Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

hehs, czyli wszyscy jesteśmy ex-grubasy. Ja z kolei wiem, że sport będzie grał pierwszorzędną rolę w moim życiu niezależnie od motywacji, bo ja motywacji nie potrzebuję, trening to obowiązek, który jest zarazem przyjemnością, a w czasie treningu jestem w azylu w którym nie myślę o niczym i dzięki temu potrafię iść do przodu cały czas. Jedyne co mnie martwi to kwestie zdrowotne - oby zdrowie było do końca życia, jak Bóg da! :)
 
Jak tam u was z motywacją do treningu zarówno siłowo wytrzymałościowego, jak i do maty? Stosujecie przedtreningówki ?



Macie swoich faworytów wśród pre workoutów czy motywujecie się w inny sposób ?
 
panowie ale trudnym sprawami od was zalecialo ;). Macie moze jakis pomysl jak stojaki na sztange pod przysiady na szybko zmontowac?
 
dssport, widzę, że mam taki sam problem. Jak robię nogi to muszę najpierw zarzucić sztangę pod szyję, potem założyć za plecy. Niezła katorga :D
 
samo zarzucenie jeszcze nie jest zle. Najgorzej ze sciagnieciem bo przez glowe strasznie bary niszczy a zrzucenie podloge i trzeba decydowac co jest wazniejsze :). Po weekendzie biore sie za robienie stojakow
 
ja mam problemy z przeniesienim za głowę, bo mam nisko sufit i nie mogę zrobic wyrzutu, tylko na ugiętych rękach przenoszę sztangę :(
 
dssport, daj jakieś wymiary jakie byś chciał (wysokość czy cokolwiek innego, chociażby na oko) i możesz też dopisać jakie materiały masz pod ręką, by to razem sklecić.
 
właśnie zmierzyłem sobie obwód klatki i wychodzi na to, że przez zimę przybyło 6 cm. xD
 
materialy znajda sie wszystkie jaka jest potrzeba o wymiarach narazie nie myslalem. Znalazlem temat na sfd z projektami i go przeszukam sobie jutro i dam rade. Chcialem cos na dzisiaj sobie rozkminic i pewnie rusztowanie sobie rozstawie :).



Mort jaka miseczka?
 
bralem w tamtym roku storm+shock, fajny efekt jesli bierze sie razem, przedtreningowka bardzo dobra. bralem jeszcze SAW i chyba dawalem za male dawki, nie bylo zbytnio pobudzenia, 'mrowienie' i lekka pompa. shock zjadal SAW'a na sniadanie.
 
Po Dorianie czułem się niesamowicie. Zrobiliśmy sparingi w klubie. ponad dwie godziny walki. miałem wrażenie że mogę zrobić jeszcze raz dwie godziny, a później jeszcze maraton.



Assault fajnie działał na początku, później większej różnicy nie czuć było.



Po High Kicku znakomita koncentracja. Tlen jakby łatwiej wchodził do płuc.



Z próbek miałem NO coś tam z BSN. Fajnie działało, ale nie tak jak Dorian. Tak samo napalm shot.
 
Z przedtreningowek to moge polecic Doriana (jadlem zarowno wersje z geranium jak i bez) i No-Xplode'a. Dorian wiadomo, ze lepszy szczegolnie ten ze starym skladem, ale chyba ze swieca go teraz szukac na allegro. Beta-alanina zawsze na propsie, tylko to kurewskie swedzenie twarzy mnie czasem doprowadza do szalu ;)
 
Jak nie macie stojaków to możecie robić przysiady z hantlami. Bardzo dobre są też hack przysiady. Ewentualnie zercher squat. Z tego wszystkiego najlepiej wchodziły mi hack przysiady. Przetestujcie sobie co na was najlepiej działa.
 
Ja polecę Assaulta, fajny kompleksowy skład i umiarkowana pompa/pobudzenie/koncentracja. W porównaniu z takimi miotaczami jak stary Nox na geranium czy hemorage to wiadomo - nie ta półka, ale jak ktoś szuka motywacji a nie odlotu to będzie mu pasował właśnie Assault. Co do SAW'a , to myślę że od 10 g zaczyna się namacalne działanie, jednak wiadomo jest to sprawa indywidualna, na każdy organizm dana substancja zadziała inaczej. Ostatnio przed ciężkim treningiem na siłowni wrzuciłem Hot Blood ze SciTeca,i powiem szczerze że się mile zaskoczyłem. Jest jednak jeden haczyk - trening był na czczo, więc i działanie zmaksymalizowane.Oprócz tego sprawdza się też Napalm, RedWeiler, WAR Machine. Czasami lubię też wrzucić coś z większą ilością argininy/aakg/cytruliny, i fajnie sprawdzają się zestawy przedtreningówka + 2-3 capsy argi albo cytru. Byle nie przed matą z taką ilością pompujących amino :)
 
lugasek, hack przysiady są na dwugłowe bardziej. ;) Jeśli chodzi o miseczkę, to myślę, że już do B bym się zmieścił - 120 cm xD
 
