Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

W tym sklepie co wrzuciłeś sprzedają wersję GLOBAL, czyli z obsługą B20 oraz 3GB RAM oraz 32GB ROM. Na pewno trochę traci przez brak NFC.
Czyli ta najlepsza? No NFC troche szkoda, ale niema to być telefon na lata. Pod konic roku będe chciał cos z dobrym aparatem. Może mi6
 
Czyli ta najlepsza? No NFC troche szkoda, ale niema to być telefon na lata. Pod konic roku będe chciał cos z dobrym aparatem. Może mi6
Tak, wersja GLOBAL jest lepsza od Chińskiej, która ma odpowiednio 2GB RAM i 16GB ROM, a także nie ma B20.
 
Dotarł w końcu ten power bank. Właśnie się przydał, bo se leżę a telefon się ładuje. Sam power bank wygląda dosyć masywnie. Nigdy nie miałem takiego czegoś,więc nie wiem jak inne. Ale nie przeszkadza to w niczym. Masywnie, w sensie trochę grubszy od mojego telefonu,żeby ktoś nie pomyślał,że jakąś jebitna cegła to jest. Ładowałem z 5 godzin,ale jeszcze nie naładować się na full. Spora pojemność,więc ta chujowa ładowarka telefonowa trochę czasu potrzebuje,żeby to dobić do pełna. Są a takie 4 białe diody i w trakcie ładowania migają, im bardziej naładowany to więcej ich się zapala. Nie wiem jak po całkowitym naładowania,czy one zgasną ,czy będą się cały czas świecić, czy power bank pójdzie z dymem - się okaże...
 
Są a takie 4 białe diody i w trakcie ładowania migają, im bardziej naładowany to więcej ich się zapala.
bd57761708_.jpg
 
#ProblemyPierwszegoŚwiata

Dzisiaj zaktualizował mi się messenger do najnowszej wersji :/ Kurwa, a tak chciałem tego uniknąć. Co za gówno jebane. Miałem od ponad roku nie aktualizowaną apkę fejsa i messengera. Coś mnie tknęło, żeby sprawdzić parę dni temu jak wygląda ta najnowsza wersja fejsa. Zaktualizowałem. Gówno. Żałuję decyzji. Messengera nie ruszałem. Dzisiaj patrzę - najnowsza wersja. No krew mnie zalała. Co ciekawe - w ustawieniach Google Play NIE MAM automatycznych aktualizacji, praktycznie wszystko poodhaczane. Wszedłem w to hujostwo, dotarłem do opcji. I co się okazuje? Nie dość, że to samo się jakoś zaktualizowało (wersja również była przestarzała chyba z rok), to jeszcze w opcjach wszystko było pozaznaczane w stylu 'aktualizuj autmatycznie itp'. No kórwa mać. Przecież zawsze miałem to odhaczone.

No i chuj. Trzeba się męczyć z najnowszymi wersjami. Nigdy więcej aktualizacji. CHyba, że wymienię fona, no to wtedy wiadomo że jak będę instalował aplikacje - to będą najnowsze.

Cały czas kurwa coś majstrują przy tych aplikacjach i co kolejna wersja, tym gorzej.
 
#ProblemyPierwszegoŚwiata

Dzisiaj zaktualizował mi się messenger do najnowszej wersji :/ Kurwa, a tak chciałem tego uniknąć. Co za gówno jebane. Miałem od ponad roku nie aktualizowaną apkę fejsa i messengera. Coś mnie tknęło, żeby sprawdzić parę dni temu jak wygląda ta najnowsza wersja fejsa. Zaktualizowałem. Gówno. Żałuję decyzji. Messengera nie ruszałem. Dzisiaj patrzę - najnowsza wersja. No krew mnie zalała. Co ciekawe - w ustawieniach Google Play NIE MAM automatycznych aktualizacji, praktycznie wszystko poodhaczane. Wszedłem w to hujostwo, dotarłem do opcji. I co się okazuje? Nie dość, że to samo się jakoś zaktualizowało (wersja również była przestarzała chyba z rok), to jeszcze w opcjach wszystko było pozaznaczane w stylu 'aktualizuj autmatycznie itp'. No kórwa mać. Przecież zawsze miałem to odhaczone.

No i chuj. Trzeba się męczyć z najnowszymi wersjami. Nigdy więcej aktualizacji. CHyba, że wymienię fona, no to wtedy wiadomo że jak będę instalował aplikacje - to będą najnowsze.

