Skoki Narciarskie

Wierzyłem do końca Kamilowi. Liczyłem, że wie co robi i najlepsze przygotowuje na konkurs. Niestety forma daleka od tego co było w rok temu
Poczekam jeszcze na drugi skok. Jeśli skoczy lepiej, poprawi pozycję to na dużej skoczni powinno byc lepiej.
Rok temu był czwarty, dwa razy bił rekord skoczni. Duży obiekt pasuje mu bardziej, trzeba mieć nadzieję!
 
Jak dzisiaj będzie? Jakikolwiek medal Kamila bedzie sukcesem. Velta, Kraft i Freund bardzo mocni. Licze na brąz
 
Stoch przyzwyczaił nas, że nawet jak idzie na treningach lub pojawiają się pojedyncze przebłyski to jak przychodzi konkurs to wiara w duże rzeczy wraca. Niestety ale obiektywnie patrząc to forma daleka od ideału. Ciągłe szukanie, sprawdzanie i mydlenie nam oczu, że wszystko jest pod kontrolą zaburzyły trochę prawdziwy obraz dyspozycji Kamila. Smutno :sad:

Sezon stracony dla Stocha.
Kilka wygranych konkursów PŚ nic nie zmienią. Sezon nie udany
 
O kurwa! Freund znokautował! 22,3 pkt na drugim dość niespodziewanie Schlierenzaurem!

Zyła 9
Kamil 12

Ciekawe czy Kamil zdradzi teraz coś więcej apropo przygotowań. Czy forma wypracowana w Szczyrku miała prawo dawać nadzieje przynajmniej na podium
 
Przecieram oczy ze zdumienia. Wow! Każdy przed konkursem brąz brałby w ciemno. Z taką dyspozycją jaką nasi skoczkowie prezentowali ostatnio trzecie miejsce jest ogromnym sukcesem. Brawo!
 
Last edited:
Zibro dobrze skoczył, nie spodziewałem się. Troche Poppinger odleciał i do srebra zabrakło ale to nic. Brawo POLSKA !!
 
Szkoda, że Schlieza odpalił tak w ostatnim skoku... A jeszcze większa szkoda,że po dobrym skoku Ziobry, świetnie skoczył Poppinger..
 
Co tam Norwegowie, Polacy czy Austriacy ...

Freund w drugiej serii pokazał, że jest mega kozak!

Polecam!

 
Wszystko wskazuje na to, że dziś będziemy świadkami jednego z najlepszych w tym sezonie występu Polaków w Pucharze Świata.
 
Co znaczy zdrowy Kamil :smile:
Freund niebotycznie mocny w ostatnich konkursach. Niewykluczam zwycięstwa Polaka ale będzie ciężko. Podium powinno być
 
Niefart czy słabszy skok ? Bardziej skłaniałbym się ku temu pierwszemu. Wiatr ewidentnie osłabł przy skoku Stocha ale czy na tyle aby nie można było skoczyć dalej? Posłucham wypowiedzi Kamila po konkursie, może po nim będziemy mądrzejsi. 5 miejsce Kamila i 6 Piotrka trzeba uznać za bardzo dobry wynik. Przed konkursem brałbym w ciemno

Punkty za wiatr to nadal wielka niewiadoma. Freund przed skokiem miał pokazane, że musi skoczyć 140m, po skoku Szczęsny mówi o wymaganych 138 metrach a jak się okazało 135,5m wystarczyło ... Nie wspomnę już o elektronicznie wyznaczonej zielonej lini, do której Niemcowi sporo brakowało.
 
Punkty za wiatr to jedno ale w skokach najbardziej irytuja mnie punkty za styl powinno być tak ze obojetnie jak skaczesz byle najdalej lec na placach ale skocz daleko.. pozostawiłbym jakies stałe odejmowanie punktow za podporke -8 za upadek -12 i byloby lepiej ale sedziowie by kasy nie mogli brac wtedy..
 
Kruczek powinien rozważyć lekką rotację w kadrze, zamiast Ziobry Zniszczoł który fajnie sobie radzi na mamutach.
 
Zajebisty konkurs jak na razie
Prevc co skoczył to głowa mała :crazy:
Rekord jest mozliwy. Puścić Prevca w warunkach jakie miał Kamil czy Klimek to skoczy z 255. Tylko pytanie czy nie zrobiłby sobie wtedy krzywdy

gdfgdfg.jpg



Piotrkowi zerwało się od żony :lol:
Kto oglądał ten wie za co
CAjNkyRW4AAfld1.jpg
 
Mam wrażenie,że realzatorzy nie zmienili punktacji za belkę od skoku Velty, która była na 10 miejscu, a cały czas dodawali punkty, jakby to była 9 belka..
 
Back
Top