Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

na sali jestem codziennie 7 dni w tygodniu, kazdy trening konczy sie lekkim kardio plus pompki. Treningi stricte pode mnie mam 3 dni w tygodniu. Plus tarczowanie z chlopakami, bieganie, czasem sparingi.
trenujesz 7 dni w tygodniu, 5 razy dziennie i każdego dnia robisz 1h cardio?
 
trenujesz 7 dni w tygodniu, 5 razy dziennie i każdego dnia robisz 1h cardio?
to 7 dni to po prostu jestem na macie, tarczuje, pomagam, 3 dni robie treningi pod siebie, ale jak pisalem to juz nie ten wiek, 35 lat, chcialbym isc w tenerke hobbistycznie. Kardio juz mi weszlo w nawyk, nie pije kawy, herbaty, zadnych uzywek, kardio dla mnie jak kawa dla innych, dodaje mi energii.
 
to 7 dni to po prostu jestem na macie, tarczuje, pomagam, 3 dni robie treningi pod siebie, ale jak pisalem to juz nie ten wiek, 35 lat, chcialbym isc w tenerke hobbistycznie. Kardio juz mi weszlo w nawyk, nie pije kawy, herbaty, zadnych uzywek, kardio dla mnie jak kawa dla innych, dodaje mi energii.
dieta jak wyglada? Z jakiej wagi startowałeś redu? Jak długo jesteś na redu? Jak długo waga stoi?
 
dieta jak wyglada? Z jakiej wagi startowałeś redu? Jak długo jesteś na redu? Jak długo waga stoi?
to miedzy innymi tobie to zawdzieczam, poniewaz kilka lat temu dales mi rady jak to zrobic. Zszedlem z 125 do 104 waga z dzisiaj, na redukcji jestem z 2-3 lata, chcialbym zejsc ponizej 100, waga stoi miesiac, chociaz jestem na deficycie, Nie wiem czy to nie problem z cukrzyca, bo tak naprawde dopiero sie o niej dowiedzialem i bede szedl do diabetologa w nast tygodniu.
 
to miedzy innymi tobie to zawdzieczam, poniewaz kilka lat temu dales mi rady jak to zrobic. Zszedlem z 125 do 104 waga z dzisiaj, na redukcji jestem z 2-3 lata, chcialbym zejsc ponizej 100, waga stoi miesiac, chociaz jestem na deficycie, Nie wiem czy to nie problem z cukrzyca, bo tak naprawde dopiero sie o niej dowiedzialem i bede szedl do diabetologa w nast tygodniu.
3 lata na deficycie? :joe: Coś chyba z liczeniem kcal u Ciebie kiepsko:beczka:
 
3 lata na deficycie? :joe: Coś chyba z liczeniem kcal u Ciebie kiepsko:beczka:
ale waga w dól poszla ;) nie liczylem piwek, ale jak wogole nie pije alkoholu, to faktycznie waga schodzila szybciej, aczkolwiek pilnuje makro, pytales o diete dziennie staram sie nie przekraczac 2100 kcal. Praca siedzaca,
 
ale waga w dól poszla ;) nie liczylem piwek, ale jak wogole nie pije alkoholu, to faktycznie waga schodzila szybciej, aczkolwiek pilnuje makro, pytales o diete dziennie staram sie nie przekraczac 2100 kcal. Praca siedzaca,
na piwkach można się bardzo łatwo przeliczyć. Jedno piwo ~ 200 kcal. Za mało kalorii lutujesz, jeśli dobrze liczyć. Chyba, że na tej sali tylko siedzisz i mówisz im jak mają lutować.
 
na piwkach można się bardzo łatwo przeliczyć. Jedno piwo ~ 200 kcal. Za mało kalorii lutujesz, jeśli dobrze liczyć. Chyba, że na tej sali tylko siedzisz i mówisz im jak mają lutować.
pamietam, ze mowiles, zeby dobic do 3000 kcal i zglosic sie za pol roku :) i tak zrobilem, a teraz po prostu malo jem, dbam bardziej o makro zeby sie zgadzalo, ale w sumie chodze glodny non stop.
 
to miedzy innymi tobie to zawdzieczam, poniewaz kilka lat temu dales mi rady jak to zrobic. Zszedlem z 125 do 104 waga z dzisiaj, na redukcji jestem z 2-3 lata, chcialbym zejsc ponizej 100, waga stoi miesiac, chociaz jestem na deficycie, Nie wiem czy to nie problem z cukrzyca, bo tak naprawde dopiero sie o niej dowiedzialem i bede szedl do diabetologa w nast tygodniu.
Zrób przerwę. Diet brake powinien być zaplanowany w każdą dłuższą przycinkę, jeśli redukujesz dłużej niż 10-12 tygodni dobrze jest zrobić 1/2 tego czasu utrzymanie, dać organizmowi odpocząć, fizycznie, psychicznie... ustabilizować nową wagę i po tym czasie kontynuować redukcję. Dorzuć z 500 kcal i obserwuj co się dzieje. Spokojnie bym z 2 miesiące sugerował przerwy od diety - tylko nie przesadź z żarciem, żeby nie zrobić naddatku kalorycznego.
 
poniewaz rozumialem to tak, ze 3000 kcal to ustabilizowanie metabolizmu, a pozniej co rok obcinalem kalorie.
 
poniewaz rozumialem to tak, ze 3000 kcal to ustabilizowanie metabolizmu, a pozniej co rok obcinalem kalorie.
to teraz zacznij powoli znowu dokładać. Jak dojdziesz do momentu, że masa zacznie iść do góry to na takich kaloriach się zatrzymaj i się wtedy odezwij to dołożymy trening siłowy. Wahania wagi z dnia na dzień nie mają znaczenia, bierz średnią z całego tygodnia.
 
@marcinos jako uzupełnienie i łatwiejszą progresję tradycyjnego podciągania możesz lutować podciąganie w poziomie - na początek ze stopami na podłodze, a potem możesz je dawać na podwyższenie (im wyżej stopy, tym trudniej). W wersji zaawansowanej stopy można opierać na piłce gimnastycznej co dodaje element niestabilnego podłoża.

Australian-pull-ups-tutorial--thegem-blog-timeline-large.jpg
Dawaj mnie ten drążek!
 
niemożliwe.



Po co Ci poręcze jak i tak nie będziesz ćwiczył? Pranie będziesz wieszał na tym?
Możliwe. Mam taki "nowoczesny, minimalistyczny" stoliczek do kawy i w ogóle mało mebli.
Mieszkam w mieszkaniu nie w domu więc sobie nie zbuduję drążka na podwórku.

BEDE ĆWICZYŁ!
 
Back
Top