Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

Wziąłem 4x i jestem w szoku że za takie pieniądze można miec taki fajny telefon. Ładowac mógłbym co 2 dzien ale jakoś wole miec rano 100%
 
Ja jestem fanem najnowszych Samsungów. Mam S6 od ponad roku i naprawdę, złego słowa napisać nie mogę. Wszystko działa bajecznie. Mnie osobiście SOT rzędu 3-4 h satysfakcjonuje i nie narzekam na baterię, choć wiem, że ten parametr powinien być lepszy.

W niedalekiej przyszłości pewnie zrobię przesiadkę na S7 albo na S8, a szóstkę dam rodzicom. Rozważam też opcję (o ile będzie cacko bez wad) Note'a 8...
 
Ja jestem fanem najnowszych Samsungów. Mam S6 od ponad roku i naprawdę, złego słowa napisać nie mogę. Wszystko działa bajecznie. Mnie osobiście SOT rzędu 3-4 h satysfakcjonuje i nie narzekam na baterię, choć wiem, że ten parametr powinien być lepszy.

W niedalekiej przyszłości pewnie zrobię przesiadkę na S7 albo na S8, a szóstkę dam rodzicom. Rozważam też opcję (o ile będzie cacko bez wad) Note'a 8...
Właśnie dziś żona oddała s6 do serwisu - albo spalona płyta główna albo poszedł wyświetlacz ;)
 
@Mnichu

Uuuuuu, przerąbane. Usterki fabryczne czy coś się stało podczas użytkowania?

Ja to się cieszę, bo zawsze kiedy kupowałem telefon, to był on w idealnym stanie (nówki, nieużywane). Nawet jednej ryski nigdy nie miałem. Poza tym - jestem typem człowieka, który bardzo dba o sprzęt.
 
Nie zawsze. Ludzie np. kupowali Samsungi Note 7, które miały tendencję do samozapłonu (nie każdy egzemplarz oczywiście), czy też inne modele, które miały jakieś rózowe odcienie na wyświetlaczu, albo po prostu jakieś zarysowania na obudowanie/wyświetlaczu, czy też problemy z baterią już na starcie.
 
Nie zawsze. Ludzie np. kupowali Samsungi Note 7, które miały tendencję do samozapłonu (nie każdy egzemplarz oczywiście), czy też inne modele, które miały jakieś rózowe odcienie na wyświetlaczu, albo po prostu jakieś zarysowania na obudowanie/wyświetlaczu, czy też problemy z baterią już na starcie.
Nie spotkałem się. Ale może faktycznie jakieś tam tandety się zdarzają
 
@Mnichu

Uuuuuu, przerąbane. Usterki fabryczne czy coś się stało podczas użytkowania?

Ja to się cieszę, bo zawsze kiedy kupowałem telefon, to był on w idealnym stanie (nówki, nieużywane). Nawet jednej ryski nigdy nie miałem. Poza tym - jestem typem człowieka, który bardzo dba o sprzęt.
W sumie nie wiadomo, telefon tez był kupione nowy 16 miesięcy temu. Raz córka wytraciła żonie telefon z ręki i troszczkę odkleiła się szybka ekranu u samej góry (ponad LCD, nie na jego powierzchni) ale to było we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu nic się złego nie działo aż tu nagle dwa dni temu zaczął sam z siebie gasnąć ekran i zapalała się niebieska dioda (pomimo braku jakiegokolwiek powiadomienia). Wczoraj już jak się ekran wyłączył to był problem z włączeniem go ponownie a wieczorem zdechł całkiem. Sam telefon się włącza bo diody i podświetlenie na dole działa.
 
W sumie nie wiadomo, telefon tez był kupione nowy 16 miesięcy temu. Raz córka wytraciła żonie telefon z ręki i troszczkę odkleiła się szybka ekranu u samej góry (ponad LCD, nie na jego powierzchni) ale to było we wrześniu zeszłego roku. Od tego czasu nic się złego nie działo aż tu nagle dwa dni temu zaczął sam z siebie gasnąć ekran i zapalała się niebieska dioda (pomimo braku jakiegokolwiek powiadomienia). Wczoraj już jak się ekran wyłączył to był problem z włączeniem go ponownie a wieczorem zdechł całkiem. Sam telefon się włącza bo diody i podświetlenie na dole działa.
Mi telefon wypadł z kieszeni jak siedziałem na kiblu w tyrze, z jakiś 40 centymetrów. Szlag trafił wyświetlacz.
Ale wymienili, bo gwarancja
 
Tylko Sony aqua m4, @Cactus!

Żartuje. Nie bierz tego gówna. Mam ten telefon i muli konkret.
Ps. Weź tam uruchom swoje zdolności poznawcze w necie naraz coś Ci wpadnie.
Najważniejsze,by miał min. 16 GB pamięci wbudowanej ( to niezbędne minimum, bez tego,nawet nie ma co podchodzić).
Córce kupiłem Samsunga J5 i ogólnie Samsungi fajne fotki robią.
Mój Soniacz, robi chujowe np.
Co do Chińczyków nie wiem. Ale tyłu tam chujów żyje,że pewnie raz na jakiś czas im się uda zrobić lepszy i tańszy model,niż inne nacji.
Yo
32gb, 16 to juz za mało.
 
