Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

moze przez caly czas robil suwnica albo przysiady bez obciazenia i nie bylo spadkow? :)



bcaa serio pomaga, nawet jesli jest to zwykle placebo to nprawde pomaga, przynajmniej u mnie.
 
@Keylock weź pod uwagę, że ludzie ćwiczą też rekreacyjnie i pakowanie hajsu w jakieś środki nie ma sensu. Samozaparcie plus dobry trening mi wystarcza.
 
Keylock ja teraz na siłkę wróciłem po złamanej ręce - 5 tyg bez siłowni i większych spadków siły nie ma. :p Są takie, które da się szybko odrobić.
 
i pewnie przytyles przez te 5tygodni z 10kg. bez przesady, nie wmowicie mi, ze lamiecie reke, 5 tygodni NIC z nia nie robicie, a potem machacie tak jak machaliscie tysiace hantlem na biceps.
 
Ja w zeszłym roku złamałem poważnie rękę, w sumie łącznie z operacja unieruchomiona była 8tyg, później rehabilitacja, stabilizator itd. Jakoś w lutym wróciłem do treningów i początki były straszne, duzy spadek siły i kondycji, spory wzrost tkanki tłuszczowej no i widoczna różnica pomiędzy obiema rękami. Aktualnie po ponad 2 miesiącach regularnych ćwiczeń jest bardzo dobrze ale nawet nie chce sobie przypominać tej męki w pierwszych tygodniach. Najważniejsze jest i tak to żeby po kontuzji wrócić i być mega zmotywowanym a efekty przyjdą z czasem.
 
Moje doświadczenie ze złamaniem dawno dawno temu : Ręka prawa ( jestem leworęczny) złamanie typowy uraz bokserski śródręcza. 4 tyg gipsu 4 dni bez gipsu. Siłowo 1 trening klatka spadek siły prawie nie zauważalny a wyciskałem wtedy w seriach grubo ponad 200 kg . 2 trening Plecy Podciąganie na drążku szerokim chwytem KATASTROFA chwyt tak osłabiony przez nieużywanie prawej łapki . Normalnie 1 seria 15 powtórzen następne z progresją czyli wieszałem talerze na pasie . Po kontuzji 3- 4 podciągnięcia z ciężarem ciała w innych cwiczeniach pleców i bicepsu też źle ale aż tak. Waga bez wielkich zmian tylko zalany bardziej byłem. Myśle że to nie była długa przerwa choc wtedy wydawała mi się wiecznoscią.
 
omg,,, oczywiście chodzi mi o pozostałe ćwiczenia które mogłem robić nie obciążając nogi... nie sprecyzowałem i wyszedł babol :D
 
od dzisiaj wrzucam IF, robil ktos juz to? sprobujemy. mysle, ze idealnie to na mnie pojdzie, bo problemu z glodem nie mialem w sumie od zawsze. okienko 4h, cale zapotrzebowanie, zobaczymy jak pojdzie. :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=Vc-LOK-01BA



troche sie tym sugerowalem, ale ostatnio mniej im wierze, szczegolnie przy 'metamorfozach naturalnych' Owcy czy 'naturalnej' lapie Robura. az tak slaba ta dieta?
 
Czy slaba to nie wiem, nie byłem na tym nigdy i jestem zwolennikiem zbilansowanej diety i systematycznych posiłków - sam widze wtedy po sobie jak mam nakręcony metabolizm i jak mięso idzie. Poprostu wszystkie chłopaki, które na siłce jadą na tym if wyglądają nędznie tam gdzie ja chodzę [Sopot a śmigałem już do kilku siłowni w 3city] oprócz tych rzekomych naturalach z WK (taa).
 
Kto to gówno wymyślił ?? Dobre ale dla 19 letniego Warszawskiego Dzbanka który nic nie robi koksuje leży przed kompem i trenuje po dzbankowemu.
 
Przesłuchałem ten filmik pobieżnie i to co oni mówia przeczy wszelkim zasadą fizjologii i logiki . Obżeranie się 4 godziny na noc. Rano bez śniadania potem posiłku przed treningowgo i jeszcze 2 h po treningu bez jedzenia. Jak tak można funkcjonowaĆ?. Ja wychodowałbym na tym olbrzymią opone i stracił wszystkie mieśnie nie wspominając o rozpierdolonym układzie trawiennym przez 4 godzinne opychanie się do północy. Pewnie oni nie maja spadków ale weźcie pod uwagę że koksuja non stop i pewnie nic poza treningami na siłce nie robią ZŁAMASY :-)
 
2.3k kcal w 4h, posilek co godzine, mysle, ze jest to spokojnie mozliwe, a nawet nie nazwalbym tego 'obzeraniem sie'. rano bez sniadania ja moge przezyc bardzo dlugo, zawsze jakos tak mialem. skad mozesz wiedziec jakie mialbys efekty skoro nawet namiastki tego nie robiles nigdy? :c



senczaj zawsze doradzi. <3



sprobujemy!!!
 