Cały czas kurwa coś majstrują przy tych aplikacjach i co kolejna wersja, tym gorzej.
No to ściagnij sobie starą.
 
Panowie muszę zmienić laptopa. Ktoś jest na bierząco? Laptop standard, 15,6', praca na plikach exelowskich, net, czasem film., obróbka materiałów z kamerki sportowej. Kasa 2000-2200 zł. Ktoś coś?
 

Mało propozycji i niektóre ceny oderwane od rzeczywistośći... Zakup będę finalizował stacjonarnie, prawdopodobnie w MM. Mam kupla, który zjedzie mi jeszcze od ceny bazowej.

Grafika dedykowana zbędna. Jak jest z dyskami SSD. Brać lapka z takowym o mniejszej pojemności na system i dokupić zewnętrzny na dane czy nie bawić się w kombinacje i brać standard. Z tego co wiem mogę także zainstalować SSD w miejsce napędu (?).
 
Mało propozycji i niektóre ceny oderwane od rzeczywistośći... Zakup będę finalizował stacjonarnie, prawdopodobnie w MM. Mam kupla, który zjedzie mi jeszcze od ceny bazowej.

Grafika dedykowana zbędna. Jak jest z dyskami SSD. Brać lapka z takowym o mniejszej pojemności na system i dokupić zewnętrzny na dane czy nie bawić się w kombinacje i brać standard. Z tego co wiem mogę także zainstalować SSD w miejsce napędu (?).

SSD to podstawa dzisiaj. Szczegolnie na system. Z wymiana napedu to zalezy od producenta, musisz sie dowiedziec czy nie uwala Ci za to gwarancji i czy mozesz to zrobic sam czy musisz wysylac lapka.
 
SSD to podstawa dzisiaj. Szczegolnie na system. Z wymiana napedu to zalezy od producenta, musisz sie dowiedziec czy nie uwala Ci za to gwarancji i czy mozesz to zrobic sam czy musisz wysylac lapka.

Weż pod uwagę, że nie mam za dużych wymagań. Potrzebuję miejsca na dysku, a to czy komp będzie się odpalał w minutę czy w 30 sekund to juz mnie ni ziębi ni grzeje:) W tym przedziale cenowym max jaki widziałem to 128 GB. Zewnętrzny zwyklak 1Tb to jakieś 200 zł.
 
a to czy komp będzie się odpalał w minutę czy w 30 sekund to juz mnie ni ziębi ni grzeje:)
Już nie o to uruchamianie chodzi tylko o prace w samym systemie. Głupie uruchamianie programu itp. Nie wiem czy pracowałeś kiedyś na jakimkolwiek SSD, ale jak ktoś raz zasmakuje i potem przyjdzie mu robić na HDD to go krew zalewa.
 
Już nie o to uruchamianie chodzi tylko o prace w samym systemie. Głupie uruchamianie programu itp. Nie wiem czy pracowałeś kiedyś na jakimkolwiek SSD, ale jak ktoś raz zasmakuje i potem przyjdzie mu robić na HDD to go krew zalewa.

Ok, skoro tak zachwalacie to stestuję. Fakt, koleś z MM mówił mi, że jest przepaść. Jeśli rzeczywiście będzie taka różnica to wezmę lapka z SSD, a dokupię zewnętrzny HDD na materiały. Dzięki.
 
lapka z SSD, a dokupię zewnętrzny HDD na materiały.
Ja tak właśnie mam i to najlepsze rozwiązanie przy laptopie gdzie można tylko 1 25'' dysk wsadzić.
Przepaść jest najbardziej zauważalna, gdy się popracuje tydzień na SSD i przesiądzie na HDD - już to pisałem, ale warte przypomnienia ;)
 
Właśnie nabyłem Lenovo A DUAL SIM Czarny plus karta 16bg gratis za 199zl
telefonik wyjebany, cos jak samsungi te 4 calowe kiedys co byly, apracik 5 mega ale daje rade, sluchaweczki kupione, juz tylko jais pokrowiec i jazda. aha, nie gramw gry, telefon smiga jak zloto (mam tylko xainstalowane jakdojade i wiecej niepotrzbne)
 
