Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek
Planuje odswiezyc swojego blaszaka, od czego polecasz zaczac? Karta grafiki? Procek? Budzet jakies 3k, moze wiecej.

Aktualnie bebechy wygladaja tak:
SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 (SPC130)
Kingston HyperX FURY DDR4, 4x8GB, 2933MHz, CL17 (HX429C17FB2K4/32)
Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 (NE51060015J9D)
AMD Ryzen 7 1700, 3GHz (YD1700BBAEBOX)
ASRock X370 Gaming X (90-MXB5M0-A0UAYZ)
Aktualne ?
 
POCO.png



I obym był zadowolony. Cena chyba elegancka.
 
Głównie gry, z programami użytkowymi nie miałem na razie problemu. Będę też za jakiś czas korzystał dość intensywnie z Blendera.
To tylko karta graficzna do zmiany. Reszta ok. Pod blender lepiej NVIDIA. Szybszy render. Patrz od rtx 3060 w górę.
 
@lugasek w grudniu reklamowałem mysz Razera Basilisk x hyperspeed z powodu dwukliku na lpm. W ramach rekompensaty wybrałem teoretycznie wyższy model Razer deathadder v2x hyperspeed. Mniej więcej po takim samym czasie znowu pojawił się dwuklik :boystop: Kupiłem teraz mysz dream machines, jest znacznie lepiej wyważona w porównaniu do deathaddera, ma wbudowany akumulator i nie kosztowała wcale więcej. Razer leci na zwrot, nigdy więcej tego szrotu na oczy nie chcę widzieć :childcry:
 
@lugasek w grudniu reklamowałem mysz Razera Basilisk x hyperspeed z powodu dwukliku na lpm. W ramach rekompensaty wybrałem teoretycznie wyższy model Razer deathadder v2x hyperspeed. Mniej więcej po takim samym czasie znowu pojawił się dwuklik :boystop: Kupiłem teraz mysz dream machines, jest znacznie lepiej wyważona w porównaniu do deathaddera, ma wbudowany akumulator i nie kosztowała wcale więcej. Razer leci na zwrot, nigdy więcej tego szrotu na oczy nie chcę widzieć :childcry:
To lipa. Zobaczymy jak mój Viper.
 
To tylko karta graficzna do zmiany. Reszta ok. Pod blender lepiej NVIDIA. Szybszy render. Patrz od rtx 3060 w górę.
Takie coś ma sens?
 
xD


Ostatnie pytanie - moja płyta (ASRock Fatality X370 Gaming X 90-MXB5M0-A0UAYZ) z tego co czytam obsługuje tylko PCIe 3.0, czy i jak to wpłynie na grafike, która jest robiona pod PCIe 4.0?

No i jak zawsze
@lugasek Mistrz!
nie ma znaczenia, bedzie dzialac z pelna moca
 
moze cos zle wypelniles
Próbowałem na najróżniejsze sposoby - na firmę, na firmę + imię, na firmę + imię + nazwisko i za każdym razem dostaję "Sie haben bereits die maximal erlaubte Bestellmenge erreicht."

Pierdole, zamawiam to co poleciłeś na morele, bo już mnie chuj strzela.
 
Back
Top