Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

68 kg/172cm - nie oczekuj cudów, dużo więcej nie urośnie :-). Poza tym laski i tak się oglądają.



Moja mama i tak mi ostatnio powiedziała, że robię się GRUBY (WTF?:-)). Powiedziała mi, że przyzwyczaiła się do tego, że ważyłem 64-65. Ale bieganie w tym sezonie szło jak po grudzie, więc na chwilę obecną siedzę na siłce i czekam do końcówki czerwca z "joggingiem". Więcej tyć też już nie chcę, bo redukcja będzie męcząca.
 
Baju wjezdzaj na IFa na sprobowanie, a nie tutaj dajesz sie zjadac cohonesowym wyznawcom broscience, ktrórzy nie przytoczą Ci żadnego naukowego kontraargumentu, ale nie bedą szczedzić zwrotów typu "zdrowy rozsądek", "logika". O maj gat nie jadlem dzis chyba przez 7 h, to juz prawie, ze IF, wole nie przechodzic obok lustra bo pewnie wszystkie miesnie stracilem.



 
zero zjadania, wlasnie jestem w trakcie pierwszego jedzonka od 18 do 22 dzisiaj, wczoraj zaczalem od 6h bodajze, jest meega luz, czuje sie dobrze, miesiac na spokojnie. :)



1959253_502251303236198_7623070937220366829_n.jpg
 
Mam argument konczący dyskusje - ZYZZ NIE JECHAŁ NA IF :-)







http://www.simplyshredded.com/exclusive-zyzz-interview.html
 
jak on jadl mieso z kangura to po co mu IF? :(



magik przekonuje dokuczajaco Zyzzem!
 
Baju, ja jechałem na IF przez półtora miesiąca, robiłem czasami treningi na czczo (tylko bcaa) i trening był normalnie. Różni ludzie różne fazy. Będać na IF zrobiłem rekord na klatkę przy 84 kg - 150 kg. Każdy organizm jest inny... tylko, że ja zacząłem od okna 8h i tego się trzymałem. Czemu od razu na głęboką wodę i 4h? :D
 
w sumie to nie wiem, ale pomyslalem, ze ogolnie gladko mi wychodzilo niejedzenie dlugimi okresami kiedys wiec wrzucilem z miejsca 4h, nie jest zle, wlasnie wpierdalam. :C



wlasnie bcaa z napalmem dzis pyknalem i czulem sie fajnie do tej 18, ogolnie bcaa i kreatyne uzupelnie pewnie na dniach wiec bedzie fajnie. moglem w sumie kurwa do Ciebie pisac na fb, a nie tu wojne rozpetac, zapomnialem sie! ;)
 
Mi na IF apetyt zmalał. ale nie podpasowało pod BJJ, siły braki zdecydowanie zauważalne. odpuściłem po miesiącu..



Koniowalski poleca robić IF raz w tygodniu, tłumaczył w ostatnich podcastach. polecam wysłuchać.
 
Do treningu siłowego IF jest ok, ale interwały to jakiś dramat. xD Dlatego zawsze wieczorową porą interwaliska robiłem między posiłkami.
 
Co sądzicie o piciu alkoholu podczas stosowania kreatyny? Jedni mówią, że nie można w ogóle, inni, że sporadycznie nie zaszkodzi. Jestem ciekaw jak to jest u Was.
 
mi alkohol sporadycznie nie przeszkadzal, czasem nawet na dziwnym kacowym zmeczeniu byly mocne wyniki.



dzisiaj zdecydowanie mi IF lepiej wszedl, przede wszystkim faza jedzenia, wyszlo mi okienko jakies 4.5h, wszystko na lajcie, a czuje sie dooobrze. bedzie spoko, zobaczymy efekty jakiekolwiek czy beda. przy aerobach poczulem jedynie mocne juz ssanie. :)
 
Fajnie jest mocno się schlać na niskim BF. Na drugi dzień takie odwodnienie, że szok. :D
 
