Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Nawet trojboisci w swoich programach maja tez dynamike. Jak ktos jest kloc to mu silka nie pomoze, a reszcie nie zaszkodzi.
 
mhm, ciekawe ze najlepsi trenerzy w PL od mma jak z nimi gadalem min. w Walczu maja zupelnie inne zdanie ale spoko - wierze Ci, na pewno wiesz lepiej :-)
 
zero uhonorowania wczoraj krola kulturystyki... urodziny byly! :(



10570506_549178885210106_5483502215206945646_n.jpg




cooooo za kocur.
 
Poszedłem rano na TRX=45 minut HIIT







Nie wiedziałem że mam tak słabą kondycje:-)
 
Ten Zyzz to rozumiem jest jakiś Rosyjski Transseksuaalliissttaa jeszcze gorszy od Warszawskich Baranów
 
Nie wiedziałem teraz doczytałem... Ja dopiero od paru tygodni zgłębiam sylwetkowo-kulturystyczne wzorce współczesnej mlodzieży. Mam zaległość około 10 lat....
 
@Tytus nie krytykuj świętego Zyzza który był wzorcem dla młodzieży i zginął w walce za swoje ideały... tj. imprezy na ostrych dragach :-) jprdl skąd on się urwał


A z wesołych rzeczy:


http://broscience.co/horrible-deadlifts-crossfit-games/
 
250g twarogu chudego, 300ml mleka bez laktozy z biedry, banan, pare slodzikow. to w moim przypadku. :)



+ lyzka masla orzechowego jak ktos lubi. (<3333333333333, dawno nie jadlem, dieta poszla w lassss)
 
Baju mialbyc przepis na shake'a a nie na papke twarogowa :P myslisz ze na 250 gr twarogu i banana wystarczy 300 ml mleka?
 
aaaaA OK.



ja naprwdę nie trollowałem nie znałem go. Na pierwszy rzut oka wyglądał jak młody rusek podrasowany metandrostenolonem z Rektora + solarka makijaż nieodłączna torebeczka i ta fryzuraaaaa
 
papka do wypicia, ja pilem z 300/400ml takiego mleka. 3zl bodajze kosztuje, troche mniej.
 
Elo, pił ktoś białko KFD 80?



Jest tak ohydne, że nie mogę przełknąć. Macie sposoby jak to zdzierżyć? Czym podpędzić?
 
mialem identyczne, a smak napisany byl z tylu. creme brule czy cos takiego mialem, bylo mega slodkie i przyjemne do picia. nie wiem co Ty tam dostales, ze tak nie mozesz ogarnac. sprobuj podzialac cos slodzikami.
 
Zrób z tego jakiegoś szejka i po sprawie. Zmiksuj z bananem, dodaj miodu, trochę owsianych i załatwione.
 
Wczoraj zmieszałem z orzechami, bananem i mlekiem czekoladowaym to jeszcze gorsze wyszło :<
 
Back
Top