Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

@lugasek możesz polecić jakiś darmowy program do obróbki zdjęcia filmów? Chodzi mniej więcej żeby móc zrobić jakiś kolaż zdjęć, dodać napisy muzykę, pociąć wideo i też dodać jakieś napisy czy muzykę. Coś mega prostego ale żeby nie ograniczało się do gotowych szablonów.
 
Zamierzam kupić pierwszą w życiu szczoteczkę soniczną. Zastanawiam się nad Alfawise s100. Nada się? Czy też warto dopłacić do Oclean X Pro?
 

 
panowie TV do max 3300 zł LCD, rozmiar max 55 cali. Musi posiadać złącze CI (Common Interface) do obsługi kablówki.

Osobiście posiadam Sony i w Sony bym celował ale to tv dla teściów do oglądania kablówki 24h na dobę, więc nie musi to być górna półka :)
Fajnie jakby jeszcze uchwyt na ścianę do kompletu ogarnąć.
 

Smartwatch Huawei Watch GT 2 Classic brązowy


Jutro od 10:00 będzie można kupić za 399 zł -> KLIK

Sprzedaje oficjalny sklep Allegro. Na razie widnieje informacja o zakończonej sprzedaży, ale o 10:00 wystartuje normalnie. Nie wiadomo tylko ile sztuk rzucą.

Ma może ktoś tego huaweia? Czaje się na jakiegoś smartwatcha i te 400 stówki wydają się znośną ceną, jeszcze jak na fv wezmę. Na codzień mam mibanda4, ale trochę przypałowo jak na wyjscie zakladam na lewą ręke zegarek, a na prawą opaskę. :awesome:
 
Ma może ktoś tego huaweia? Czaje się na jakiegoś smartwatcha i te 400 stówki wydają się znośną ceną, jeszcze jak na fv wezmę. Na codzień mam mibanda4, ale trochę przypałowo jak na wyjscie zakladam na lewą ręke zegarek, a na prawą opaskę. :awesome:
Ja używam GT 2 tylko że czarnego, jak dla mnie za tą cenę jest ok. Minus że nie ma NFC, sportów do wyboru jest ogrom więc dla każdego coś się znajdzie.
 
Ja używam GT 2 tylko że czarnego, jak dla mnie za tą cenę jest ok. Minus że nie ma NFC, sportów do wyboru jest ogrom więc dla każdego coś się znajdzie.
I tak zaspałem... a już nie ma. NFC chętnie bym przytulił, bo często płacę telefonem, ale to już inna półka cenowa. Najważniejsze są dla mnie powiadomienia z telefonu, bo to robi dla mega robotę na zwykłym mibandzie.
 
I tak zaspałem... a już nie ma. NFC chętnie bym przytulił, bo często płacę telefonem, ale to już inna półka cenowa. Najważniejsze są dla mnie powiadomienia z telefonu, bo to robi dla mega robotę na zwykłym mibandzie.
Powiadomienia dobrze widać, rozmowę też możesz odebrać zegarkiem i przez niego rozmawiać. Tylko telefon musisz mieć przy sobie np. w kieszeni.
 
Co kupiłeś?
32 giga ramu hyperX (2x16) 3200mhz
Płytę główną MSI B450-A PRO MAX
Zasilacz MODECOM Vulcan 750W Gold
Obudowę SILENTIUM PC Regnum RG6V TG
Na razie dyski i grafikę przekładam z poprzedniego złomka. Oprócz procka i chłodzenia może kupie jeszcze dysk SSD na M2 (teraz mam na SATA) zeby to trochę szybciej chodziło.
Karty mocniejszej póki co nie kupuje, ceny w okolicach 3k za jakieś RTXy że średniej półki to dla mnie dalej przesada.
Trochę się zajebalem w akcji, w media Expert był Ryzen 5 2600 w promce za 499, ale go przegapiłem a na razie na moje potrzeby by wystarczył. A jak mam teraz dać za niego 7 stów to wolę 100-200 dorzucić do 3600.
 
32 giga ramu hyperX (2x16) 3200mhz
Płytę główną MSI B450-A PRO MAX
Zasilacz MODECOM Vulcan 750W Gold
Obudowę SILENTIUM PC Regnum RG6V TG
Na razie dyski i grafikę przekładam z poprzedniego złomka. Oprócz procka i chłodzenia może kupie jeszcze dysk SSD na M2 (teraz mam na SATA) zeby to trochę szybciej chodziło.
Karty mocniejszej póki co nie kupuje, ceny w okolicach 3k za jakieś RTXy że średniej półki to dla mnie dalej przesada.
Trochę się zajebalem w akcji, w media Expert był Ryzen 5 2600 w promce za 499, ale go przegapiłem a na razie na moje potrzeby by wystarczył. A jak mam teraz dać za niego 7 stów to wolę 100-200 dorzucić do 3600.
zasilacz średni, tak to ok.

Ryzen 3600 jest nieopłacalny obecnie. Jak chcesz na już to Ryzen 1600af (to samo co ryzen 2600) za 550zł można kupić bez żadnej promocji. Chłodzenie fera5 za 100zł. Jak coś lepszego to ryzen 5600x najtaniej był lekko poniżej 1100zł.


edit

teraz sprawdziłem, bo mnie 700zł coś mi nie pasowało i ryzen 2600 też jest normalnie za 550zł. :joer:
 
Last edited:
zasilacz średni, tak to ok.

Ryzen 3600 jest nieopłacalny obecnie. Jak chcesz na już to Ryzen 1600af (to samo co ryzen 2600) za 550zł można kupić bez żadnej promocji. Chłodzenie fera5 za 100zł. Jak coś lepszego to ryzen 5600x najtaniej był lekko poniżej 1100zł.


edit

ryzen 2600 też jest normalnie za 550zł. :joer:
Nie no normalnie jest za 700, teraz znowu jakaś promka na sklepach z tej grupy w której jest Media Expert wleciała :putinlaugh:
Także pewnie go zakupie, chociaż tydzień temu był za 499.
 
@szplin

Mówiłem zmień pastę.

jedna kość ram
7532589.jpg

dwie
7532589.jpg

dwie i zmieniona pasta

7532595.jpg
 
Back
Top