Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

To jest prawda, ta nauka wymaga czasu. Ja parę razy się tak zajechałem, że dwa tygodnie nie miałem ochoty wychodzić z łóżka, to się w końcu nauczyłem. Push pull fajny plan, ja robiłem sobie push pull fbw, więc wychodziło średnio każda partia 2x w tygodniu, i w fbw pakowałem wszystko to co się nie zmieściło w push pull. I fajnie było :) niemniej ja mam za duży pociąg do robienia czegoś oprócz siłowni, typu boks, bieganie, kick boxing, pływanie, i nie robię już samej siłowni bo mnie dość szybko nudzi samo żelastwo. Epizodycznie kilka tygodni mogę zajebac jakiś plan rozpisany z głową i z progresja, ale tutaj podobnie uważam, że mając obowiązki i życie poza sportem amatorskim ciężko trzymać się sztywno planu, ja wtedy potrzebuje miec luz.

Borecki spoko sylwetka.

A co do wspomagania, to raz w życiu miesiąc metanabolu w niewielkiej raczej dawce 3x 5mg dziennie.

Siła wyjebala w kosmos. Ale to było bardzo nieprzemyslane
Klasyczne 3 tabletki metki dla poprawy sylwetki:roberteyeblinking:
Teraz to chociaż czasami usłyszę, że chłopaki biorą cloma po mecie, bo kiedyś to szło solo #olaboga

Ciesz się że NPP nie brałeś. Po tym gównie skala siły rośnie jak u Son Goku w DBZ :tellmemore:
 
Klasyczne 3 tabletki metki dla poprawy sylwetki:roberteyeblinking:
Teraz to chociaż czasami usłyszę, że chłopaki biorą cloma po mecie, bo kiedyś to szło solo #olaboga

Ciesz się że NPP nie brałeś. Po tym gównie skala siły rośnie jak u Son Goku w DBZ :tellmemore:
Ogólnie nie chce nic brać, jadę naturalnie, efekty są powolne, czasami jest regres i taka sinusoida z formą, ale to jest w zgodzie ze mną. Niemniej nie oceniam. Pozdro :bleed:
 
Co myslicie o czyms takim pod SW

1 dzien
Klatka plaska lawka 3-4 serie
Brzuch skosne + odwrotne brzuszki na rzymskiej to 4 x superseria
Wyciskanie żołnierskie 3x
Triceps- biceps dowolne cwiczenie na linkach 3 superserie
Wyciąg górny na plecy 3-4 serie
Plus jakies cwiczenie na nogi
Plus kardio

2 dzien
Plecy wioslowanie 4x
Brzuch+odwrotne brzuszki
Klatka skos- biceps linki 3x w superseriach
Barki wznosy- triceps linki 3x superseria
Jakies nogi (trener Paweł)
Kardio


Wiem ze za duzo nie poszaleje kiedy mam dwa dni treningowe na silce ale chcialbym jakos to upchac dobrze.
 
Co myslicie o czyms takim pod SW

1 dzien
Klatka plaska lawka 3-4 serie
Brzuch skosne + odwrotne brzuszki na rzymskiej to 4 x superseria
Wyciskanie żołnierskie 3x
Triceps- biceps dowolne cwiczenie na linkach 3 superserie
Wyciąg górny na plecy 3-4 serie
Plus jakies cwiczenie na nogi
Plus kardio

2 dzien
Plecy wioslowanie 4x
Brzuch+odwrotne brzuszki
Klatka skos- biceps linki 3x w superseriach
Barki wznosy- triceps linki 3x superseria
Jakies nogi (trener Paweł)
Kardio


Wiem ze za duzo nie poszaleje kiedy mam dwa dni treningowe na silce ale chcialbym jakos to upchac dobrze.
Na teraz płaską Wyjebać z mety szkoda zdrowia. Idę na trening jak wrócę to Ci wrzucę mój plan 2 dniowy.
 
