Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

w sensie nie mierzylem sobie nigdy nog, nie czulem takiej potrzeby, jedynie lape kontrolnie, bo to z czystej ciekawosci i jesli juz ktos Cie o cos pyta to rozmiar reki i progres, nie uda. z miarka az tak sie nie zaprzyjaznilem jeszcze... :)
 
Widzisz, różnica priorytetów. Ja łap nie lubię, nie chcę mieć wielkich, bo to bez sensu, gorszy zasięg od bicepsa jest. ;) ... ale mimo wszystko wiem ile mam. :D
 
tez nie chce byc jakims skurwysynem, kontrolnie tylko i wylacznie, troche z ciekawosci, ale na uda jeszcze nie wpadlem. w ktorym miejscu w ogole je sie mierzy?
 
Mam tylko 56 w udzie, (w przyrownaniu np biceps 40 cm) ogólnie mam mocno małe uda w porównaniu do reszty, ale prawie w ogole ich nie ćwicze, przysiady ze sztangą bedą dobre zeby zwiekszyc?
 
przysiady miedzy innymi cwiczeniami na pewno beda dobre, to raczej podstawa.
 
Ja mam 64-65 w udzie.


@baju jak to kurwa "między innymi ćwiczeniami"? Przysiad ze sztangą to obok martwego ciągu NAJWAŻNIEJSZE ćwiczenie!
 
chodzilo mi o to, ze nie nalezy robic samych przysiadow jedynie na nogi, bo napisal to jakby mial zamiar robic jedno cwiczenie i na przysiadach konczyc. wiem, ze przysiady maja zajebisty priorytet.



chlopaki, wydaje mi sie, ze za duzo sterydow napierdalacie, bo straszna agresja tutaj nawet jak nie wytlumaczylem sie jeszcze! :c
 
Wprawdzie ostatnimi czasy się zapuściłem, w dodatku grypa żołądkowa mnie dopadła, ale na nogi robię tylko przysiady ze sztangą. Robię fbw tylko 2 razy w tygodniu, bo na więcej nie mam czasu, w dodatku traktuję wysiłek fizyczny czysto rekreacyjnie, bez żadnych większych celów.
 
chlopaki, wydaje mi sie, ze za duzo sterydow napierdalacie, bo straszna agresja tutaj nawet jak nie wytlumaczylem sie jeszcze! :c
Po prostu odbieramy twoje teksty tak jak ty byś odbierał nas, jakbyśmy ci tłumaczyli, że Janek Błachowicz pokona Jona Jonesa.

chodzilo mi o to, ze nie nalezy robic samych przysiadow jedynie na nogi, bo napisal to jakby mial zamiar robic jedno cwiczenie i na przysiadach konczyc. wiem, ze przysiady maja zajebisty priorytet.
Kurde, ja robię na nogi tylko i wyłącznie przysiady :-)
 
az takich glupot nie pisze, po prostu zjebanie tlumacze, nie mialem kompletnie na mysli tego co tam wymysliles w lazarskiej glowie. szkoda, ze zignorowales zdanie 'to raczej podstawa', bo w sumie napisalem to co Ty, zazwyczaj podstawa jest... najwazniejsza.



aaa rob sobie, kazdy dopasowuje do siebie zestaw cwiczen. z moimi plecami moge pomarzyc o martwym, przysiady tez ciezko z asekuracja, za bardzo boje sie, ze wszystko moze zaczac sie od nowa wiec stad moje posty. :)
 
Przez brak emotek chyba brzmi zbyt poważnie. W każdym razie nie aż takiej mam spiny jak się wydaje :-)
 
kurwa, to zaczynam uzywac. :-)



969313_715738765122309_1113714933_n.jpg




before/after!
 
No na pewno nie mietka ruskiego xD Jest taki koksik fajny, na którym kumpel ważący 65 kg zrobił 7 kg suchej masy mięśniowej, drogi dość, ale nie pamiętam jak się nazywa. No i nie miał żadnych wypryszczonych pleców czy coś, w ogóle nie było widać.
 
wedlug niego redukcje mozna zrobic jedzac jeden posilek dziennie byle deficyt sie kaloryczny zgadzal. :c



nie zdziwilbym sie jakby byl czysty, nie zdziwilbym sie gdyby apteke w siebie wpierdalal. :)
 
chcialbym zobaczyc ten jeden posilek z 2000kalorii raz dziennie jak ktos pochlania z idealnym rozkladem makro.
 
@baju



Ja tak robiłem. Efekty były dobre, ale jak już mówiłem wiele razy, ja jestem cyborgiem.
 
no jestes, wrociles z nieba nawet w FG. jak wygladal taki posilek? ja pierdole, ja w siebie wmuszam 4 posilki dziennie i to dosyc duze i umieram ostatnio, a jakbym chcial cokolwiek zwiekszac masowo teraz to musialbym dolozyc 250g wegli okolo. jakkkk kurwa. :C



210g bialka, 250g wegli, 50g tluszczy mi wyszlo w kalkulatorze od Dzika, ~2200kalorii, wegle do podbudowania, przyjme pomysly! jem omlety, piersi, jajka, serki wiejskie, makarony. urozmaicenia? ryz+jogurt naturalny nawet?
 
nom, dobrze mi wchodza, lubie je dolozyc na sniadanie na rozgrzewke. Michal podobnie wypowiada sie o platkach do mleka czy roznych innych posilkach, a WK wpierdalaja jak chca i efekty jak widac maja. nie wiem juz sam czego sluchac. koksy wpierdalaja zarowno serki wiejskie jak i twarogi.



taki grzech wrzucic szybko serek wiejski? come on.
 
Karmowski mowi, zeby unikac bialych serow, w szczegolnosci serkow wiejskich bo maja duzo smietany i wbrew pozorom malo bialka. Jego opinia, ja nie jem bo nie znosze smaku ;)
 
Back
Top