IF to debilizm i do tego niezdrowy. :-)



@baju
Zrobiłeś kiedyś mocny trening na czczo? Ja zrobiłem i wysiadłem w połowie, bo nie miałem siły. IF to bajka, nie ma żadego racjonalnego wyjaśnienia.
 
wszyscy ktorzy negatywnie sie wypowiadaja probowali cos takiego albo ktokolwiek w ich bliskim otoczeniu mial jakies niezdrowe i chujowe efekty czy piszecie sobie tak zeby popisac, a niezdrowy i chujowy, bo nie ma sniadania 15sekund po pobudce?



co oznacza mocny, bo nie rozumiem? ilosc serii/powtorzen/cwiczen/ciezar? aeroby? zzdefiniuj. :)
 
Na IF zrobisz efekty co do tego nie mam wątpliwości ale no nie jest to zdrowy sposób. Układ trawienny dostanie mocno w dupe. Jaki okres czasu planujesz ciągnąć na IF ?
 
Moja mama jest po technologii żywienia człowieka (mgr. inż.). Nie chcesz uwierzyć mi, uwierz mojej mamie po studiach na stosowym kierunku. Uprzedzając pytanie, nie - moja mama nie pakuje na siłce. Ale chodzi na aerobik i taniec towarzyski (wiek-48l). :-)



Robiąc coś takiego zaburzasz naturalne wykształcony metabolizm. Nic dobrego z tego nie wyniknie.
 
@Baju teraz jestem w mocnym regresie ale spedziłem 15 lat w mocnym reżimie treningowy znam swój organizm na wylot i naogladałem się róznych sposobów żywienia i treningu u 100ek ludzi dlatego nie pisz mi że nie zrobiłem namiastki... Napiszę dobitnie To co pokazały te Warszawskie Dzbanki to dobre dla 80 klilowych licealistów. Aktywny zawodowo i rodzinnie facet + treningi padłby w pierwszych 2 dniach na ryj.
 
http://www.sfd.pl/JEM_%2F_NIE_JEM_dieta_by_Biniu_oficjalny_watek_Q%26A_Patrz_str_1-t931736.html



skad tyle tu pozytywnych wypowiedzi? ja nawet nie walcze z wami tutaj o slusznosc tej diety, po prostu chcialem spytac o opinie kogos kto tego uzywal.



metabolizm u mnie to od zawsze siedzial nawet jakbym 1000posilkow jadl. niestety. :)



ej, jestem 80kilowym studentem, lapie sie? ja nic Ci takiego nie napisalem, ja sie spytalem jedynie czy probowal ktokolwiek tego kto pisze o dziwnych efektach, proste.



Mess, fajnie musisz miec z taka mama! :c
 
Poszukałem w google i wyskoczył mi filmik innego speca był na tym IF 15 dni mówi że mocno zmeczony bo robił areoby odkurzał mieszkanie......



E to sorki juz nie dyskutuje Pozdrawiam
 
Zdaje się, że Franek i Masutatsu byli na IF, była kiedyś dyskusja zdaje się nawet w tym temacie, możesz pokopać na wcześniejszych stronach :)
 
https://www.youtube.com/watch?v=ImICZ5-d8ZU







co Ty czytasz Tytus?



to co, jak ktos nie jest skurwysynem 150kilowym to malo moze zadzialac czy sie dowiedziec? troche podejscie typowo z polskiej silowni, pewnie napierdalasz(ałeś?) kazdym hantlem, ze odbija(ł) sie 10 razy i krzyczysz(ałes?) przy kazdym powtorzeniu. nie mam z tym problemu, ale wiem jak tacy ludzie patrza z gory na wiekszosc zamiast cokolwiek podpowiedziec. Pozdrawiam!



spytalem jedynie o opinie, a tu jakas wojna ze mna, ludzie, tak duzo tescia weszlo czy na redukcji tak wkurwieni? oddech.



Yoza, zalezy od efektow i jak bedzie szlo, czuje sie dobrze, myslalem o miesiecu i potem po prostu juz na czasie kombinowac. bez cisnienia, na zawody sie nie szykuje. :)
 
No właśnie nie polecałbym tego ciągnąć za długo bo na pewno nic dobrego z tego nie wyniknie, ale miesiąc moim zdaniem jak najbardziej ok. Zaczął bym jednak od 6 gododzinnego okna. Kumpel był miesiąc na IF i bardzo fajnie z niego zeszło.
 
@baju źle mnie odebrałeś ja nieciekawie pisałem o nich nie o Tobie. Nie ubliżaj mi. Ja Twojej charakterystyki nie bede robił w odwecie Już kiedyś sobie obiecałem że nie bede w tym dziale pisał załamałem swój zakaz i mam drugi raz karę.



Pisałem tu z chęci pomocy a nie żeby kogos pouczać. Sam robiłem wiele wiele błędów kiedyś nie było skąd czerpać wiedzy. Teraz każdy Miszcz ma swój kanał na YT i edukuje. EOT
 
gdy napisalem, ze mam podobna wage to 'skonczyles dyskusje' wiec jak mialem to odebrac?



nie ublizam, po prostu tak to odebralem, napisalem, ze nie mam z tym problemu, wiem, ze ludzie ze stazem czesto tak maja i moga sobie oceniac jak chca. charakterystyki nie musisz robic, ale 25 w bicepsie nie mam, bo pewnie tak podejrzewasz. <3



przeciez tez nie obrazalem, po prostu jest taki okreslony typ ludzi, nie mam nic przeciwko nim. szacunek jedynie.



nie napisalem, ze biore wszystko doslownie z YT, bo to tez bez sensu. spytalem o opinie ludzi ktorzy to stosowali, proste. :)
 
z taka mama tak mala masa? co sie dzieje!!! :p



powinna Ci rozpisac takie menu, ze w miesiac by sie 35 zrobilo!
 
Back
Top