Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Poleci ktos jakies dobre sluchawki do biegania i na silke ? Zeby pasowały do tel oppo reno 6 pro
Jeśli szukasz bezprzewodowych to ostatnio kupiłem dla siebie QCY T13.
Chciałem tanie słuchawki na siłkę, bo poprzednie gdzieś mi przepadły. Okazało się, że grają bardzo dobrze (lepiej niż moje poprzednie phillipsy, które były droższe).

Jeśli byś się na nie zdecydował, to nie instaluj ich aplikacji na telefonie, bo tak samo działają bez niej (nie będziesz mógł tylko zmieniać funkcji dotykowych).
 
Jeśli szukasz bezprzewodowych to ostatnio kupiłem dla siebie QCY T13.
Chciałem tanie słuchawki na siłkę, bo poprzednie gdzieś mi przepadły. Okazało się, że grają bardzo dobrze (lepiej niż moje poprzednie phillipsy, które były droższe).

Jeśli byś się na nie zdecydował, to nie instaluj ich aplikacji na telefonie, bo tak samo działają bez niej (nie będziesz mógł tylko zmieniać funkcji dotykowych).
Do tej pory uzywalem starych na kablu i bylem zadowolony , niestety musialem tel wymienic i w tym oppo nie ma wejscia jack wiec muszę zrobic skok technologiczny i przejsc na bezprzewodowe . Dzieki obczaje
 
Mordki, naprawial ktos telefon przez neta? Potrzebuje naprawic iphona 7 - modul gsm... tam gdzie bylem nie biora sie za iphony i w sumie im sie nie dziwie...
 
Mordki, naprawial ktos telefon przez neta? Potrzebuje naprawic iphona 7 - modul gsm... tam gdzie bylem nie biora sie za iphony i w sumie im sie nie dziwie...
wyslij mi, daje nawet tel zapasowy do 40 zl, po roku jak sie nie odezwe to znaczy, ze sie nie dalo naprawic.
 
Ja już na kablach nigdy kupię słuchawek w teren. Po pierwsze, za dużo pierdolenia jest z tym (zawija się, ciągnie itp). Po drugie kabelek się w końcu gdzieś przerywa i pozamiatane. Only bluetooth :cool:
 
Jaki telefon z Androidem do 2000? (może być mniej) z Androidem i jak najlepszym aparatem?
 
Na trzepak niech gówniarz idzie, a nie w smartphonach będzie siedział. Nokia 105 mu wystarczy jak matka na obiad będzie wołać.
Ja to wiem, ale ani to moj dzieciak ani jego wychowanie. Kuzynka sie pytala bo w salonie jej polecili, a ja sie w sumie nie znam tez
 
@majkelo89 co sadzisz o realme 8? albo cos podobnego w tych widelkach cenowych, bedzie uzywane przez dziecko 11 lat.
Można brać, jak nie zależy Ci na ekranie AMOLED, a będzie do wyjęcia w fajniejszych pieniądzach Realme 7 to wziąć siódemkę, bebechy ma praktycznie takie same, a jak można oszczędzić to lepiej oszczędzić, mówimy w końcu o telefonie dla dzieciaka.
 
Jeśli szukasz bezprzewodowych to ostatnio kupiłem dla siebie QCY T13.
Chciałem tanie słuchawki na siłkę, bo poprzednie gdzieś mi przepadły. Okazało się, że grają bardzo dobrze (lepiej niż moje poprzednie phillipsy, które były droższe).

Jeśli byś się na nie zdecydował, to nie instaluj ich aplikacji na telefonie, bo tak samo działają bez niej (nie będziesz mógł tylko zmieniać funkcji dotykowych).
Ile wytrzymują na jednym ładowaniu?
 
Ile wytrzymują na jednym ładowaniu?
QCY T5 - dobre budżetowe słuchawki. Na ładowaniu chyba 4-5 godzin, z etui można dobić do 20. Poniżej fajna strona z recenzjami różnych TWS w różnych przedziałach cenowych.
 
Back
Top