Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Z tańszych coś?
HP X32 Gaming

ale nie ma chyba wsparcia 4k z ps5

akps
· 5 days ago

This is marketed as Gaming Console Compatible, would this support 4K downscale to QHD on PS5 or would it only output 1080p max on PS5?

2answers

Answer this Question
  1. John9
    · 4 days ago

    Thank you for your quick reply Grant. I bought the monitor today and it's great, but after connecting it to my PS5 via HDMI, the max output from PS5 is 1080p max, its not downscalling 4K to QHD 2560x1440 unfortunately, so while its compatible it looks like it wont support QHD in this case. Could you please find out more details about it, as contemplating returning it. Thank you




    chodzi o to






 
@szplin
Szukałem ostatnio jakiejś małej, zgrabnej kątówki do drobnych prac, tu przyciąć, tam przeciąć, żadna wyczynówka... a teraz allegro mi to podpowiedziało:


nada się czy znasz coś lepszego?
To jest miniaturka. Coś jak dremel prawie. Nie bierz tego.
Ile chcesz wydać? Jak okazjonalnie coś przeciąć to bierz na kablu. Większa epa za mniejsze pieniądze. Zawsze propsuję makitę na kablu, bo jest tania i dobra oraz najbardziej poręczna z tych firmowych. Bierz na tarcze 125, tak jest najekonomiczniej.
 
To jest miniaturka. Coś jak dremel prawie. Nie bierz tego.
Ile chcesz wydać? Jak okazjonalnie coś przeciąć to bierz na kablu. Większa epa za mniejsze pieniądze. Zawsze propsuję makitę na kablu, bo jest tania i dobra oraz najbardziej poręczna z tych firmowych. Bierz na tarcze 125, tak jest najekonomiczniej.
Na 125 już mam, Ryobi na baterię ale mi właśnie chodziło o taką miniaturkę, żeby w torbie z narzędziami zajmowała jak najmniej miejsca, o kablu też myślałem ale i on zajmuje wtedy dodatkowe miejsce. O ekonomię się nie martwię :roberteyeblinking:
 
Na 125 już mam, Ryobi na baterię ale mi właśnie chodziło o taką miniaturkę, żeby w torbie z narzędziami zajmowała jak najmniej miejsca, o kablu też myślałem ale i on zajmuje wtedy dodatkowe miejsce. O ekonomię się nie martwię :roberteyeblinking:
NAJBARDZIEJ POMOCNA

7 lipca 2020 od H...K
mała poręczna i podręczna szlifierka, przydatna w różnych okazjach, tnie metalowe śruby bez problemu. jedyny mankament to to, że nie ma żadnej blokady włączenia urządzenia. Jak dziecko weźmie do rąk to uruchomi bez problemu.

O to najbardziej chodzi?
 
@majkelo89 polecisz jakiś smartfon godny uwagi do 1.5k? Zastanawiam się nad poco x3 pro. Nie mam raczej nie wiadomo jakich wymagań. Do tej pory lecę już ze 3 lata na honor 8x
 
Na 125 już mam, Ryobi na baterię ale mi właśnie chodziło o taką miniaturkę, żeby w torbie z narzędziami zajmowała jak najmniej miejsca, o kablu też myślałem ale i on zajmuje wtedy dodatkowe miejsce. O ekonomię się nie martwię :roberteyeblinking:
Nie znam nikogo kto by używał takiej miniaturki. Sprawdź i podziel się opinią :lol:
 
NAJBARDZIEJ POMOCNA

7 lipca 2020 od H...K
mała poręczna i podręczna szlifierka, przydatna w różnych okazjach, tnie metalowe śruby bez problemu. jedyny mankament to to, że nie ma żadnej blokady włączenia urządzenia. Jak dziecko weźmie do rąk to uruchomi bez problemu.

O to najbardziej chodzi?
Nie trzymam narzędzi w pobliżu dzieci
 
@majkelo89 polecisz jakiś smartfon godny uwagi do 1.5k? Zastanawiam się nad poco x3 pro. Nie mam raczej nie wiadomo jakich wymagań. Do tej pory lecę już ze 3 lata na honor 8x
POCO F3
Redmi Note 10 PRO
Samsung A52s 5G
Realme 7 PRO/8 PRO
Realme GT Master Edition

POCO X3 PRO jak chcesz urwać te kilka stówek, ale myślę, że warto dopłacić do wydajniejszych podzespołów i dużo lepszych ekranów AMOLED.
 
POCO F3
Redmi Note 10 PRO
Samsung A52s 5G
Realme 7 PRO/8 PRO
Realme GT Master Edition

POCO X3 PRO jak chcesz urwać te kilka stówek, ale myślę, że warto dopłacić do wydajniejszych podzespołów i dużo lepszych ekranów AMOLED.
Dzięki piękne!
 
@Karateka@
na silke? ja kupowalem ostatnio JBL REFLECT CONTOUR za 99,99 i moge polecic, jedyna wada - bateria.

Pany co bedzie w budzecie 2k w styczniu/lutym (poświątecznie, martwy okres to chyba łatwiej o zjazd cen)? Ma starczyc na dlugo, czyli dobrze zrobiony, bez lipy.
Jakis flagowiec warty uwagi?
 
Back
Top