Na teraz płaską Wyjebać z mety szkoda zdrowia. Idę na trening jak wrócę to Ci wrzucę mój plan 2 dniowy.
Zawsze lubilem plaska lawke, za mlodych lat jak sie trenowalo tylko na silce to pizgało sie rekordy na plaskim ile wlezie :gabi_much_love: i 160 na patyku bylo naturalnie przy wadze 82-84 kilo. Ale to nie na moje zdrowie.

Plaska serio tak rozkurwia wszystko?
 
Co myslicie o czyms takim pod SW

1 dzien
Klatka plaska lawka 3-4 serie
Brzuch skosne + odwrotne brzuszki na rzymskiej to 4 x superseria
Wyciskanie żołnierskie 3x
Triceps- biceps dowolne cwiczenie na linkach 3 superserie
Wyciąg górny na plecy 3-4 serie
Plus jakies cwiczenie na nogi
Plus kardio

2 dzien
Plecy wioslowanie 4x
Brzuch+odwrotne brzuszki
Klatka skos- biceps linki 3x w superseriach
Barki wznosy- triceps linki 3x superseria
Jakies nogi (trener Paweł)
Kardio


Wiem ze za duzo nie poszaleje kiedy mam dwa dni treningowe na silce ale chcialbym jakos to upchac dobrze.
Czemu wyciąg górny, a nie podciąganie? Negatywy chociaż? To się sprawdza pod walkę, pod zrywanie chwytów, przyciąganie do siebie przeciwnika itp

Btw ten plan bardziej sylwetkowy niż pod sw. Ale rozumiem. Ja też tak zawsze robiłem. XD
 
Czemu wyciąg górny, a nie podciąganie? Negatywy chociaż? To się sprawdza pod walkę, pod zrywanie chwytów, przyciąganie do siebie przeciwnika itp

Btw ten plan bardziej sylwetkowy niż pod sw. Ale rozumiem. Ja też tak zawsze robiłem. XD
Nigdy nie lubilem podciagania, kiedys chcialem do oficerki i musialem na testy robic to doszedlem do 28-30 w jednej serii szerokim chwytem do praktycznie pelnego wyprostu. Ale nienawidzilem kazdego dnia treningu. Od tamtej pory mam uraz psychiczny do tego cwiczenia.


Plan sylwetkowy bo parafrazujac Freda, przeciwnik musi wiedziec ze zajebal go facet z klasa :beczka:
 
Trzeba zrobić gale MMA cohones, userzy między sobą, freak fighty. To było było dobre.

Jeszcze by pewnie parę osób wpadło powyjasniac cohonesiakow xD
 
Czemu wyciąg górny, a nie podciąganie? Negatywy chociaż? To się sprawdza pod walkę, pod zrywanie chwytów, przyciąganie do siebie przeciwnika itp

Btw ten plan bardziej sylwetkowy niż pod sw. Ale rozumiem. Ja też tak zawsze robiłem. XD
Wyciąg górny jest lepszy niż poodciaganie jak mówimy o rozbudowie pleców pod sylwetkę, pod SW może mieć benefit właśnie w postaci siły ogólnej.

Chwyt w szerokość barków z łokciami lekko do przodu daje największą aktywację na najszersze, w szerokim na obłe.
Chociaż według amerykańskich kołczów pod najszerszy top jest ściąganie uchwytu jednorącz (elbow to the pocket).
Praktycznie każdy PRO jakiego śledzę tak robi.
 
Co myslicie o czyms takim pod SW

1 dzien
Klatka plaska lawka 3-4 serie
Brzuch skosne + odwrotne brzuszki na rzymskiej to 4 x superseria
Wyciskanie żołnierskie 3x
Triceps- biceps dowolne cwiczenie na linkach 3 superserie
Wyciąg górny na plecy 3-4 serie
Plus jakies cwiczenie na nogi
Plus kardio

2 dzien
Plecy wioslowanie 4x
Brzuch+odwrotne brzuszki
Klatka skos- biceps linki 3x w superseriach
Barki wznosy- triceps linki 3x superseria
Jakies nogi (trener Paweł)
Kardio


