Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Już wspominałem niejakiego patryka z You Tube który pięknie rozpracował koksów pod kontem dopingu. Tam wychodzi na to że jakiś Owca mówiący że jest czysty ma WIĘKSZE przyrosty suchej masy w ciągu roku niż znany hiperkoksiarz Piana. I to są dowody
Ten czlowiek jest idiota ktory trenuje z 20lat a nie ma pojecie o diecie i treningach . Szuka tylko zaczepek .Dla mnie nie ma znaczenia czy sa naturalni czy nie . Ostatnio na kanale chłopakow z WK powstała świetna seria z dr Biernatem ktora wszystkin polecam .
 
Ten czlowiek jest idiota ktory trenuje z 20lat a nie ma pojecie o diecie i treningach . Szuka tylko zaczepek .Dla mnie nie ma znaczenia czy sa naturalni czy nie . Ostatnio na kanale chłopakow z WK powstała świetna seria z dr Biernatem ktora wszystkin polecam .
Czego dotyczy? Mnie też nie obchodzi czy są czy nie. Fajnie by było gdyby grali w otwarte karty tak jak np. bracia Słodkiewicz.
 
Mnie to rozpierdala jak ludzie są trenerami personalnymi, a sami wyglądają jakby nigdy nie podnosili ciężarów.
Jak można takiej osobie zaufać?
Znam chlopaka ktory wazy troche ponad 70 kg raczej nie wyglada na kogos kto podnosi ciezary. Wiedze, technike ma na zajebistym poziomie. Robilem treningi i z nim i z typowymi koksami bez porownania.
Śmieszne jest też to, że niektórzy trenerzy personalni, wyglądający z reguły jakby dopiero zaczynali ćwiczyć mają swoich trenerów personalnych, już wyglądających jak trenerzy, którzy na fb wrzucają ich postępy, określając ich podopiecznymi, z którymi od pewnego czasu współpracują
Zawodnicy mma sa tez czesto trenerami grup poczatkujacych tez jest smieszne?
 
Znam chlopaka ktory wazy troche ponad 70 kg raczej nie wyglada na kogos kto podnosi ciezary. Wiedze, technike ma na zajebistym poziomie. Robilem treningi i z nim i z typowymi koksami bez porownania.

Zawodnicy mma sa tez czesto trenerami grup poczatkujacych tez jest smieszne?
Chyba widzisz różnicę pomiędzy zawodnikiem mma a kolesiem, który wstał z kanapy, pocwiczyl dwa miesiące pod okiem trenera a potem stwierdził, że to dobry sposób na życie, po czym pierwsze co zrobił to założył profil na fb z dodatkiem trener personalny :)
 
Kółeczka wzajemnej adoracji, wypowiedzcie się na temat, że przez rok brałem bcaa(hi-tec) białko jakiś izolat z olimpu 90 czy coś takiego. Teraz nie biorę nic, trzy6mam tylko chujową diete typu: w chuj zdrowo po za jednym dniem w tygodniu gdzie zjem pizze 50cm lub kebaba 500g-1kg. Akutalnie po 2 miesiącach(i wcześniej rok2012.2013,2014) zaczynam aż zajebiście wyglądać i siłowo a już nie mówie o wydolności 500%+. Ostatni rok własnie brałem to co opisałem plus dita tylko bardziej rygorystyczna bez tego dnia "wolnego" na nie zdrowe tłuste żarcie (2 razy w miesiącu kluski śląskie DUŻE, modra kapucha, rolada z BOCZKIEM, ogórkiem kiszonym i oczywiście zalane wszystko sosem zagęszczonym chujową najtańszą i nie zdrową mąką typu chyba 500. Tu moje pytanie gdy układam tak jak pokazują "eksperci" plus suplementy to w 4 miechy chudnę jakieś 2kg a gdy tak jak mniej więcej opisałem wyżej to nawet do 10 kg z przyrostem siły o wytrzymałości i bieganiu juz nie piszę nawet.
 
