Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

2000 pln za telefon który nie ma 8gb ramu? Przecież to zamulać będzie zaraz... Mój trzyletni staroć za 800 pln ma tyle samo :jarolaugh:
 
Długo nie używałem drukarki i przestała drukować. Opcja czyszczenia głowicy nic nie dała.
Za samo sprawdzenie drukarki chcą 80 funtów, gdzie nowa kosztuje 200. Głowica to dodatkowe 90.
Co robić.
Kupiłem jakiś gówno kit z eBay do rozpuszczania tuszu ale nic to nie dało.
Kartka wychodzi biała bez śladu tuszu.
Help me
 
Długo nie używałem drukarki i przestała drukować. Opcja czyszczenia głowicy nic nie dała.
Za samo sprawdzenie drukarki chcą 80 funtów, gdzie nowa kosztuje 200. Głowica to dodatkowe 90.
Co robić.
Kupiłem jakiś gówno kit z eBay do rozpuszczania tuszu ale nic to nie dało.
Kartka wychodzi biała bez śladu tuszu.
Help me
Kup nową, teraz lepiej kupić tanią laserówkę niż się pieprzyć z atramentem, chyba że lubisz. Ale to i tak kup nową, bo tu wyjdzie 170 funtów za naprawę Używki (plus to co wydałeś na gówno kit), a nowa to jakieś 40 funtów... Chyba żeś profesjonalny drukarz, choć wątpię bo wtedy byś tu nikogo nie pytał. :suchykarol:

Zerknij tu, nawet z wysyłką na wyspy wyjdzie poniżej 100 gbp - https://allegro.pl/oferta/drukarka-...cnlBlOMFvll6lxXZUWz3ZEfuEUkt3jsxoCKkUQAvD_BwE

Edit - kurwa, 200 funtów za drukarkę, przecież to 1000 plnów... :jarolaugh::wow::jon:
 
Kup nową, teraz lepiej kupić tanią laserówkę niż się pieprzyć z atramentem, chyba że lubisz. Ale to i tak kup nową, bo tu wyjdzie 170 funtów za naprawę Używki (plus to co wydałeś na gówno kit), a nowa to jakieś 40 funtów... Chyba żeś profesjonalny drukarz, choć wątpię bo wtedy byś tu nikogo nie pytał. :suchykarol:

Zerknij tu, nawet z wysyłką na wyspy wyjdzie poniżej 100 gbp - https://www.x-kom.pl/p/517355-urzad...7J-AIWw3FogRXCGhz7sx7eFRkFLKJmUhoCymcQAvD_BwE

Edit - kurwa, 200 funtów za drukarkę, przecież to 1000 plnów... :jarolaugh::wow::jon:

Jeszcze dziś będę czyścił dysze ale jak nic z tego nie wyjdzie to trzeba bedzie kupić nową. Do tej pory miałem atramentowe ale faktycznie pomyśle nad laserową bo nie chce mieć już problemów z pozatykanymi dyszami.
Co do ceny to wiem że drogo, ale muszę mieć taką żeby drukowała w formacie A3.


200 to jest i tak niska półka ale więcej nie dam.
Teraz mam taką.
DCP-J4110DW
 
Jeszcze dziś będę czyścił dysze ale jak nic z tego nie wyjdzie to trzeba bedzie kupić nową. Do tej pory miałem atramentowe ale faktycznie pomyśle nad laserową bo nie chce mieć już problemów z pozatykanymi dyszami.
Co do ceny to wiem że drogo, ale muszę mieć taką żeby drukowała w formacie A3.


200 to jest i tak niska półka ale więcej nie dam.
Teraz mam taką.
DCP-J4110DW
Ale ale
 
Ziomy wlasnie jestem u wujasa, ktoremu dzisiaj przyszedl tablet(kupil na allegro za 250zl) i nie chce sie pobrac zadna aplikacja. Normalnie jest napis zainstaluj, ale po klikniecu nic sie nie dzieje. Jakis stary system czy co?
 
Ziomy wlasnie jestem u wujasa, ktoremu dzisiaj przyszedl tablet(kupil na allegro za 250zl) i nie chce sie pobrac zadna aplikacja. Normalnie jest napis zainstaluj, ale po klikniecu nic sie nie dzieje. Jakis stary system czy co?
Zresetowałeś?
 
Kurwa tyle czasu zmarnowałem i na chuj wszystko. Bede musiał 200 funta wyjebać KURWAAAAAAAAAAAAAAAAAA
Mówiłem, od razu pierdol naprawy, teraz tak sprzęt projektują, żeby się jak najszybciej i jak najmocniej spierdolił... Rzadko który sprzęt może przetrwać naprawy, a wszystko po to, byś od razu wydał znów cały hajs, zamiast np 20 funtów na jakiś wspomagacz. Chyba że hajsu nie ma, wtedy można. Ale na wyspach jesteś, praca w jakiejś ciekawej niszy, to można wydawać. Napisz jak się teraz żyje na wyspach, z ciekawości pytam.
 
@lugasek
Planuje odswiezyc swojego blaszaka, od czego polecasz zaczac? Karta grafiki? Procek? Budzet jakies 3k, moze wiecej.

Aktualnie bebechy wygladaja tak:
SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 (SPC130)
Kingston HyperX FURY DDR4, 4x8GB, 2933MHz, CL17 (HX429C17FB2K4/32)
Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 (NE51060015J9D)
AMD Ryzen 7 1700, 3GHz (YD1700BBAEBOX)
ASRock X370 Gaming X (90-MXB5M0-A0UAYZ)
 
@lugasek
Planuje odswiezyc swojego blaszaka, od czego polecasz zaczac? Karta grafiki? Procek? Budzet jakies 3k, moze wiecej.

Aktualnie bebechy wygladaja tak:
SilentiumPC Fortis 3 HE1425 v2 (SPC130)
Kingston HyperX FURY DDR4, 4x8GB, 2933MHz, CL17 (HX429C17FB2K4/32)
Palit GeForce GTX 1060 Dual 6GB GDDR5 (NE51060015J9D)
AMD Ryzen 7 1700, 3GHz (YD1700BBAEBOX)
ASRock X370 Gaming X (90-MXB5M0-A0UAYZ)
Lugasek chyba na wyjeździe, bo dawno go nie było.
Nie lepiej pogonić cały zestaw i kupić coś nowego? Teraz ceny grafik spadły i do 5k powinieneś złożyć coś sensownego na następne lata.
 
Lugasek chyba na wyjeździe, bo dawno go nie było.
Nie lepiej pogonić cały zestaw i kupić coś nowego? Teraz ceny grafik spadły i do 5k powinieneś złożyć coś sensownego na następne lata.
W sumie ma to sens, ale szkoda mi trochę pozbywać się aktualnych bebechów, głównie 32GB RAMu... i w sumie to tyle.
Sprawdziłem ile jest warte aktualne pudło to wyszło mi około 4k, dlatego też rozważałem bardziej upgrejd niż kupno od zera.

Jak masz jakieś konkretne sugestie to będę wdzięczy.
 
Panoczki jakiś telefon do 1k? Ważna bateria, aparat i żeby po roku nie zamulał jak ukurwinki po marysi :korwinwhat:
 
Back
Top