Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

No właśnie czytam i nie widzę w specyfikacji...

To do czego był, kurwa, monitor wpięty i czo tam się wtedy odjebało to nie wiem? :beczka:
nie wiem o co chodzi, bo nie czytałem, ale żeby mieć obraz musi być wpięty do karty graficznej :).
 
nie wiem o co chodzi, bo nie czytałem, ale żeby mieć obraz musi być wpięty do karty graficznej :).
Dlatego założyłem, że tam była jakaś zintegrowana i do niej był wpięty.
Kurna, za dużo czasu minęło i nie bardzo pamiętam szczegółów.
 
No to czego nie dałeś znać? Skoro dobra i mała to byśmy do niej zalutowali resztę :awesome:

Wczoraj wziąłem mojego kompa do roboty żeby go sobie przedmuchać porządnie.

Jebany, kawał kloca i ciężki. Solidna obudowa, trzeba przyznać, miejscami blacha jest grubsza niż w moim aucie :lol:

M. in. dlatego myślałem teraz o mniejszej i lżejszej.
płyte byś musiał wziąć mniejszą, reszta powinna się zmieścić z Twojego kompa. Ale sam tego nie zrobisz, a z tego co piszesz to Twój informatyk też nie da rady :D.
 
@w4ar
Telefon dla dziecka 1000zł+/-? Grania nie bedzie. Wytrzymalosc na upadki, bateria, foty.
Myslalem o Hammer Blade 4?
 
@lugasek

Doradzisz najlepszą możliwą baterię na wymianę do HP Spectre x360 - 13-aw0030nw? Oryginalna zaczyna niedomagać.

Z góry dzięki.
 
@lugasek

Doradzisz najlepszą możliwą baterię na wymianę do HP Spectre x360 - 13-aw0030nw? Oryginalna zaczyna niedomagać.

Z góry dzięki.
Ja chętnie doradzę - doradzam najlepszą możliwą baterię :antonio:

A na poważnie to zamów dokładnie to samo, co miałeś teraz :suchykarol:
 
będzie nietypowo
:roberteyeblinking:

potrzebuje kosiarkę do trawy, elektryk na kabel, poprzednia Gardena poszła w zaświaty. Na alledrogo ofert w chuj ale czego unikać żeby nie zdechła po 1 sezonie koszenia?

Taką upatrzyłem w miarę duży kosz i moc chyba ok

https://allegro.pl/oferta/kosiarka-elektryczna-wolf-garten-1600-w-40-l-14925550350
Nie wiem na ile to przydatne i czy też to widzisz ale przeglądarka takie coś mi pokazała po kliknięciu w link

1709745205108.png
 
będzie nietypowo
:roberteyeblinking:

potrzebuje kosiarkę do trawy, elektryk na kabel, poprzednia Gardena poszła w zaświaty. Na alledrogo ofert w chuj ale czego unikać żeby nie zdechła po 1 sezonie koszenia?

Taką upatrzyłem w miarę duży kosz i moc chyba ok

https://allegro.pl/oferta/kosiarka-elektryczna-wolf-garten-1600-w-40-l-14925550350
Mam z Lidla parkside. Jak dla mnie zajebista. Trzeci sezon już śmiga bez żadnych problemów. Cenowo tez wychodzi przyzwoicie. Tam jest kilka modeli mniejsze większe- ja mam tą największa.
 
Zajebisty ten głośniczek @szplin

Wygląda fajnie, mały, lekki i przyjemny i basik na idealnym poziomie właśnie na to do czego mi konkretnie potrzebny :conorsalute:

Jak się nie okaże chińszczyzną co padnie po miesiącu to strzał w dziesiątkę.
 
Tak. Dzisiaj przyszedł, potestowałem bt i radio. Radio też czyściutko, szybko. Nie no, pierwsze wrażenie bardzo dobre.
Mój ma kilka dobrych lat i wciąż działa. Fakt, po jakimś roku pewnie bateria zdechła i baaaardzo krótko gra bez ładowarki podpiętej, ale jak chcę posłuchać radia, to włączam i działa.
Oby służyło :conorsalute:
 
Mój ma kilka dobrych lat i wciąż działa. Fakt, po jakimś roku pewnie bateria zdechła i baaaardzo krótko gra bez ładowarki podpiętej, ale jak chcę posłuchać radia, to włączam i działa.
Oby służyło :conorsalute:
U mnie wyłamało się gdniazdo ładowania więc jest kabelek na sztywno wlutowany.
 
@szplin co Ty tam za czytnik ibuków masz i jak się sprawuje? Potrzebuję coś takiego. Raczej głównie do pdf-ów. Można tam zaznaczać tekst i dodawać notatki? Wypala oczy?
 
@szplin co Ty tam za czytnik ibuków masz i jak się sprawuje? Potrzebuję coś takiego. Raczej głównie do pdf-ów. Można tam zaznaczać tekst i dodawać notatki? Wypala oczy?
Mam kindle paperwhite 4 i 5. Czwórka ma 6 cali a 5 6,8 cala. Jak na moje to wciąż za mało na techniczne rzeczy. Sam wypatruję czegoś do pdf-ów. Niby na tym się da czytać, ale to żmudne. Powiększanie nie działa tak płynnie jak w telefonach czy tabletach. Nie mam pojęcia czy można coś podkreślać lub notować, bo nigdy nie korzystałem z takich funkcji w czytniku. Samo czytanie jest przyjemniejsze niż czytanie z ekranu telefonu czy komputera, ale ja jestem starym dziadem i dla mnie nic jak papier, choć czytnik nie jest potwornie męczący. Jego dużym plusem jest to, że możesz naładować wuchtę treści a zajmuje bardzo mało miejsca. Nie wiem jak w innych czytnikach, ale w kindle nawigacja po książkach jest niedopracowana albo ja za mało w tym grzebałem i nie znalazłem opcji na ładne skatalogowanie tytułów,
Jeśli chcesz coś do notowania to celuj w czytniki do tego przeznaczone. Jest ich kilka na rynku i sam się zastanawiam nad takowym. Nawet niedawno z @Dzihados tu chwilę o tym podyskutowaliśmy. Możesz sprawdzić kindle scribe, ale z tego co się orientuję, nie ma on opcji przenoszenia notatek do zewnętrznych źródeł, co dla mnie byłoby czynnikiem eliminującym. Plotki krążą, że w 2025 kindle szykuje czytnik z kolorowym wyświetlaczem. Aktualnie jest na rynku Onyx Book Note Air3 z kolorowym wyświetlaczem. Problemem ponoć jest szybkie zużywanie baterii. Zerknąć możesz też na Pocketbook InkPad X Pro oraz reMarkable2. To są chyba takie podstawowe czytniki z notatnikiem. Niestety, wciąż nie znalazłem faworyta pośród nich, więc gdybyś się zdecydował i popracował z pdf-ami na którymś z nich to daj recenzję ;)
 
Back
Top