Wiem ze za duzo nie poszaleje kiedy mam dwa dni treningowe na silce ale chcialbym jakos to upchac dobrze.
DZIEŃ 1 PUSH
1.(K) Wyciskanie hantli na ławce skośnej 30' !!!
2.(K) Wyciskanie na prowadnicy smitha (skos o ząbek wyżej niż 1 ćw) / hammer góra
3.(B) Wyciskanie hantli nad głowę / hammer
4.(B) Wznosy boczne w oparciu o ławkę (V-rise)
5.(T) Sznur na lince górnego wyciągu jednorącz
6.(N) Wyprosty nóg na maszynie
allachy na brzuch

DZIEŃ 2 PULL
1. (B) Odwrotne rozpiętki na barki / face pulls
2. (P) Przyciąganie sznura (wyciąg górny) do brzucha
3. (P) Wiosłowanie sztangą w opadzie na prowadnicy smitha
4. (P) Wiosłowanie hantlem w opadzie (+1) / hammer
5. (P) Ściąganie linki górnego wyciągu (łokciem do kieszeni)
6. (B) Uginanie młotkowe sznurem z wyciągu dolnego
wznosy nóg w zwisie na brzuch
 
DZIEŃ 1 PUSH
1.(K) Wyciskanie hantli na ławce skośnej 30' !!!
2.(K) Wyciskanie na prowadnicy smitha (skos o ząbek wyżej niż 1 ćw) / hammer góra
3.(B) Wyciskanie hantli nad głowę / hammer
4.(B) Wznosy boczne w oparciu o ławkę (V-rise)
5.(T) Sznur na lince górnego wyciągu jednorącz
6.(N) Wyprosty nóg na maszynie
allachy na brzuch

DZIEŃ 2 PULL
1. (B) Odwrotne rozpiętki na barki / face pulls
2. (P) Przyciąganie sznura (wyciąg górny) do brzucha
3. (P) Wiosłowanie sztangą w opadzie na prowadnicy smitha
4. (P) Wiosłowanie hantlem w opadzie (+1) / hammer
5. (P) Ściąganie linki górnego wyciągu (łokciem do kieszeni)
6. (B) Uginanie młotkowe sznurem z wyciągu dolnego
wznosy nóg w zwisie na brzuch
:joe::danaillegal:
 
DZIEŃ 1 PUSH
1.(K) Wyciskanie hantli na ławce skośnej 30' !!!
2.(K) Wyciskanie na prowadnicy smitha (skos o ząbek wyżej niż 1 ćw) / hammer góra
3.(B) Wyciskanie hantli nad głowę / hammer
4.(B) Wznosy boczne w oparciu o ławkę (V-rise)
5.(T) Sznur na lince górnego wyciągu jednorącz
6.(N) Wyprosty nóg na maszynie
allachy na brzuch

DZIEŃ 2 PULL
1. (B) Odwrotne rozpiętki na barki / face pulls
2. (P) Przyciąganie sznura (wyciąg górny) do brzucha
3. (P) Wiosłowanie sztangą w opadzie na prowadnicy smitha
4. (P) Wiosłowanie hantlem w opadzie (+1) / hammer
5. (P) Ściąganie linki górnego wyciągu (łokciem do kieszeni)
6. (B) Uginanie młotkowe sznurem z wyciągu dolnego
wznosy nóg w zwisie na brzuch

Dzieki, wprowadze go w zycie. Zobacze jak mi sie bedzie robic taki zestawik
 
Sobie zarzucilem Mosznego na YT, wg niego spoko suwnica ale nie dla początkujących. Ja po prostu nie lubię bo lubię wolne klamoty napierdalac jak zwykły cham prosty na świniomasie
Jak porzadny wielki chlop, dzienny limit tonazu musi byc wyrobiony :juanlaugh:
 
Suwnica, ruch w jednej płaszczyźnie, nie przekłada się jakoś super na klasyczną ławę, trochę zboczenie zawodowe bo trenerem jestem i suwnicy nie lubię :enterthehorwitch:
PROWADNICA do chuja pana! Suwnica to jest na nogi :beczka:

A co do klatki to z kicka mam starą kontuzję i miałem zerwany nadgrzebieniowy w barku i nic nie mogę wyciskać na sztangach, bo nie mam stabilizacji od góry łopatki. Hantlami robię po 45 kg a załóż mi 90 na sztandze to się zesram nie podniosę.