Jest grupa użytkowników która sobie pomaga w razie czego. Ci co więcej piszą, spotkałem się już chyba z 4-5 przykładami, że mi nikt nie odpisywał na mój "spam" w pewnym momencie, a wystarczyło że któryś z częściej pisających wstawił kropkę to pół forum sie spuszczało ;) nie jest to atak tylko luźne swierdzenie ;)
 
Ten czlowiek jest idiota ktory trenuje z 20lat a nie ma pojecie o diecie i treningach . Szuka tylko zaczepek .Dla mnie nie ma znaczenia czy sa naturalni czy nie . Ostatnio na kanale chłopakow z WK powstała świetna seria z dr Biernatem ktora wszystkin polecam .
Może jest troszkę dziecinny ale wlaśnie tak jak on wygląda się po 20 latach treningu a nie po dwóch. Arnold Schwarzenegger też w świetle dzisiejszej wiedzy nie miał pojęcia i jakoś mu to na złe nie wyszło. WK oczywiście będąc na koksie mają dużo ciekawych rzeczy do przekazania bo wystarczy je wykuć i powtórzyć na głos na kolejnym filmie . Też mnie fascynowali na początku
 
Jest grupa użytkowników która sobie pomaga w razie czego. Ci co więcej piszą, spotkałem się już chyba z 4-5 przykładami, że mi nikt nie odpisywał na mój "spam" w pewnym momencie, a wystarczyło że któryś z częściej pisających wstawił kropkę to pół forum sie spuszczało ;) nie jest to atak tylko luźne swierdzenie ;)
.
 
Kółeczka wzajemnej adoracji, wypowiedzcie się na temat, że przez rok brałem bcaa(hi-tec) białko jakiś izolat z olimpu 90 czy coś takiego. Teraz nie biorę nic, trzy6mam tylko chujową diete typu: w chuj zdrowo po za jednym dniem w tygodniu gdzie zjem pizze 50cm lub kebaba 500g-1kg. Akutalnie po 2 miesiącach(i wcześniej rok2012.2013,2014) zaczynam aż zajebiście wyglądać i siłowo a już nie mówie o wydolności 500%+. Ostatni rok własnie brałem to co opisałem plus dita tylko bardziej rygorystyczna bez tego dnia "wolnego" na nie zdrowe tłuste żarcie (2 razy w miesiącu kluski śląskie DUŻE, modra kapucha, rolada z BOCZKIEM, ogórkiem kiszonym i oczywiście zalane wszystko sosem zagęszczonym chujową najtańszą i nie zdrową mąką typu chyba 500. Tu moje pytanie gdy układam tak jak pokazują "eksperci" plus suplementy to w 4 miechy chudnę jakieś 2kg a gdy tak jak mniej więcej opisałem wyżej to nawet do 10 kg z przyrostem siły o wytrzymałości i bieganiu juz nie piszę nawet.
Towarzystwo wzajemnej adoracji z pewnoscia postara sie udzielic sensownej odpowiedzi, jezeli zrozumie tresc Twojego postu. Aktualnie stosujesz diete "zdrowa" + 1 cheat (day, meal?)/tydzien? Wczesniej stosowales diete "ekspertow" tzn jaka diete? Ile spozywasz kalorii teraz, ile spozywales na diecie ekspertow? Ile wykonujesz jednostek treningowych, ile wykonywales? Czy robisz lub robiles cardio? czy zmieniles prace? Jest tyle czynnikow, ktore moga decydowac, ze dopoki nie doprecyzujesz stanu faktycznego to nikt Ci nie odpowie nic sensownego.

Pozdro
Przewodniczący kółka.
 
@Saenchai przy układaniu diety dla 82 kg faceta. Cwiczę Phat 5 razy w tygodniu to jak byś mi doradził przyjąć białko, węgle i tłuszcze w g na kilogram ciała. Wiem że białko 2-3 g , węgle 5-8g, tłuszcze 1g ? na kilogram masy? najważniejsze zapomniałem- chce masować
 
@Saenchai przy układaniu diety dla 82 kg faceta. Cwiczę Phat 5 razy w tygodniu to jak byś mi doradził przyjąć białko, węgle i tłuszcze w g na kilogram ciała. Wiem że białko 2-3 g , węgle 5-8g, tłuszcze 1g ? na kilogram masy? najważniejsze zapomniałem- chce masować
Ja z reguly polecam robic 1g na lbs masy ciala, tluszcz od 20-30%, reszta wegle. Przykładowo ktos z zapotrzebowaniem 2800, kto chce masowac czysto bedzie jadl 3000 kcal dziennie, wazy 80 kg wiec: 175g bialka, 85g tluszczu (25% zaokraglone), 385g bialka (zaokraglone w gore).
 