Panowie, mi zbliza sie koniec kontraktu wiec bede bral cos nowego, wiec pytam co polecacie ? S8 za drogi abonament jeszcze, iphona 7 nie wezme dla zasady, sony nic nowego nie wypuscilo.. Wiec troche nie wiem co wziac, macie jakies rekomendacje ? Skonczy sie chyba na tym, ze wezme tego iphona 7 i go ojebie, ale chcialbym cos nowego, bo z5 zdecydowanie odstaje juz, a zreszta i tak juz dojechalem go, wiec nie wiem, doradzcie cos:fjedzia:
Dodam, ze w z5 najbardziej boli mnie aparat, ciezko zlapac ostrosc, wiec w tym aspekcie chcialbym znacznej poprawy.
 
No i miałem telefon z serwisu z diagnoza, rozjebane coś w wyswietlaczu i trzeba go wymienic - koszt bagatela 899zl a nowego s6 można na Allegro (od dobrego sprzedawcy) wybaczyć za 1400zl
 
Panowie, mi zbliza sie koniec kontraktu wiec bede bral cos nowego, wiec pytam co polecacie ? S8 za drogi abonament jeszcze, iphona 7 nie wezme dla zasady, sony nic nowego nie wypuscilo.. Wiec troche nie wiem co wziac, macie jakies rekomendacje ? Skonczy sie chyba na tym, ze wezme tego iphona 7 i go ojebie, ale chcialbym cos nowego, bo z5 zdecydowanie odstaje juz, a zreszta i tak juz dojechalem go, wiec nie wiem, doradzcie cos:fjedzia:
Dodam, ze w z5 najbardziej boli mnie aparat, ciezko zlapac ostrosc, wiec w tym aspekcie chcialbym znacznej poprawy.
lg g6, albo chuj p10
 
Panowie, mi zbliza sie koniec kontraktu wiec bede bral cos nowego, wiec pytam co polecacie ? S8 za drogi abonament jeszcze, iphona 7 nie wezme dla zasady, sony nic nowego nie wypuscilo.. Wiec troche nie wiem co wziac, macie jakies rekomendacje ? Skonczy sie chyba na tym, ze wezme tego iphona 7 i go ojebie, ale chcialbym cos nowego, bo z5 zdecydowanie odstaje juz, a zreszta i tak juz dojechalem go, wiec nie wiem, doradzcie cos:fjedzia:
Dodam, ze w z5 najbardziej boli mnie aparat, ciezko zlapac ostrosc, wiec w tym aspekcie chcialbym znacznej poprawy.
Przyjrzyj się Lg G6
 
Do huwaweia chyba sie nie przekonam nigdy, g6 obczaje, a co myslicie o tym telefonie od googla?
 
Do huwaweia chyba sie nie przekonam nigdy, g6 obczaje, a co myslicie o tym telefonie od googla?
W Polsce tego nie ma(Google Pixel) jak chcesz brać na abonament. A za cenę Pixela brałbym właśnie Galaxy S8(lepiej wersję +), bo ok. 3300 chodzą na złotówki.
 
W Polsce tego nie ma(Google Pixel) jak chcesz brać na abonament. A za cenę Pixela brałbym właśnie Galaxy S8(lepiej wersję +), bo ok. 3300 chodzą na złotówki.
W sumie, popatrzylem i rzczywiscie podobne abonamenty, troche tanszy pixela, ale na tego pixela chyba moglbym sie skusic, tak teraz patrze, to w sumie do 5 dyszek mowilem, ze moglbym sobie pozwolic, to nawet s8 moglbym, a wczesniej patrzylem to 60 abonament byl, ale jakos (bez jakiejkolwiek wiedzy technicznej na ich temat), bardziej bym sie sklanial ku pixelowi. Jutro zamierzam isc do salonu (o2), pogadac cos, co oferuja (czy by nie przeniesc numeru gdzies indziej), a telefon biore dopiero jak wroce z polski (23 sierpnia, co by nie rozjebac/zgubic w Polsce). Takze teraz zabieram sie za jakies recenzje tego Pixela zeby smaka sobie narobic, a Wy co myslicice ? Bo kurwa tak bede myslal myslal i nie wiem co postanowie, a wolalbym znac opinie ludzi ktorzy siedza w tych tematach, co by nie strzelic sobie w kolano.
https://www.carphonewarehouse.com/m...ff.html#!/sort/relevance/model/GOOPIXEL128BLA tutaj ogarnalem ceny, pokazuje ze jest w o2 , ale patrzylem na stronie salonu i nie moglem znalezc...
E. BTW. XL nie chce, wole mniejsze rozmiary, co by jednak sie nie zlamaly w kieszeni
E2: wiec 4 dyszki pokazuje + 10 na ubezpieczenie, akurat, moze pierwszy raz ubezpiecze telefon bo to juz kino co sie odpierdala z moimi smartfonami
 
