Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Są jakieś lepsze słuchawki do 180 zł niż creative sound blaster jam? Bezprzewodowe, nauszne i właśnie takie małe.
 
@Zaraza nic innego nie znalazłem w szczegółach, no oprócz tego że ten z białym podświetleniem jest bez systemu (na stronie Lenovo) i to tyle

Edit 4 stówy za system :roberteyeblinking:
Dzięki majster, na stronach media expert i x kom oba z systemem więc.. dziwne ale chyba nie ma co przeplacac
 
To jeszcze niech sprecyzuje, do czego te słuchawki, bo specjalista @szplin zaraz wyjaśni że to ma znaczenie. Ja jako laik jestem tego samego zdania :jjsmile:
Słuchanie muzyki i gadanie przez telefon. Niestety moje wytrzymały 6 lat i ich czas dobiegł końca. Byłem z nich bardzo zadowolony i zastanawiam się czy brać znowu te same czy jednak coś fajnego wyszło.

Chociaż mikrofon w tych słuchawkach zbiera za bardzo otoczenie.
 
Słuchanie muzyki i gadanie przez telefon. Niestety moje wytrzymały 6 lat i ich czas dobiegł końca. Byłem z nich bardzo zadowolony i zastanawiam się czy brać znowu te same czy jednak coś fajnego wyszło.

Chociaż mikrofon w tych słuchawkach zbiera za bardzo otoczenie.

Łap udoskonaloną wersję, bo jeśli tak dobrze ci gadały te v1, to szkoda zmieniać - a w wersji v2 poprawili właśnie mikrofon, do tego baterię i dorzucili mocne kodeki. Szkoda że nie grasz w gierki online, bo aż mnie korci by sprawdzić czy nie kłamią z tym kodekiem który niweluje opóźnienia na poziomie bluetooth.

Ciekawi mnie to, bo te opóźnienia eliminują mi wszystkie słuchawki bezprzewodowe, ale jeśli zrobili jakieś ciekawe rozwiązanie na ten temat, to może jest nadzieja na granie bez kabla...
 

Łap udoskonaloną wersję, bo jeśli tak dobrze ci gadały te v1, to szkoda zmieniać - a w wersji v2 poprawili właśnie mikrofon, do tego baterię i dorzucili mocne kodeki. Szkoda że nie grasz w gierki online, bo aż mnie korci by sprawdzić czy nie kłamią z tym kodekiem który niweluje opóźnienia na poziomie bluetooth.

Ciekawi mnie to, bo te opóźnienia eliminują mi wszystkie słuchawki bezprzewodowe, ale jeśli zrobili jakieś ciekawe rozwiązanie na ten temat, to może jest nadzieja na granie bez kabla...
Idealnie siadło, bo dzisiaj rano jeszcze promka w RTV.agd więc zamówione i jutro będę miał. Zobaczymy czy mikrofon lepszy. Dzięki wielkie
 
Idealnie siadło, bo dzisiaj rano jeszcze promka w RTV.agd więc zamówione i jutro będę miał. Zobaczymy czy mikrofon lepszy. Dzięki wielkie
Mikro powinien być dużo lepszy, te kodeki to też właśnie po to żeby mikrofon lepiej ogarniał, ale też jest jeden kodek do tłumienia odgłosów otoczenia. No i same mikrofony też są zmienione, więc na 99.9% będzie lepiej. Baw się dobrze :boss:
 
Panowie, jest jakieś takie urządzenie z Jamesa Bonda co włączasz a ono wyszukuje w okolicy (pomieszczeniu), np. podsłuchy albo inną elektronikę szpiegowską? :zakręcony:
 
Nie mam tyle czasu, no i chęci też brak
:roberteyeblinking:

na pewno działa, tylko pytanie czy wykryje absolutnie wszystko
Wiadomo, zanim zacznę robić research to myślę, zapytam tutaj może ktoś już ten temat przerabiał i nie będę musiał siedzieć i klikać bezsensownie a za to będę mógł poczytać o przygodach Drzewa w HP :fjedzia:
 
Wiadomo, zanim zacznę robić research to myślę, zapytam tutaj może ktoś już ten temat przerabiał i nie będę musiał siedzieć i klikać bezsensownie a za to będę mógł poczytać o przygodach Drzewa w HP :fjedzia:


tyle mi się chciało podczas srania szukac
:werdum:
 

Dzięki. Już mam co robić w robocie zamiast pracować :conorsalute:
 

PSX_20240328_000551.jpg



Hmm, jak kogoś nie stać na switcha to zawsze jakaś opcja. Niedługo pewnie koderzy zoptymalizują działanie pod gry ze switcha.
 
Zaś były problemy z T-Mobile, przeciążone maszty, po spamie wreszcie ogarneli temat

Uprzejmie informujemy, że zgłoszony problem techniczny o nr: CRID00013251097 został rozwiązany. Pozdrawiamy Sieć T-Mobile.

Przy okazji w czasie niezdolności neta, kupiłem starter z Plusha, net śmiga aż miło.

:blablabla:
 
Back
Top