Poleci ktoś jakąś stronkę z czytelnym rozpisaniem treningu góra dół albo 5x5. W każdym razie na siłę nie masę. Ćwiczenia z których korzystam i raczej nadal zamierzam to przysiady, martwy, wiosłowanie w opadzie, podciąganie na drążku i wyciskanie na klate i na barki plus może pompki na poręczach. Oczywiście tylko wolne ciężary i 3 treningi bo ćwiczę co drugi dzień.
 
Poleci ktoś jakąś stronkę z czytelnym rozpisaniem treningu góra dół albo 5x5. W każdym razie na siłę nie masę. Ćwiczenia z których korzystam i raczej nadal zamierzam to przysiady, martwy, wiosłowanie w opadzie, podciąganie na drążku i wyciskanie na klate i na barki plus może pompki na poręczach. Oczywiście tylko wolne ciężary i 3 treningi bo ćwiczę co drugi dzień.

http://body-factory.pl/showthread.php?t=18800

http://body-factory.pl/showthread.php?t=91

http://body-factory.pl/showthread.php?t=15660
 
@Comber tak, ale tez widze roznice pomiedzy kims kto wyglada jakby dopiero co zaczal cwiczyc i kims kto wstal z kanapy i pocwiczyl 2 miesiace
 
Panowie, jakieś dobre ćwiczenia rozciągające plecy bez gum, piłek i innych wałków znacie? Bo planuję wrócić na pełnej ***** do życia treningowego i postanowiłem postawić mocniej na rozciąganie tym razem.
 
Ten czlowiek jest idiota ktory trenuje z 20lat a nie ma pojecie o diecie i treningach . Szuka tylko zaczepek .Dla mnie nie ma znaczenia czy sa naturalni czy nie . Ostatnio na kanale chłopakow z WK powstała świetna seria z dr Biernatem ktora wszystkin polecam .
Jak zwykle... Patryk to idiota, szuka zwady, nie przekazuje wiedzy, blablabla. A za chwilę się okazuje, że delikwenta nawet nie obchodzi, czy betoniary kłamią w żywe oczy czy nie... Leją na nas, ale lepiej udawać, że deszcz pada- świetny kanał, spoko goście :)
Wiadomo, pro-natural będzie bronił szeryfa 2703 mimo, że czasem jest nieobiektywny; przeciwnicy to pewnie w 90% typy, którym koksy nie śmierdzą. Siłą rzeczy na youtubie najbardziej plują się osoby, będące aktualnie na bombie :)
 
Rich Piana to obecnie najlepszy naturalny kulturysta na YT. Sprawdzcie jego serie bigger by the day, nie chce sie az wierzyc, ze to na czysto.
 
Rich Piana to obecnie najlepszy naturalny kulturysta na YT. Sprawdzcie jego serie bigger by the day, nie chce sie az wierzyc, ze to na czysto.
Dokładnie, ludzie pier#@$ głupoty że bez sterydów ani rusz a ten koleś pokazuje że można na samym ryzu z kurczakiem + warzywa być tak dużym jak chcemy! hejtery jedne i tyle
 
rich-piana-whatever-it-takes.jpg


RsGxBet.jpg
 
Dokładnie, ludzie pier#@$ głupoty że bez sterydów ani rusz a ten koleś pokazuje że można na samym ryzu z kurczakiem + warzywa być tak dużym jak chcemy! hejtery jedne i tyle
Ale kurczaki teraz są mocno nasterydowanie więc nie całkiem na czysto :wink:
Jestem ciekawy kiedy ten Piana się rozleci ? Ilu lat dozyje obstawiajcie
 
Back
Top