Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Jaki telefon z Androidem do 2000? (może być mniej) z Androidem i jak najlepszym aparatem?

Samsung Galaxy s20 fe ?​

Jak @aqua poniżej 1800 powinien się znaleźć S20 FE, ale kończy się już wsparcie (chyba ostatni rok aktualizacji). Najlepiej do 2 tys. polować na promocje na S21 FE, któremu przedłużono wsparcie jak wszystkim modelom S21 (Przedwczoraj latały w cenie 1850-2200 na włoskim amazonie). Z alternatyw może oś takiego:
Na minus, że to Lenovo a nie Motorola. Dodatkowo wsparcie krótsze bo pewnie 2 aktualizacje a nie 4 jak w Samsungu.
 
Na tym pierdolonym zamku w większości miejsc nie ma zasięgu. Muszę kupić jakieś krótkofalówki. Ma ktoś jakieś doświadczenie z takim sprzętem i mógłby polecić takie, które ogarną przez te mury i kazamaty?
 
Na tym pierdolonym zamku w większości miejsc nie ma zasięgu. Muszę kupić jakieś krótkofalówki. Ma ktoś jakieś doświadczenie z takim sprzętem i mógłby polecić takie, które ogarną przez te mury i kazamaty?
Ja mam Midland G9, moge polecic.

W PLu sprzedawany z mocą 0.5W (tyle jest legalne), ale sa wersje z 5W...


Podjerzewam ze wiekszosc producentow ma jedna wersje na wiele rynkow, rozniace sie tylko ustawieniem zworek...
 
Ile cali?
Jaki budżet?
Ultrabook czy zwykły laptop?
Z systemem czy bez?
Jaka wielkość dysku twardego?
Możliwie jak najtaniej. W okolicach 2000zł możliwe? Będę go używał pewnie 5 razy w miesiącu po kilka minut. Wielkość coś ok 15cali, nie wiem co to ultrabook, ten tańszy wolę. Najlepiej z systemem, wielkosc dysku nie mam pojęcia.
To weź sobie Maca Air z M1
Za drogo
 
Możliwie jak najtaniej. W okolicach 2000zł możliwe? Będę go używał pewnie 5 razy w miesiącu po kilka minut. Wielkość coś ok 15cali, nie wiem co to ultrabook, ten tańszy wolę. Najlepiej z systemem, wielkosc dysku nie mam pojęcia.

Za drogo
Jakiegoś srebrnego hp z ryzenem poszukaj (z zintegrowaną kartą vega 9) na promce z peppera. Rok temu kupiłem za jakieś 1700 i nawet w gry jakieś czasem pykam.
 
@respect Jeszcze dodatkowo dostaniesz myszkę gratis:
To jest ta myszka: https://www.x-kom.pl/p/695189-myszka-bezprzewodowa-microsoft-ocean-plastic-mouse-bluetooth.html

mysz.png
 
@respect Trochę się nie opłaca brać tej wersji z 16GB RAMu, bo nie jest w promo i musiałbyś do niej dopłacić horrendalne 450zł.
Zapytaj się X-Komu, czy jak weźmiesz u nich lapka i dodatkową kość 8GB, to wsadzą Ci ją do lapka przed wysyłką (nawet za dodatkową opłatą).
Koszt takiej kości to ok. 160zł.
Chyba, że sam będziesz potrafił ją włożyć do laptopa, to bierz w takim wypadku po prostu komputer w wersji 8GB RAM i dokup osobno dodatkową kość 8GB. 300zł zostanie Ci w kieszeni.

Możesz też oczywiście poczekać na jakieś promocje na wersję z 16GB RAM.
 
Last edited:
@respect Trochę się nie opłaca brać tej wersji z 16GB RAMu, bo nie jest w promo i musiałbyś do niej dopłacić horrendalne 450zł.
Zapytaj się X-Komu, czy jak weźmiesz u nich lapka i dodatkową kość 8GB, to wsadzą Ci ją do lapka przed wysyłką (nawet za dodatkową opłatą).
Koszt takiej kości to ok. 160zł.
Chyba, że sam będziesz potrafił ją włożyć do laptopa, to bierz w takim wypadku po prostu komputer w wersji 8GB RAM i dokup osobno dodatkową kość 8GB. 300zł zostanie Ci w kieszeni.

Możesz też oczywiście poczekać na jakieś promocje na wersję z 16GB RAM.
Git, tak zrobię. Dzięki!
 
Back
Top