Last edited:
O jaka chujnia , brakuje wlasnie tego czego w z5 mi. :/ (obejrzyjcie od tego momentu co zaznaczylem, szkoda ogladac calosc)
 
O jaka chujnia , brakuje wlasnie tego czego w z5 mi. :/ (obejrzyjcie od tego momentu co zaznaczylem, szkoda ogladac calosc)

Pierwszy Nexus, czyli One miał długie wsparcie na CM, Google też go nie rzuciło. Ten Pixel ma czyściutkiego Andka 7 i to jest jedna z jego największych zalet. Ale w ogólnym rozrachunku przegrywa z S8. Jak chcesz koniecznie abonament i masz propozycje to najwyżej wrzuć i ktoś pomoże w wyborze. Tylko pamiętaj, że ocena na mgsm, czy podobnych portalach jest często bez pokrycia. Dajmy na to, że S8 ma 8,9, a Xiaomi 4A 8,8. To nie oznacza, że 4A jest tylko o 0,1 gorsze od S8, ale w swojej półce cenowej na taką ocenę zasłużył. Im wyższa cena tym trudniej zdobyć dobre oceny, ale S8 to się udało. Warto też dodać, że nie zawsze 6GB RAM to lepiej niż 4GB RAM. Zagospodarowanie i odpowiednie zarządzanie pamięcią to jedna z największych bolączek smartfonów i nie tylko.
 
panowie polećcie jakiś smartfon do 600 zł, bo kompletnie się na tym nie znam. Ma służyć przede wszystkim do słuchania muzyki, jakiś twitterek, no i wiadomo - dobry aparat i solidna bateria. to wszystko. nie gram w żadne gry, filmów też nie oglądam. Kolega w tej cenie bardzo zachwalał LG K10, ale jak dla mnie jest zdecydowanie za duży.
 
Ja tak powoli patrze kiedy i jaki bedzie nowy note (z sgn4 jest baaardzo zadowolony), ale wyglada na to ze zrobia z niego tablet :(
 
Ja czekam na iPhone 8, żeby zobaczyć o ile spadnie cena 7 i stwierdzić ze stać mnie na 6s :DC:
No tak, dobre spostrzezenie.
Jak wyleca z jakas cena 3-4k to wiadomo, beka. Najgorsze jest to, ze moj 3 letni telefon kosztuje >2k :( nic nie poszlo w dol, a wszystko przez planace 7-ki :(
 
Ktoś się zna na telewizorach? Albo pracuje w jakimś elektromarkecie i ma zniżki? :crazy:

Rozglądam się za nowym tv, moje oczekiwania:
- przekątna 40-43"
- smart tv z przeglądarką internetową
- cena do 2k, chociaż dobrze byłoby się zamknąć w 1.8k

Wstępnie zastanawiam się nad czymś z tego:
- LG 43UH603V
- Samsung UE40K5572SU
- Samsung UE40K5600
- LG 43LH630V
- Samsung UE43KU6000
- Samsung UE43KU6072UXXH

Jakieś sugestie?
 
@Grzechu miałeś rację co do SSD. Wczoraj nabyłem drogą kupna Asusa Vivobook Max na SSD i to jest ku... jakiś express. W porównaniu z moim starym HP czy słyżbowym Dell'em z serii biznes to jest jak pendolino Halibuta w wyścigu z lokomotywą na wungiel.
Pięknie chodzi mimo sporej ilości programów otwartych w tle, do tego praca na wielu oknach excela, zero przycinki. Druga rzecz jaka mnie zaskoczyła do jakość dzwięku. Poważnie, byłem w lekkim szoku jak to wszystko ładnie brzmi. Miejsca jakoś od groma nie ma bo to tylko 256GB, ale dysk zewnętrzny robi robotę.
Jak teraz mam wsiadać na starego hp to mnie zalewa....
 
@Grzechu miałeś rację co do SSD. Wczoraj nabyłem drogą kupna Asusa Vivobook Max na SSD i to jest ku... jakiś express. W porównaniu z moim starym HP czy słyżbowym Dell'em z serii biznes to jest jak pendolino Halibuta w wyścigu z lokomotywą na wungiel.
Pięknie chodzi mimo sporej ilości programów otwartych w tle, do tego praca na wielu oknach excela, zero przycinki. Druga rzecz jaka mnie zaskoczyła do jakość dzwięku. Poważnie, byłem w lekkim szoku jak to wszystko ładnie brzmi. Miejsca jakoś od groma nie ma bo to tylko 256GB, ale dysk zewnętrzny robi robotę.
Jak teraz mam wsiadać na starego hp to mnie zalewa....
:jimcarrey:
 
Panowie, jako, że mój laptop jest już bardzo leciwy to postanowiłem kupić sobie jakiegoś nowego. A że ze spraw elektronicznych jestem noga to proszę o pomoc oblatanych w tym temacie. Da radę kupić jakiś sprzęt solidny za około 2.5 klocka. Mam tylko jeden wymóg. Wiedźmin 3 ma na tym chodzić, bo od dłuższego czasu mam chrapkę na tą grę.
 
Back
Top