Dlatego wszystko co mogę robię bilateralnie. Hantle, hammery i linki.
Na prowadnicy ustawiam skos górny ciut większy niż na hantlach i tylko tak mogę w miarę mocno mogę przetrenować tą klatę.
 
PROWADNICA do chuja pana! Suwnica to jest na nogi :beczka:

A co do klatki to z kicka mam starą kontuzję i miałem zerwany nadgrzebieniowy w barku i nic nie mogę wyciskać na sztangach, bo nie mam stabilizacji od góry łopatki. Hantlami robię po 45 kg a załóż mi 90 na sztandze to się zesram nie podniosę.

Dlatego wszystko co mogę robię bilateralnie. Hantle, hammery i linki.
Na prowadnicy ustawiam skos górny ciut większy niż na hantlach i tylko tak mogę w miarę mocno mogę przetrenować tą klatę.
Współczuję, lawa to jest podstawa dla wielkiego chłopa. Nooo, maszyna szmyfa, wiadomo o co b xD

Ja hantle też robię, nie ma to jak wyciskanie klamotów, kurła :burnit:
 
Współczuję, lawa to jest podstawa dla wielkiego chłopa. Nooo, maszyna szmyfa, wiadomo o co b xD

Ja hantle też robię, nie ma to jak wyciskanie klamotów, kurła :burnit:
No i na hantlach masz dużo większy zakres ruchu. Poza tym widok wielkich hantli nad głową to jest coś :tellmemore:


Na ławę idzie więcej założyć, ale nie przepracuje się w pełnym rozciągnięciu tego piersiowego.

Ja przez te kontuzje tak dziwnie trenuje, szukam jakiś nowych patentów.
 
No i na hantlach masz dużo większy zakres ruchu. Poza tym widok wielkich hantli nad głową to jest coś :tellmemore:


Na ławę idzie więcej założyć, ale nie przepracuje się w pełnym rozciągnięciu tego piersiowego.

Ja przez te kontuzje tak dziwnie trenuje, szukam jakiś nowych patentów.
 
Po tym gównie skala siły rośnie jak u Son Goku w DBZ :tellmemore:


Opowiedz mi więcej o tym specyfiku :corn: Co prawda nigdy nie zamierzałem brać wspomagaczy ale jak miałem 11 lat to obiecałem sobie że będę najlepszym wojownikiem i osiągnę SSJ kiedyś także nawijaj.
 
Opowiedz mi więcej o tym specyfiku :corn: Co prawda nigdy nie zamierzałem brać wspomagaczy ale jak miałem 11 lat to obiecałem sobie że będę najlepszym wojownikiem i osiągnę SSJ kiedyś także nawijaj.
Npp czyli Nandrolone Phenylopropionate. Potocznie "krótka deka".

Steryd mocniej anaboliczny i mniej androgenny niż testosteron.
Działa od razu i przy stabilnym podawaniu co 2 dni daje zajebiste przyrosty siły i masy.

Mała retencja wody, mała aromatyzacja nawet przy dużych dawkach.

Jedyne minusy to pryszcze i podniesiona prolaktyna.
 
Npp czyli Nandrolone Phenylopropionate. Potocznie "krótka deka".

Steryd mocniej anaboliczny i mniej androgenny niż testosteron.
Działa od razu i przy stabilnym podawaniu co 2 dni daje zajebiste przyrosty siły i masy.

Mała retencja wody, mała aromatyzacja nawet przy dużych dawkach.

Jedyne minusy to pryszcze i podniesiona prolaktyna.
Jak dla mnie to bez tescia, nie ma co sie tego tykac;) ogolnie mr tesc to podstawa a dodatki pozniej. Tak mi sie wydaje. Jak zle mysle to naprostuj.
 
Back
Top