Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

W lapku mam jedno wyjście hdmi. Da się to jakoś tak zrobić żeby 2 monitory podłączyć pod jedno wyjście?
 
Nie lubię ograniczeń :lol:
4jQktkqTURBXy83ODM2NDY0MjQwZWZhZGMzNDY2ZjA3Y2RkZmY4MGZmZi5qcGVnkZUCzQMUAMLD
 


No i mnie namówił :tysoncoffe:

Uprzedzam pytania. Nie polecam instalować. To jest testowa wersja, pełna ma wyjść na jesień.
 
Robiłem ostatnio przesiadkę z tego samego telefonu, ale kupiłem s20fe za +/- 1800.
Polecam, różnica w prędkości i ogólnym użytkowaniu jest bardzo duża.
Też nad nim myślę właśnie. Nie wiem tylko który z tej dwójki A52S 5G vs S20FE będzie lepszy.
 
Ło matko @lugasek, ta obudowa to potwór :) podoba mnie się

Do tego trza jakies pasty, okablowanie?

Swoja droga ty jak dawales linka to jakos inaczej (ja to robie przez "Moje konfiguracje")
 
Ło matko @lugasek, ta obudowa to potwór :) podoba mnie się

Do tego trza jakies pasty, okablowanie?

Swoja droga ty jak dawales linka to jakos inaczej (ja to robie przez "Moje konfiguracje")
Jak nie potrzebujesz, aż tyle kieszeni to są tańsze od bequiet, a w zestawie i tak chyba są tylko 3 kieszenie, ale mogę się mylić. Pasta będzie z chłodzeniem, kable z płytą główną. Kartę graficzną za tyle to nie warto. Lepiej kupić oddzielnie i samemu dołożyć, to bardzo proste. Morele może Ci złożyć bez karty graficznej. Windows jak koniecznie chcesz za full cene to już lepiej win11 bo tańsze widzę są. Płytę Ci podałem potem inną, bo ma więcej sata i 2 RJ-45. Link podałem inny bo wrzuciłem po prostu komponenty do koszyka i wyslalem liste. Chłodzenie też można zamienić na jednowentylatorowe, bo w sumie w testach nie ma różnicy w temp. Ale w sumie można sobie zostawic 2 wentyl na zmiane.

np

 
Ło matko @lugasek, ta obudowa to potwór :) podoba mnie się

Do tego trza jakies pasty, okablowanie?

Swoja droga ty jak dawales linka to jakos inaczej (ja to robie przez "Moje konfiguracje")
O tym pisałem

W zestawie chyba tylko jedna klatka

 
Też nad nim myślę właśnie. Nie wiem tylko który z tej dwójki A52S 5G vs S20FE będzie lepszy.
Jak możesz dołożyć 200zl i nie musisz mieć 5g to bierz s20fe w wersji 4g( ze snapdragonem). Wersja 5g jest trochę droższa.
 
Jak możesz dołożyć 200zl i nie musisz mieć 5g to bierz s20fe w wersji 4g( ze snapdragonem). Wersja 5g jest trochę droższa.
A jakie są za tym argumenty? Chyba S20FE jest o rok starszy, krótsze wsparcie
 
Ło matko @lugasek, ta obudowa to potwór :) podoba mnie się

Do tego trza jakies pasty, okablowanie?

Swoja droga ty jak dawales linka to jakos inaczej (ja to robie przez "Moje konfiguracje")
a no i jak byś miał jeszcze wątpliwości to ten pc będzie dosłownie 2x wydajniejszy od laptopów, które podawałeś :).
 
@lugasek
A jak to jest z licencjami Windowsa?
a no i jak byś miał jeszcze wątpliwości to ten pc będzie dosłownie 2x wydajniejszy od laptopów, które podawałeś :).
Dojrzewam :) Musze oblukac czym sie rozni ta tansza obudowa. Bo te opisy zaj*e obrazkami nie ulatwiaja #boomer
 
@lugasek
A jak to jest z licencjami Windowsa?
Dojrzewam :) Musze oblukac czym sie rozni ta tansza obudowa. Bo te opisy zaj*e obrazkami nie ulatwiaja #boomer
znaczy jak to patrzyłem głównie pod kątem ilości miejsca na hdd. Jak nie potrzebujesz, aż tyle to możesz wziąć i obudowę za 200zł i wrócić do tej pierwszej płyty głównej.
A jak to jest z licencjami Windowsa?
Wysłałem Ci wideo. Temat rzeka. Nawet jak zapytasz microsoftu to powiedzą, że jak klucz działa to jest ok. Oni nie mają jak tego sprawdzić.
 
Back
Top