Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Mi się też tak zdarza ale to chyba reakcja na konkretne produkty. Często w pracy/po pracy tak mam, że mnie wzdyma i czuję powietrze, a nie balast. Nie wiem czy to nie banany...
 
Jak najlepiej łączyć partie mięśniowe podczas treningu?

1. Bic+Plecy,
Tric+Barki/Kaptury,
Klatka,
Nogi,
+Co dwa dni, na koniec treningu ABS na brzuch

2. Bic+Tric,
Plecy+Barki/Kaptury,
Klatka,
Nogi,
+Co dwa dni, na koniec treningu ABS na brzuch

Czy jeszcze jakieś inne? Od razu mówię, że ćwiczę w domu, na siłkę mam okazję iść raz na jakiś czas. Oglądałem kiedyś filmiki BJJB z Karmowskim, i polecał pierwszy sposób. A Wy co myślicie?
 
midern, zalezy jaki jest cel i tryb - tzn liczba serii, powtorzen. Cwiczysz na mase/sile czy wytrzymalosc miesniowa pod sw ? Czy dla ogolnego podtrzymania ? Splitow jest mnostwo, od klasyki po system gora/dol albo push/pull. Rozpisz to sobie na jakies 3-6 mcy ze zmiana splitow, cwiczen i ilosci powtorzen w minicykle po np. miesiac albo poltora, jak bedziesz walil tak samo caly czas to tez nie bedzie mialo optymalnych rezultatow. Wprowadz superserie, dropsety i gigantserie jesli nie tylko chcesz zwiekszac mase albo obwody jak chcesz isc w strone wydolnosci miesniowej.
 
We wtorki i czwatki mam MMA, w piatek, sobotę, niedzielę i ew. poniedziałek chciałem ćwiczyć. W sumie, nie chcę sobie robić planów w przód (takie już robiłem i chujnia z tego wyszła), jestem raczej zwolennikiem twierdzenia "działaj, a nie gadaj". Chcę tylko ogarnąć jak połączyć grupy mięśniowe i poćwiczyć (kolejne postanowienie noworoczne). Sam nie wiem, czy chcę robić masę, rzeźbę, siłę. Wszystko po trochu. Jestem dosyć chudy (nie mylic z "chudy"), chcę trochę przybrać na masie, zrobić zarys mięśni i przybrać na sile. W wakacje będę myślał nad treningiem obwodowym, w ogródku czy na działce, teraz w domu nie mam predyspozycji.
 
Rób sobie przysiady, martwe ciągi, rwania, podrzuty, generalnie trening dynamiczny, a nie statyczny to CI się przyda do sw.
 
Z tym będzie mały problem, na siłkę mogę iść raz na kilka dni (nie zależy od mnie), do Straży, więc instruktorów nie będzie. A ja nie za bardzo ogarniam ten statyczny trening...
 
@up



Tluszcz sie sam pali, ale rece drza jak na alkoholowej delirce ;) zalecam ostroznosc z tym srodkiem szczegolnie wsrod osob, ktore maja podwyzszone cisnienie.
 
to sterydowe, co nie?



slyszalem tylko od ziomka, podobno kosa, ale duzo ubocznych chujowych efektow? :c
 
ja dostałem od ziomeczka w syropie, ale jeszcze nie brałem, może po świętach jak będę wracał do formy to się skuszę. Efekty uboczne nie zachęcają, ale skuteczne podobno.
 
steroids.jpg
 
midern,



ja bym zrobil 2 treningi na cale cialo z dniem przerwy i innymi zestawami cwiczen, ale mozesz tez zrobic klasyczny split 1 trening w sobote, 1 w niedziele, poniedzialek wolne to bedziesz swiezy na wtorek. Kazde polaczenie typu klata+tric+nogi a drugi trening plecy+bic+barki powinno byc ok, a potem sobie zmieniaj. Trzymaj sie prostych cwiczen, pilnuj techniki a ciezarem sie nie przejmuj. Wazne zebys ogarnal poprawne robienie cwiczen - poswiec czas i pare zl na trening z instruktorem i niech ci pokaze dokladnie podstawowe techniki na siad, siad ze sztanga z przodu, martwy ciag, martwy ciag na prostych nogach, wyciskanie zolnierskie, rozpietki i wyciskanie sztangielkami, wioslowanie sztanga i sztangielka, wznosy boczne a potem zarzut-podrzut sztangi. Im szybciej dopracujesz technike pod okiem kogos ogarnietego, tym szybszy bedzie progres i nie bedzie kontuzji, ktore cie wylacza z treningow. Same napierdalanie sztanga na plaskiej to nie wystarczy.
 
clenbuterol wycofali z produkcji już, w magazynach tego nie ma praktycznie także baju nie posterydujesz się :D ewentualnie salbutamol
 
DAWAJ CLEN, MORT!!!



nie no, pytalem z ciekawosci jak ma sie to do spalaczy 'odzywkowych'. mysle, ze z dostepnoscia problemu bym nie mial, po znajomosci pixy pewnie by wpadly! nie doceniasz! :D
 
Clen ok 100/120 w zależności skąd i jaka firma. Skutki uboczne sa w miare do ogarnięcia. Kiedyś dawno bawiłem się tym specyfikiem i dobre działanie, zastanawiam się w styczniu odpalić ponownie..
 
Podwyższona temperatura ale odśrodkowa , temperatura ciała cały czas sprawdzana dzień w dzień 36.6, pierwsze dni uczucie jakby się było chorym, mega drganie rąk (można regulowac dużą ilością pitej wody). Może lekkie pobudzenie ale bez żadnej przesadnej wyjebki. -12kg na tym zrobiłem, fajnie zbija ciało. Jestem ciekawy jak innych to hulało...
 
zadnego latania po toaletach? yoyo nie bylo? glownie tluszcz pewnie zlecial? :p



kurwa te specyfiki mnie rozpierdalaja, ciekawe kiedy w aptekach beda ogolnie dostepne. :)
 
Back
Top