Szperałem w necie za czymś o przysiadach i martwym ciągu i trafiłem na to: http://www.body-factory.pl/showthread.php?t=7862. Podrzucam jako temat do dyskusji. Przyznam się, że czytałem tylko wyrywkowo, akurat interesowała mnie głebokość przysiadów. Gość zdaje się zaprzeczać większości 'złotych zasad' siłkowania. Ja się tam za bardzo nie znam, dopiero się uczę, ale zawsze lepiej na cudzych błędach.
 
bibi: z tego co widzę, to autor zachęca do przysiadów w pełnym zakresie, to raczej nic zaskakującego, a na pewno nie kontrowersyjnego ;)
 
JAK robię przysiady to zawsze jak najniżej. Gdybym mógł to i bym tyłkiem ziemi dotykał :p
 
Jak dawkujecie spalacz? Jak mam zjeść np. 4 tabletki to jeść dwie na czczo/po śniadaniu, a dwie przed treningiem, czy jak stosujecie takie środki?
 
Zacznij od jednej tabletki dziennie żeby sprawdzić tolerancje na składniki produktu, stopniowo zwiększ do zalecanych dawek.
 
Hubi, po co Ci spalacz w tym wieku? Przecież mając naście lat bez problemu powinieneś sobie umiejętnie metabolizm nakręcić.
 
Comber +1, ale wiadomo, ze kazdy chce efekty jak najszybciej. ogolnie Sajd dobrze pisze, wiekszosc odzywek tak powinno sie wedlug mnie dawkowac, na poczatek spokojnie i ogarnac reakcje po czym zareagowac i dopasowac odpowiednio. ostatnio tak Napalm biore przed treningiem, nie kopie jakos specjalnie, ale focus i mrowienie grube.
 
Hubi, pamiętam jak wczoraj, że hejtowałeś spalacze w stylu: 'jak można brać jakieś gówno? przecież samą dietą się w końcu dojdzie do takich efektów, po co zdrowie marnować?' :D
 
Nie wiem po co wam suplementy jakies kreatynki/gainery/przedtreningowki w ogole mnie nie klepia.



Lepiej dobre 5 posiłków zjeść i dadza one o wiele lepsze efekty niż te cale wasze suple ,wiem po sobie a w temacie nie siedze tydzien tylko pare dobrych lat.Nie znam żadnego kulturysty ktory bierze kreatyne .Suplementy które minimalnie pomagaja są to glutamina na odbudowe stawów/białko jak brakuje w diecie/bcca i zestaw witamin nic innego.Reszta jest przereklamowana a kulturysci czy strongmeni to reklamuja ponieważ dostaja dobre kwity.



Jak ktoś ma jakieś pytania dotyczące treningu i innych rzeczy z tym związych możecie pisać będę sie starał odpisać.
 
Każdy tutaj wie kolego że suple nie wykonają za niego roboty więc nie popisałeś się :(



Suplement nie jest po to by zastępował posiłek jest jako dodatek.
 
Nie wiem co ode mnie oczekujesz napisałem ogólnie .Jak masz jakieś pytania pisz zawsze dam ci dobra rade.



Ciesze się bardzo ze nie ma tutaj kretynów co mysla ze po kreatynie i bcca beda brac 20 kg wiecej za jeden miech:)
 
Aha, kreatyna nie działa. lol



Glutamina działa? Beka.



xDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDDD



jak umiesz angielski to polecam lekturę wodzu



http://www.ncbi.nlm.nih.gov/pubmed/11822473



http://altmedicine.about.com/od/herbsupplementguide/a/L-Glutamine.htm



apropo kretynizmu i 20 kg więcej w jeden miech...brałem tylko bcaa i kreatynę, dobrze jadłem, a rekord na ławce płaskiej skoczył ze 130 na 150 tylko, że w dwa miesiące... jestem kretynę
 
Back
Top