnie porównuje te 2 modele:



R7 5800H jest ok. ~20% wolniejszy od i7 12700H oraz posiada 6 rdzeni mniej (14 vs 8): https://www.cpubenchmark.net/compare/Intel-i7-12700H-vs-AMD-Ryzen-7-5800H/4721vs3907
 
Dzięki. Duża różnica jest w prockach między AMD, a I7? Różnica w cenie między najbardziej optymalnymi modelami z Ryzen 7, a i7-12700H to prawie 1k pln. Zastanawiam się czy jest to opłacalne żeby dokładać. Konkretnie porównuje te 2 modele:


Powiem tak. Jeśli do gier to jeden i drugi laptop będzie fajną opcją, każdy z nich na 100% odpali grę na very high i przez najbliższe lata raczej nowe gry nie będą Ci obce. Jeśli nie masz potrzeby to osobiście pozostałbym przy tańszej wersji z Ryzenem. Gigabyte posiada chyba również możliwość dorzucenia dodatkowych dysków w większej ilości niż Asus. W niektórych przypadkach Ryzen jest lepszy w innych gorszy i tyle, ale czy warto dla 20 % dopłacać 1000 zł, musisz odpowiedzieć sobie sam.

Poniżej specyfikacja może jednak będzie dla Ciebie coś znaczącego. Z tego co patrzę to ten Asus ma chyba taki sobie ekran. https://www.bhphotovideo.com/c/compare/ASUS_F15_vs_Gigabyte_A5_K1/BHitems/1642956-REG_1694539-REG

Jak coś dopytaj jeszcze @lugasek , który jest mistrzem w tematyce komputerowej.
 
Powiem tak. Jeśli do gier to jeden i drugi laptop będzie fajną opcją, każdy z nich na 100% odpali grę na very high i przez najbliższe lata raczej nowe gry nie będą Ci obce. Jeśli nie masz potrzeby to osobiście pozostałbym przy tańszej wersji z Ryzenem. Gigabyte posiada chyba również możliwość dorzucenia dodatkowych dysków w większej ilości niż Asus. W niektórych przypadkach Ryzen jest lepszy w innych gorszy i tyle, ale czy warto dla 20 % dopłacać 1000 zł, musisz odpowiedzieć sobie sam.

Poniżej specyfikacja może jednak będzie dla Ciebie coś znaczącego. Z tego co patrzę to ten Asus ma chyba taki sobie ekran. https://www.bhphotovideo.com/c/compare/ASUS_F15_vs_Gigabyte_A5_K1/BHitems/1642956-REG_1694539-REG

Jak coś dopytaj jeszcze @lugasek , który jest mistrzem w tematyce komputerowej.
Dzięki za pomoc Panowie. W takim razie wybiore raczej AMD.
 
Co myślicie o tym smartfonie? Nówka sztuka, 8.07 premiera w Polsce. Jeszcze się nie zdecydowałem na wybór, 2 strony wcześniej poleciliście mi kilka tel, mam je zapisane.

Ta wersja DTZ od zwykłej różni się pamięcią 128gb, a 256gb.
 
Co myślicie o tym smartfonie? Nówka sztuka, 8.07 premiera w Polsce. Jeszcze się nie zdecydowałem na wybór, 2 strony wcześniej poleciliście mi kilka tel, mam je zapisane.

Ta wersja DTZ od zwykłej różni się pamięcią 128gb, a 256gb.
Prócz tego mam jeszcze w obserwowanych tę wersję 12/256gb
 
Prócz tego mam jeszcze w obserwowanych tę wersję 12/256gb
Ciężko mi powiedzieć. Z recenzji wydaje się być dobrym telefonem, ale to nadal chińczyk. W porównaniu chociażby do wcześniej podanych modeli: Iphone i Samsung ta firma będzie mieć znacznie krótsze wsparcie jeśli chodzi o aktualizację. Dodatkowo w sofcie może znajdywać się więcej bugów niż w ww. Ogólnie polecam polować jutro na jakieś modele bo wchodzi prime day na amazonie i powinny pojawić się fajne promocje.
 
Prócz tego mam jeszcze w obserwowanych tę wersję 12/256gb
Z ciekawszych promocji:



 
Prócz tego mam jeszcze w obserwowanych tę wersję 12/256gb
I ciekawy średniak:
 
Dzięki @w4ar ale zdecydowałem się na zakup S21 FE, byłem w sklepie i zrobił na mnie wrażenie, dodatkowo dodają smartwatch galaxy 4(co go mogę pogonić na olx).
 
Back
Top