Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

Mam pytanie odnośnie alkoholu - jaki wpływ na treningi (i ile kcal) ma przykładowe 1 piwo? Jestem fanem miodowych, więc zakładam, że takie są bardziej kaloryczne. A jeśli ćwiczę systemem - trening "zwykły"/tabata dzień po dniu raczej bez przerwy, to lepiej chyba, żebym wypił w dzień tabaty, nie?
 
Odnowiła mi się na boksie kontuzja barku. Nie jest jakoś specjalnie szkodliwa, ale nie mogę robić gwałtownych ruchów lewą ręką dlatego sporty walki odpadają, więc na siłkę pochodzę przez jakiś czas. Jednak problem w tym, że nie mogę obciążać tej ręki, bo przy próbie podniesienia jakiegokolwiek ciężaru większego niż 3-4kg zaczyna mnie automatycznie boleć. Stąd pytanie, jakie ćwiczenia mogę wykonywać na siłowni bez obciążania lewej ręki?
 
Odnowiła mi się na boksie kontuzja barku. Nie jest jakoś specjalnie szkodliwa, ale nie mogę robić gwałtownych ruchów lewą ręką dlatego sporty walki odpadają, więc na siłkę pochodzę przez jakiś czas. Jednak problem w tym, że nie mogę obciążać tej ręki, bo przy próbie podniesienia jakiegokolwiek ciężaru większego niż 3-4kg zaczyna mnie automatycznie boleć. Stąd pytanie, jakie ćwiczenia mogę wykonywać na siłowni bez obciążania lewej ręki?
Lepiej nie trenuj, bo reke obciazaja nawet przysiady, a czy jest sens chodzic na silke zeby robic brzuszki lydki i maszyny na nogi? Sam ocen, ale moim zdaniem lepiej jest skupic sie na zaleczeniu kontuzji, zeby szybciej wrocic.
 
Lepiej nie trenuj, bo reke obciazaja nawet przysiady, a czy jest sens chodzic na silke zeby robic brzuszki lydki i maszyny na nogi? Sam ocen, ale moim zdaniem lepiej jest skupic sie na zaleczeniu kontuzji, zeby szybciej wrocic.
Właśnie zastanawiałem się nad robieniem nóg i brzucha, ale jakoś mnie to nie specjalnie kręci...
 
Bardziej jakieś delikatne przeciążeniowe zapalenie. miałem robione usg. I lekarz sam zalecił mi suplementacje dlatego chciałem zapytać kogoś kto miał z tym coś wspólnego. Trenuję delikatnej, mniejsze obciążenie. Co do deki spotkanie z jakąkolwiek suplementacją chciałbym zacząć od czegoś "lżejszego"
 
Bardziej jakieś delikatne przeciążeniowe zapalenie. miałem robione usg. I lekarz sam zalecił mi suplementacje dlatego chciałem zapytać kogoś kto miał z tym coś wspólnego. Trenuję delikatnej, mniejsze obciążenie. Co do deki spotkanie z jakąkolwiek suplementacją chciałbym zacząć od czegoś "lżejszego"
Więc dobre byłyby naturalne przeciwzapalne C w dużych dawkach D3 długo, czarci pazur , koci pazur
 
Trener osobisty Z Fitness Platinium zjebał mnie dzisiaj jak robiłem Hack przysiady, ze to najgorsze ćwiczenie i zę tylko niszczy kręgosłup a nie angażuje żadnych mięśni;p A ja strasznie lubię to ćwiczenie bo idealnie czuję jak mi pracują nogi wtedy.
 
Trener osobisty Z Fitness Platinium zjebał mnie dzisiaj jak robiłem Hack przysiady, ze to najgorsze ćwiczenie i zę tylko niszczy kręgosłup a nie angażuje żadnych mięśni;p A ja strasznie lubię to ćwiczenie bo idealnie czuję jak mi pracują nogi wtedy.
Mnie zawsze przy tym cwiczeniu bolaly kolana, ale zgadzam sie, ze dobrze czuc czworki. Trenerzy personalni w przewazajacej czesci, niestety, to poczatkujacy ew. sredniozaawansowani, ktorzy maja po prostu papierek z jakiegos kursu bo sie zajarali perspektywa bycia fit i stwierdzili, ze zrobia sobie uprawnienia. Szczegolnie widoczne to bylo u kobiet. Kiedys tu chyba o tym pisalem, ale bylem swiadkiem takiego kursu trenerskiego, konkretnie jego kilku dniowej czesci praktycznej, gdyz odbywal sie na silowni w ktorej cwiczylem. Przerazajace bylo dla mnie ile uwagi bylo poswiecone na cwiczenia na maszynach w pelni wymuszajacych ruch na cwiczacym (a zatem zadnej w tym filozofii), a ile na cwiczenia z wolnymi ciezarami takich jak glowne boje, podciagania, wioslowania, wyciskanie militarne.
 
