Skoki Narciarskie

Nie jest to jeszcze pewne. Jutro zostanie podjęta decyzja
Prędzej Wellinger wróci na skocznie :p To jest mocno zastanawiające, że uraz, który niby nie został odniesiony podczas skoku spowodował tak długą przerwe. Sam Kruczek do końca nie wie skąd ta kontuzja
 
Puchar świata właśnie odjechał ? Wiadomo, początek sezonu, konkursów jest jeszcze od chuja ale jeśli Ammann nie straci nagle formy, bedzie utrzymywał ją na zadowalającym poziomie to dogonić będzie go bardzo ciężko. Z drugiej strony nikt nie wiem w jakiej dyspozycji wróci Kamil. Może okazać się, że formy nie będzie i jedyną okazją do zdobycia czegoś w tym sezonie będą MŚ
Czyli czeka nas kolejny weekend gdzie do 30 wejdzie jeden bądź dwóch polskich skoczków. Na cudowne odrodzenie nie liczył bym
 
Czyli czeka nas kolejny weekend gdzie do 30 wejdzie jeden bądź dwóch polskich skoczków. Na cudowne odrodzenie nie liczył bym
Też się tego obawiam. Poprzedni sezon świetnie się oglądało głównie ze względu na Kamila i jego wyczyny ale i pozostali potrafili sprawić mega miłe niespodzianki.
 
Ktoś ogląda? Konkurs trwa od 16:30 i skacze dopiero para zawodników z numerami 20-31 ... :D
 
Ja już o tej 16.30 wiedziałem, że się nie odbędą, cały ten czas zmarnowany mają( a ja w tym czasie zdążyłem obejrzeć mecz Arsenalu i obejrzeć odcinek The strain ).
 
Ktoś ogląda?
Kiedy jestem w domu i mogę to od 2001r zawsze :)

Widzowie zebrani pod skocznią, sponsorzy i telewizje z pewnością nie są zadowoleni ale co zrobić? Taki mamy klimat :p Momentami było niebezpiecznie i może dobrze się stało, że odwołali. Sprawiedliwości nie było w tym żadnej
 
Decyzją jury zawody zostały przeniesione na poniedziałek. Na godzinę 16:30 zaplanowano serię próbną a na 17:30 pierwszą serię punktowaną
 
Kamil czwarty w pierwszym konkursie TCS w Obersdorfie !
Kapitalny powrót po kontuzji, atak z 12 miejsca po I serii

Brawo!
 
Trzymała końcówka w napięciu do końca, dobry konkurs. Stoch naprawdę super sobie poradził, wszystko jeszcze jest w zasięgu na kolejnych konkursach.
 
Bardzo dobry wynik w Obersdorfie dobrze wróży na kolejne konkursy. Ten turniej może nam jeszcze przynieś wiele pozytywnych doznań i emocje za sprawą Kamila. Po nie oszukujmy się bezbarwnych konkursach bez udziału Stocha apetyt na kolejne konkursy, u mnie np. wzrósł podwójnie po dzisiejszym świetnym rezultacie. Ga-Pa pasuje Kamilowi także może być równie udany konkurs. Wiadomo jedne zawody "wiosny nie czynią" ale brakowało mi tego :) Cieszę się bardzo, ze "King" wrócił i to z mocnym akcentem
 
Świetne dwa skoki Kamila, ten drugi to już pogrom i jaki skok - z 12 na 4 miejsce - świetny powrót Kamila po takiej przerwie. Co do reszty skoczków Żyła się spalił, dobry skok Zniszczoła i trochę za mało szczęścia + rywal o kilka klas lepszych, reszty nie komentuję.
 
Mistrzostwo Polski ( pod nieobecność Kamila Stocha )
miejsca Żyły w tym sezonie w pucharze świata - 14,17,24,33,15,10,46,24,15,26
 
Nie ma co też wymagać cudów od Żyły,za czasów Adama też był Skupień i Mateja którzy tylko od świetą wchodzili do głównych konkursów
 
Back
Top