Poszukuję nowego telefonu gdzieś w przedziale 1000-1500zł, przeznaczenie to w sumie dużo internetu i kilka aplikacji, grunt to jakieś mocne bebechy (:lol:), żeby się nie sypał po paru miechach i solidna bateria. Aparat też fajnie jakby był porządny, głośnik właściwie to ma tylko działać, bo muzyki nie słucham w ogóle. Miłym dodatkiem Dual SIM i żeby nie miał jakiegoś gigantycznego wyświetlacza, bo nie przepadam za takimi, ale jeśli będzie naprawdę warto to można pominąć te kryteria. Ktoś jest w stanie polecić jakieś modele?
@lugasek
 
Poszukuję nowego telefonu gdzieś w przedziale 1000-1500zł, przeznaczenie to w sumie dużo internetu i kilka aplikacji, grunt to jakieś mocne bebechy (:lol:), żeby się nie sypał po paru miechach i solidna bateria. Aparat też fajnie jakby był porządny, głośnik właściwie to ma tylko działać, bo muzyki nie słucham w ogóle. Miłym dodatkiem Dual SIM i żeby nie miał jakiegoś gigantycznego wyświetlacza, bo nie przepadam za takimi, ale jeśli będzie naprawdę warto to można pominąć te kryteria. Ktoś jest w stanie polecić jakieś modele?
@lugasek
Z Polski, czy moze być od majfrendów?
 
Poszukuję nowego telefonu gdzieś w przedziale 1000-1500zł, przeznaczenie to w sumie dużo internetu i kilka aplikacji, grunt to jakieś mocne bebechy (:lol:), żeby się nie sypał po paru miechach i solidna bateria. Aparat też fajnie jakby był porządny, głośnik właściwie to ma tylko działać, bo muzyki nie słucham w ogóle. Miłym dodatkiem Dual SIM i żeby nie miał jakiegoś gigantycznego wyświetlacza, bo nie przepadam za takimi, ale jeśli będzie naprawdę warto to można pominąć te kryteria. Ktoś jest w stanie polecić jakieś modele?
@lugasek
Xiaomi redmi 4x. Dałem 699 i jest zajebisty. Mam go od kilku tygodni i 2 razy udało mi sie zejść poniżej 20% baterii. Raz na początku i drugi raz wczoraj, ale tylko dlatego, że przez noc dziada nie ładowałem. Naprawde polecam. Nie ma co przepłacać moim zdaniem.
 
Poszukuję nowego telefonu gdzieś w przedziale 1000-1500zł, przeznaczenie to w sumie dużo internetu i kilka aplikacji, grunt to jakieś mocne bebechy (:lol:), żeby się nie sypał po paru miechach i solidna bateria. Aparat też fajnie jakby był porządny, głośnik właściwie to ma tylko działać, bo muzyki nie słucham w ogóle. Miłym dodatkiem Dual SIM i żeby nie miał jakiegoś gigantycznego wyświetlacza, bo nie przepadam za takimi, ale jeśli będzie naprawdę warto to można pominąć te kryteria. Ktoś jest w stanie polecić jakieś modele?
@lugasek
Mi 5 może? Nie wiem jak z cenami teraz, musze sprawdzić.

Edit:

Tylko mi5 nie maja chyba b20, nie wiem czy zalezy Ci na tym?
 
Mi 5 może? Nie wiem jak z cenami teraz, musze sprawdzić.

Edit:

Tylko mi5 nie maja chyba b20, nie wiem czy zalezy Ci na tym?
To jest to, że zasięg lepszy poza miastami? Mieszkam w małej miejscowości i bywam w trasie, raczej mi zależy.
 
Tylko Sony aqua m4, @Cactus!

Żartuje. Nie bierz tego gówna. Mam ten telefon i muli konkret.
Ps. Weź tam uruchom swoje zdolności poznawcze w necie naraz coś Ci wpadnie.
Najważniejsze,by miał min. 16 GB pamięci wbudowanej ( to niezbędne minimum, bez tego,nawet nie ma co podchodzić).
Córce kupiłem Samsunga J5 i ogólnie Samsungi fajne fotki robią.
Mój Soniacz, robi chujowe np.
Co do Chińczyków nie wiem. Ale tyłu tam chujów żyje,że pewnie raz na jakiś czas im się uda zrobić lepszy i tańszy model,niż inne nacji.
Yo
 
No to chyba biorę tego Honora, a 4X też spoko propozycja widzę, do tego w bardzo przystępnej cenie, będę pamiętał jak ktoś bliski będzie zmieniał fona. Dzięki każdemu za pomoc!
 
Back
Top