Mnie wkurzyło to że typ się mnie pyta na co robię to ćwiczenie i co mi dać;P A że jestem miękka pipa to zacząłem mu się tłumaczyć :P
 
Mnie to rozpierdala jak ludzie są trenerami personalnymi, a sami wyglądają jakby nigdy nie podnosili ciężarów.
Jak można takiej osobie zaufać?
 
Mnie to rozpierdala jak ludzie są trenerami personalnymi, a sami wyglądają jakby nigdy nie podnosili ciężarów.
Jak można takiej osobie zaufać?
Śmieszne jest też to, że niektórzy trenerzy personalni, wyglądający z reguły jakby dopiero zaczynali ćwiczyć mają swoich trenerów personalnych, już wyglądających jak trenerzy, którzy na fb wrzucają ich postępy, określając ich podopiecznymi, z którymi od pewnego czasu współpracują
 
Śmieszne jest też to, że niektórzy trenerzy personalni, wyglądający z reguły jakby dopiero zaczynali ćwiczyć mają swoich trenerów personalnych, już wyglądających jak trenerzy, którzy na fb wrzucają ich postępy, określając ich podopiecznymi, z którymi od pewnego czasu współpracują
Może podwykonawcami oni są :lol:
 
A tymczasem inni trenerzy mają wielkie okablowane bicki i bary jak sklep, wyciskają po 200kilo i trzeba im wierzyć, że białko i ćwiczenia z rozpiski zrobią z nas mutantów jak oni bez koksu
 
Hipokryci po prostu. Popatrzcie na DaCoste i Czerwa - jedynych naturali, którzy ćwiczą po prawie 10 lat i porownajcie ich postępy do typów z WK czy innych, którzy przygodę z siłownia zaczęli znacznie pozniej.
 
Hipokryci po prostu. Popatrzcie na DaCoste i Czerwa - jedynych naturali, którzy ćwiczą po prawie 10 lat i porownajcie ich postępy do typów z WK czy innych, którzy przygodę z siłownia zaczęli znacznie pozniej.
Skąd wiesz , ze są naturalni ?? Jakieś dowody , ze Owca,Saker są na soczku ? Z tego co wiem to Arek na pytanie czy bierze powiedział , ze nie chce sie wypowiadać .
 
Skąd wiesz , ze są naturalni ?? Jakieś dowody , ze Owca,Saker są na soczku ? Z tego co wiem to Arek na pytanie czy bierze powiedział , ze nie chce sie wypowiadać .
Bo gołym okiem widać z jakim trudem przychodzi im progres w przeciwieństwie do innych gwiazd Youtube. Ten kto choć trochę ćwiczył wie, że w rok nie zrobisz tyle kg suchej masy co typy z WK. Zresztą mam to gdzieś. To środowisko pachnie obluda.
 
Skąd wiesz , ze są naturalni ?? Jakieś dowody , ze Owca,Saker są na soczku ? Z tego co wiem to Arek na pytanie czy bierze powiedział , ze nie chce sie wypowiadać .
"Dowody dowody " "Masz dowody idż do prokuratury" Jak ktoś nie ma o czymś zielonego pojęcia to się nie wypowiada. Bez urazy
 
Skąd wiesz , ze są naturalni ?? Jakieś dowody , ze Owca,Saker są na soczku ? Z tego co wiem to Arek na pytanie czy bierze powiedział , ze nie chce sie wypowiadać .
Gdzieś jest filmik na yt jak rpzed zawodami widać plaster na dupie owcy ;p podono miejsce gdzie sie kłuje;P
 
Już wspominałem niejakiego patryka z You Tube który pięknie rozpracował koksów pod kontem dopingu. Tam wychodzi na to że jakiś Owca mówiący że jest czysty ma WIĘKSZE przyrosty suchej masy w ciągu roku niż znany hiperkoksiarz Piana. I to są dowody
 
Back
Top