Seriale

Zaczalem ogladac Hannibala. Jestem po 3 odcinkach, dalej bedzie lepiej czy gorzej?

Do końca pierwszego sezonu równy poziom, w drugim jest baardzo fajnie. Niektórzy narzekali, że trochę przekręcono fabułę z książek, ale naprawdę fajnie to wyszło. A końcówka drugiego sezonu.... miazga. :bayan:

Hannibal to bardzo fajny serial, nie wiem dlaczego nie jest w czubie oglądalności. Mikkelsen zajebiście gra Hanniego. Najlepsze w jego grze są detale. Na przykład gdy delikatnie oblizuje wargi jak wie, że kogoś wypatroszy i przerobi na stek lub kiełbasę. Całość serialu dopełniają niezłe kreacje (garniaki wymiatają) i zajebista muzyka klasyczna. Można usłyszeć Mozarta, Bacha, Handla, Chopina. Uwielbiam takie klimaty, dla mnie Hanni to jeden z najlepszych seriali ostatnich lat. Czekam na trzeci sezon. :cool:

PS. Trailer trzeciego sezonu. Akcja w Wenecji jak sądzę...

 
Last edited:
Where is Jessica Hyde?


"Utopia". Tylko kilka odcinków, lecz zmienia życie każdego kto obejrzy.
Jest tu jakiś fan Utopii?
ja oglądałem i miło wspominam, klimat przedni, po aktorach myślałem, że jakaś kaszana będzie, ale zmieniłem zdanie dość szybko
chociaż dość zagmatwany

szukam jakiś nowych seriali, dawać tytuły bo zostali mi tylko Vikingowie jeden odcinek na tydzień, a też niedługo koniec
 
dla mnie też, kurna co tu oglądać, już chyba wszystkie ogarnięte
są jakieś nowe filmy dobre w dobrej jakości?
 
Utopia przekozacka. Teraz jankesi się za własną wersję wzieli, pewnie skasztanią, ale i tak obejrzę :)
Oglądał ktoś Paradox? Też brytyjski miniserial, trochę leciwy-2005 chyba-ale dobre opinie o nim krążą
 
szukam jakiś nowych seriali, dawać tytuły bo zostali mi tylko Vikingowie jeden odcinek na tydzień, a też niedługo koniec
nowych w sensie,ze nie widziales czy nowych rocznikowo np z 2014/2015?
jesli opcja pierwsza to ja polece nie szablonowo, obejrzyj sobie Nip Tuck. Malo kto wspomina tu o tej naprawde bardzo dobrej produkcji, ma juz swoje latka ale podejrzewam,ze nie widziales. ENJOY!
 
Nie oglądałem tych nowych odcinków Gry o Tron, ale... niech mnie ktoś oświeci, nawet w Spoilerze, co tam się wyprawia? Chodzi mi o wszelkie różnice względem książki, bo oglądam to z Januszami GoT i chcę wiedzieć na co się gotować przez kilka tygodni
 
Skonczylem House of Cards. Niezly. Czekam na sezon 4.

Co polecicie zaczac? Ten Hannibal dobrze zrobiony? Na podstawie ksiazek Harrisa czy wymyslany?
 
Wygląda ciekawie, ponoć akcja Aquariusa jest rozpisana na 16 lat i serial ma liczyć 6 sezonów. Mam tylko nadzieję, że nie będzie to kolejny serial o jakimś super agencie, a położy większy nacisk na postać Mansona. Jednak szkoda, że nie robi go kablówka, ciekawe czy NBC pozwoli sobie na taką "wolność" jak Hannibalu.
 
Odnośnie drugiego odcinka najnowszego sezonu Gry o Tron, bez spoilerów.
Odcinek utwierdził mnie w przekonaniu, że Dany jest za głupia i nie powinna rządzić Westeros. Prawowitym królem jest Stannis Baratheon, niestety nikt go nie chce słuchać i mu pomóc, co mnie trochę wkurwia.
 
Odnośnie drugiego odcinka najnowszego sezonu Gry o Tron, bez spoilerów.
Odcinek utwierdził mnie w przekonaniu, że Dany jest za głupia i nie powinna rządzić Westeros. Prawowitym królem jest Stannis Baratheon, niestety nikt go nie chce słuchać i mu pomóc, co mnie trochę wkurwia.

Byś książkę przeczytał to dopiero byś hejtował Daenerys...
 
Ja tam obejrzałem te 4 odcinki co wypłynęły i sobie czekam co dalej. Przynajmniej dostałem dawkę serialu na ten czas, bo już i tak długo czekałem na kolejny sezon ;-)
Który wczoraj był odcinek 2 tak?
@Mort a co tam w książce takiego robi? Ja się spoilerów nie boję, ale daj jakąś namiastkę nie z końca całej historii :D
 
Z tego co mi wiadomo, to Dany w książce stuka się z każdym co popadnie. Taka żona Siary z niej. Przeczytałem dwa tomy pierwsze, to jeszcze nie była kurwiszczem. W 3 sezonie nawet mi imponowała, dawała ludziom wolność, ale teraz się bawi w kij wie kogo. I jej smoki, to dupa a nie jej smoki. Stworki będą latać i palić niewinnych pasterzy. Bez spoilerów tylko proszę :D
 
No to po serialu raczej tego nie widać. Odwrotnie mam wrażenie, że raczej trzeba się postarać i coś reprezentować by znaleźć się z nią w łożu.
 
W książce jest nudna jak flaki z olejem, w dodatku zachowuje się jak na swój wiek przystało - po prostu durnie.
Najgorsze jest jednak to, że wszyscy płacą za swe najdrobniejsze błędy czy to Theon, Robb, a nawet ktoś taki jak Tywin ale królowa smoków, choć hurtem podejmuje błędne decyzje - żadna nie kończy się tragicznie...
Z "politycznego" punktu widzenia, spartoliła najlepszą szansę na powrót do Westeros, ale nie będę spoilerował.
 
@ALRI ---- Zaspojleruj ale oznacz wcześniej ten znacznik spojler, bo ja książki jakiś czas temu czytałem i o co Ci chodzi dokładnie, którą szansę?
 
No dokładnie, do tego robi to koleś od brazylijskiego Tropa de Elite i dla stacji, która może sobie pozwolić na dużo więcej niż NBC.

BTW, dublerka Emilki, ponoć zatrudniona do ujeżdżania smoków xD

comment_A29FeAi2kl8atDbdvCX2OInd9vompAcN,w400.jpg


Dzisiaj, jak to u Showtime, mamy wcześniej pierwszy odcinek drugiego sezonu Penny Dreadful.
 
Małżeństwo z Quentyn'em, otwarłoby jej drogę przez Dorne, po jej odrzuceniu straciła najmocniejszego sojusznika w Westeros, na jakiego mogła sobie pozwolić.
 
Back
Top