Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

zwykły gryf łamany za 200zł ? :scary:
1617461882338-jpeg.19138
 
@lugasek Z bica nici, bo Zupełnie inny modlitewnik przyszedł i muszę odsyłać. Gryf też odsyłam przy okazji, skoro przepłacam, a oni i tak mnie zawiedli. :jon:
 
Ciężaru nigdy za dużo. To napisz co już masz to Ci powiem, czego brakuje.
Stojaki, ławeczka, prasa do nóg, prawie 200 kg ciężaru, wyciąg góra/dół, stojak do dipów, piłka lekarska, battle rope, sztanga, cztery gryfy na hantle z czego jedna para z dokrętką do łączenia, gumy, ściskacze na przedramię od 100 lbs do 250 lbs.
 
Stojaki, ławeczka, prasa do nóg, prawie 200 kg ciężaru, wyciąg góra/dół, stojak do dipów, piłka lekarska, battle rope, sztanga, cztery gryfy na hantle z czego jedna para z dokrętką do łączenia, gumy, ściskacze na przedramię od 100 lbs do 250 lbs.

ławka regulowana?
 

ławka regulowana?
Tak jest. Nad drążkiem się modlę już od jakiegoś czasu. @andrzej_t. miał mi zdać recenzje jednego, ale pewnie już nie wie w którym kartonie go ma :beczka:

Jutro linka obczaje, tymczasem
 
@lugasek kończę piąty tydzień tego treningu, któy mi zalutowałeś i zastanawiam się nad zrobieniem tygodnia deloadu. Chodzi mi o zejście z obciążeń, bo cały czas progresowałem i organizm mocno dostał w tyłek.
Zejście do 50-60% obciążeń na jeden tydzień będzie ok?
 
Back
Top