Smartfony, tablety, laptopy, telewizory, GPS i inna elektronika.

(Nie jest w pełni aktywowany) ale wszystko chodzi elegancko, komputer po włączeniu można używać praktycznie od kopa no może max po 30 sekundach a nie 5 minutach jak to było przy starym :lol: Wyłącza i restartuje się też błyskawicznie. Jestem naprawdę zadowolony. Możesz mi ewentualnie jeszcze raz podesłać linka do tego filmiku co mi go linkowałeś na czacie (odnośnie systemu)
Jeszcze raz dzięki za poświęcony czas i pomoc przy tym wszystkim :tiphatb:
 
To włącz antywirus z powrotem.


Aktualizacje systemu jeszcze ustaw, żeby się pytał czy może zalutować. Albo zapauzuj i odpalaj kiedy Ci pasuję. W tym ddu mozesz włączyć z powrotem te opcje co wylaczyles.
 
Last edited:
kurła już mam prawie wszystko z allegro zalutowane.


Jeszcze można za free chyba zalutować



Sprawdź szczegóły Allegro Smart! na start za 0 zł: 5 darmowych dostaw, do wykorzystania przez rok.
Obowiązuje minimalna wartość przesyłek (40/80 zł). Szczegóły w
regulaminie Allegro Smart na Start!
 
kurła już mam prawie wszystko z allegro zalutowane.


Jeszcze można za free chyba zalutować



Sprawdź szczegóły Allegro Smart! na start za 0 zł: 5 darmowych dostaw, do wykorzystania przez rok.
Obowiązuje minimalna wartość przesyłek (40/80 zł). Szczegóły w
regulaminie Allegro Smart na Start!
chuj z tym, moze podaj mi po prostu jakie parametry powinien miec sprzet zeby te 720p60 smigalo wiecej nie potrzebuje
 
chuj z tym, moze podaj mi po prostu jakie parametry powinien miec sprzet zeby te 720p60 smigalo wiecej nie potrzebuje
2h nad tym siedziałem, a ten chuj z tym :childcry:


_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________
_________________________________________________________________________________________________________________________

lub

_________________________________________________________________________________________________________________________
 
chuj z tym, moze podaj mi po prostu jakie parametry powinien miec sprzet zeby te 720p60 smigalo wiecej nie potrzebuje
a jak Ci się nie chce to składać to taki


Tylko jakiś zasilacz na pewno chujowy i dysk. Może wybuchnie może nie. Reszta wygląda ok. Od razu miałem go wysłać, ale sprawdzałem jeszcze w między czasie 2000 innych opcji.

Filmy odpali w 4k 60fps

Gry tak śmigają.
 
Last edited:
Last edited:
ale sobie cacko zamówiłem :antonio: ale chyba nie mogę się pochwalić bo jeszcze by mnie tu cebule zeżarły żywcem a polscy zawodnicy mma masowo zaczęli by najeżdżać mój dom :lesnarhappy:
 
ale sobie cacko zamówiłem :antonio: ale chyba nie mogę się pochwalić bo jeszcze by mnie tu cebule zeżarły żywcem a polscy zawodnicy mma masowo zaczęli by najeżdżać mój dom :lesnarhappy:
Dajesz mordziaty, nie trzymaj nas w niepewności. Czy jest to na tyle ekscytujące, że nie będzie leżało zafoliowane w piwnicy?
 
Back
Top