Nie wiem czy wrzuciłeś to dla beki czy nie, ale wydaje mi się, że jest w tym dużo prawdy. Po prostu trzeba się ruszać, bo siedzenie w kamienicy przed telewizorem raczej nie motywuje organizmu do wzmacniania.
 
No grubasem bym się nie nazwał ale nalany byłem, 112kg i 117cm w pasie więc jak Lazar Angelov nie wyglądałem :-)



Też mam problem ze stojakami ale muszę kupić i chyba na balkonie trzymać przykryte jakimś pokrowcem bo zarzucanie za plecy w sumie 8 razy bo wspięcia na palce też robię ze sztangą jest niekomfortowe, przy klacie to samo.



Przedtreningówki:



NOX Pump - tylko stary, po pierwszej dawce 1/3 porcji odleciałem, jakbym miał 4 płuca. Tańczyłem między seriami, japa się cieszyła sama, trening sam się robił. Nowy NP przy pełnej dawce nie daje połowy takiej frajdy i do tego jest po nim zejście.



High Kick - działa elegancko, przy treningu siłowo-wytrzymałościowym idealny bo mięśnie się tak nie pompują i można robić bez problemu podciąganie czy pompki.



Iron Pump - dostałem starego 20pln taniej i prawie niczym nie różni się od HK, bardziej pompuje trochę ale skład niemal identyczny i też nie ma żadnego zejścia.



S.A.W. - 10g czyli 2 porcje na początku spoko, potem shit i okropne zejście. Nie polecam.



War Machine - słabo pamiętam, chyba dobra pompa, spoko pobudzenie i lekko schodzi ale to mało miarodajne bo miałem tylko próbkę i to 1/2 porcji.



Xtreme Pump - bardzo fajny, dobra pompa, świetna koncentracja, bardzo ekonomiczny tylko bez kofeiny.



AAKG itp nie będę oceniał bo działają bardzo podobnie. Warto zwrócić uwagę przy niskim budżecie na Arginine3 Activlabu bo jednak 3 formy tego aminokwasu w dobrej cenie i dawce, a działanie naprawdę przyzwoite, nie odbiega od popularnego Treca.



P.S. Jak kupowałem Iron Pump to spytałem o nowy produkt IHS - Double Impact z nowym środkiem czyli agmatyną. Facet powiedział, że mega pompa, nie pobudza bo ma tylko 2 czy 3 składniki ale podobno rozpierdol, zawołał nawet kumpla z zaplecza żeby mi odsypał porcję ale nie miał przy sobie bo akurat DNT;] 89pln i starcza chyba na 26-28 treningów. Spróbuję to dam znać...
 
Keylock, z mojej strony wielki ukłon w kierunku tego Pana. Chciałbym być tak sprawny w jego wieku. Bez żadnej beki oczywiście.
 
@Mort



Dlaczego tak sądzisz? :) Przecież główne mięśnie biorące udział w ćwiczeniu to czworogłowe uda. Dwugłowe podobnie jak przy zwykłym przysiadzie robią za stabilizator.
 
W sumie tak, jak zrobiłem ruch ze sztangą to faktycznie najbardziej czworogłowe. Chyba wyrzucę wykroki i zastąpię hack przysiadem dlatego, że mniej kolana są katowane przy tym ćwiczeniu.
 
Ma ktoś z was napompowany brzuch po każdym posiłku?







Ja mam z tym problem bo brzuch mi się napełnia powietrzem i nie wygląda to najlepiej.
 
Ma ktoś z was napompowany brzuch po każdym posiłku?


Mam to samo :D Nie jestem chudy, ale nie jestem też gruby. Niezależnie co zjem, to mnie "wzdyma" i mam duży brzuch - sam tłuszcz to nie jest, bez posiłku wyglądam normalnie.
 
Back
Top