Siłownia ( rzeźba, spalanie) pytanie :)

@Comber nie mam pojecia jaki bf, na pewno zrobie skan dexa na koniec masy i przed samym startem w przyszlym roku, bo byc moze for fun gdzies wystartuje. Z koksu to tylko nutella, maslo orzechowe, pizza, serniki, kanapki z subwaya i takie tam inne. BTW c mon jaki koks waze 77kg...
 
@Comber nie mam pojecia jaki bf, na pewno zrobie skan dexa na koniec masy i przed samym startem w przyszlym roku, bo byc moze for fun gdzies wystartuje. Z koksu to tylko nutella, maslo orzechowe, pizza, serniki, kanapki z subwaya i takie tam inne. BTW c mon jaki koks waze 77kg...
To zależy.Ile masz wzrostu?
 
Dobre masz geny i dietę, skoro taki bf trzymasz bez wspomagania. Z tego co obserwuje do takiego poziomu trudno jest dojść bez wina albo chociażby clenu. Zazdroszcze :p
 
Panowie,
jest sprawa! Okazało się, że ze względów zdrowotnych nie mogę napierać na siłce z dużym ciężarem. Nie chodzi o konkretne ćwiczenie tylko całokształt ćwiczeń na siłce. Jednak nie chcę odpuszczać, czy dobrym sposobem może być zastąpienie nromalnych powtórzeń drop setami?! Laik jestem :)

PS. Nie jestem już grubą świnią! Zeszedłem już 2 kg poniżej wagi średniej :) w sumie 16 kg mniej!
 
Kettle + kółka gimnastyczne = pełna klata. :O Co tu się dzieje z nią, górne partie klatki tak się robią, że szok. :o o:
 
Taki mam zamiar.

Może i mnie się uda. Zgłosiłem się do 8 tygodniowego badania jak crossfit wpływa na ludzi na diecie standard/paleo. Oczywiście, ja standard. Olewam paleo, ale przynajmniej będą robili mi badania składu ciała za free i dietę rozpiszą, którą będę trzymał. :D
 
Może i mnie się uda. Zgłosiłem się do 8 tygodniowego badania jak crossfit wpływa na ludzi na diecie standard/paleo. Oczywiście, ja standard. Olewam paleo, ale przynajmniej będą robili mi badania składu ciała za free i dietę rozpiszą, którą będę trzymał. :D
Ja tylko wykluczyłem białe pieczywo i zredukowałem ilość pochłanianych węgli.
 
Kettle + kółka gimnastyczne = pełna klata. :O Co tu się dzieje z nią, górne partie klatki tak się robią, że szok. :o o:


Co robisz na kółkach koksie? U mnie na siłce nie ma i jak ostatnio próbowałem w parku zrobić dipa na nich to myślałem że mi stawy polecą:D Kettelki piękna sprawa
 
Co robisz na kółkach koksie? U mnie na siłce nie ma i jak ostatnio próbowałem w parku zrobić dipa na nich to myślałem że mi stawy polecą:D Kettelki piękna sprawa

Na razie dipów się uczę, na spokojnie. Na samym początku ledwo zrobiłem 2 i to trzęsąc się cały, teraz już stabilnie wczoraj 8 czy 9 walnąłem (w serii), a dopiero kilka treningów, ale klatę się tak pięknie czuje na nich, miazga!!!

A kettle kozak, mogłyby trochę większe być, bo już cisnę na 'endgame' czyli 32 kg, ale w sumie jest tyle ćwiczeń, że nudzić się nie będę. Poćwiczę jeszcze trochę i lecę na siłkę, gdzie na luzie muscle upy będzie można robić. Cel: muscle up na drążku, a potem kółka.
 
Najlepsze białko w stosunku do swojej ceny . Rozpuszczalność dobra i dużo smaków do wyboru .

Dobra git, poczytałem trochę opinii i wziąłem, ograniczę nieco spożycie białego sera z rana, bo w plackach swoich miewam. ;)
 
Ja moge polecic bialko SFD, co prawda jedynie probowalem go na FIBO, ale widzialem na wlasne oczy, ze mieszaja je z woda, a smak nugatowy po prostu wypierdala z butow. Sklad jest na prawde dobry, a cena wrecz smieszna #moznabywciagacdonosa
 
Ja moge polecic bialko SFD, co prawda jedynie probowalem go na FIBO, ale widzialem na wlasne oczy, ze mieszaja je z woda, a smak nugatowy po prostu wypierdala z butow. Sklad jest na prawde dobry, a cena wrecz smieszna #moznabywciagacdonosa
Jak jesteś koneserem smakowym, to ogólnie polecam paletę smaków białek ze stajni Peak.
 
Szamał ktoś białko KFD? Jaka jakość? Smak, rozpuszczalność?
Miałem o smaku kokosowym, smak zajebisty. Z mlekiem to niebo w gębie jak to się mówi :lol:
Tylko po jakimś czasie miałem już dość tego, ale to normalne.
Cena do jakości produktu, rewelacja.
 
Ja teraz jem bialko MTS cookies n cream i mint cookies n cream. Petarda. Kazda owsianka dzieki nim smakuje jak deser. Niestety b. drogie i niedostepne w PL.
 
Właśnie widziałem program z nowym rodzajem treningu- Elektro Fitness. To ab gymnic tylko na całe ciało. Ja pierdole
 
Back
Top