Skoki Narciarskie

Kamil testował dzisiaj nowy kombinezon i ktoś źle go pomierzył. Lepiej, że to niedopatrzenie zdarzyło się dzisiaj niż np. wczoraj
Podczas MŚ trzeba być czujnym bo jak widać ludzie z Fisu mierzą dokładnie (czytaj Dyskwalifikacja Zniszczoła tydzień temu w Sapporo za zbyt duży but)
 
Teraz to już w ogóle jakaś parodia
A może to nie kombinezon był za szeroki tylko z miarką Gratzera było coś nie tak :cool:

 
Wow! Co za atak Kamila w drugiej rundzie!
Dziesiąty po I serii wskoczył na drugie !
Brawo!

Ciekawostką jest dyskwalifikacja Freunda po I serii, po której to prowadził o 10pkt nad drugim Fannemelem. To ci peszek :lol:
 
Przez moment nawet pomyślałem, że przesadzi i nie wyląduje. Skok kapitalny, zasłużył na zwycięstwo
 
Po pierwszej serii myślałem, że będzie klapa, ale potem wszystko się odwróciło o 180 stopni.

Brawo mistrzu.
 
Pół metra zabraklo do wyrównania rekordu świata w długości lotu
Fannemel podczas dzisiejszych kwalifikacji skoczył 246m ! Kapitalna próba

 
Macie może wyniki treningów i TOP 10 z wczorajszych kwalifikacji? Bo nie mogę znaleźć coś tego. Jak sobie Freund radzi na tej skoczni?
 
Macie może wyniki treningów i TOP 10 z wczorajszych kwalifikacji? Bo nie mogę znaleźć coś tego. Jak sobie Freund radzi na tej skoczni?
skijumping.pl - na przyszłość bo masz tam info nawet z PŚ Kobiet czy PK
 
Świetne loty czołówki. Po skoku Fannemela sobie pomyślałem - daleko, ale Prevc jest dzisiaj w takiej formie, że będzie znacznie dalej - i się nie myliłem, nowa granica 250 m odkryta.
Čestitke Peter
 
Vassiliev 254 ale nie ustał :o o: on na 200 metrze ma problemy z wylądowaniem, to przy takiej odległości pewnie nieźle się poobijał...
 
Nic mu sie nie stalo, raczej podpórka. Coś podobnego jak Ahonen w Planicy na 240

Masakra co sie tam dzieje. Wasyl niezły wariat :lol:

edit: Dla odmiany Prevc 130 z upadkiem. Nic groźnego. Błąd przy lądowaniu

Aż mnie strzela, że musze iść do pracy. Konkurs może byc równie interesujący jak wczoraj ...
 
Vasiliev jaki dzik!!!

Fannemel 251,5 m, ale co to kurwa jest przy tym poniżej :D

 
Back
Top