Seriale

Śmiem twierdzić, że masz taką samą jak ja :wink:
dla mnie jest ok, nie mam aż takich wymagań
jakbym każdy odcinek z HD ściągał to bym na chomikuj nie zarobił :crazy:
29bzrwy.png
 
Last edited by a moderator:
Ten serial Chuck jest naprawdę świetny. Nie dość, że komedia, to jest taka masa nawiązań do różnych filmów i nie tylko, ja nie wszystkie wyłapuję pewnie ale np koleś który gra policjanta w 1 odcinku, nazywa się Al Powell, tak jak policjant z Die Hard 1 i 2 i gra go ten sam aktor. Dialogi w serialu to np teksty piosenek (Eminem Lose Yourself) a teraz w odcinku 2x18 scena w szpitalu w której witają się doktorzy, Dokładnie te same słowa co w komedii "Szpiedzy tacy jak my" (doctor - doctor, doctor - doctor). Świetna sprawa.
 
Ten serial Chuck jest naprawdę świetny. Nie dość, że komedia, to jest taka masa nawiązań do różnych filmów i nie tylko, ja nie wszystkie wyłapuję pewnie ale np koleś który gra policjanta w 1 odcinku, nazywa się Al Powell, tak jak policjant z Die Hard 1 i 2 i gra go ten sam aktor. Dialogi w serialu to np teksty piosenek (Eminem Lose Yourself) a teraz w odcinku 2x18 scena w szpitalu w której witają się doktorzy, Dokładnie te same słowa co w komedii "Szpiedzy tacy jak my" (doctor - doctor, doctor - doctor). Świetna sprawa.
Co prawda dawno to już oglądałem, ale pamiętam że nieźle się wkręciłem i śmiechowy był, także też polecam jak kto nie widział.
 


Okolicznościowo. Liczę, że w końcu Danuśka Tarnowska się zmobilizuje i zbierze swoje smoki i ruszy nad Westeros.
Smutek, że w piątym sezonie ma nie być Brana, ciekawiło mnie jak się rozwinie jego nauka za Murem.
 
Grzechu, coś Ty robił 5 czy 6 lat temu kiedy był bum na Chucka i boner alert na widok naszej Iwonki xD

Dzisiaj 69 lat skończył Al Bun ... Ed O'Neill

CCax01NVEAANaIp.jpg
 
Grzechu, coś Ty robił 5 czy 6 lat temu kiedy był bum na Chucka i boner alert na widok naszej Iwonki xD
Nie pamiętam, piłem pewnie. Dopiero niedawno odkryłem ten serial, sam nie wiem jak mi umknął. Za to Ala Bundy'ego znam od dawna ;)
 
ładnie proszę jakiegoś magika o linka do odcinków GOTa, które wyciekły, bo niestety nie mam czasu szukać :(
 
Panowie, ktoś już odpalił Daredevila? Obejrzałem na razie 2 odcinki, klimat itd. wszystko ok, ale te walki - do jasnej ciasnej, przecież DD jest superbohaterem, a ci kolesie z którymi on walczy wstają z 5 razy zanim padną na amen. Masakra xD
 
Ja już po dwóch odcinkach GoT. Napisy do 3 robione, choć angielskie już są do 3 i 4. Jak dla mnie jakość okej, w 1 odcinku jakieś zgrzyty były bodajże, ale drugi spoko. Na 32 calach LCD Sharpa ;]
 
Pierwszy odcinek GoT na hbo go tez jest zjebany jakieś pasy widać na ekranie przez cały odcinek.
 
Jak będzie gdzies torrent albo taki link premium do nowego odcinka HD to byłoby fajnie wrzucić.
Na kickassie pobiera mi cały czas jakiś chujowy downloader, zamiast torrenta..
 
Działa, ale jest jeden seeder... Pokazuje mi, że pobierze za 3 lata i 25 dni :D

EDIT: Niby jeden seeder, a już leci 1mb/s ! Dzięki Grzechu, tutaj nie mam tego dziwnego downloadera. Oby napisy były już dzisiaj!
 
Ludziska, nie męczcie tak tego Voranka ciągle ;)
Seriale na kikasie (chyba, że ktoś ma dostęp do prywatnego trackera, ale takie osoby raczej o linki nie pytają; pozdro Grzechu :D ), napisy grupahatak/napisy24 i jesteście w domu ;)
 
Ma ktoś link na torrent do Twin Peaks Season 2 ?

pelno linkow nie dziala z powodu blokowanych stron;/
 
Panowie, ktoś już odpalił Daredevila? Obejrzałem na razie 2 odcinki, klimat itd. wszystko ok, ale te walki - do jasnej ciasnej, przecież DD jest superbohaterem, a ci kolesie z którymi on walczy wstają z 5 razy zanim padną na amen. Masakra xD

Walczy z ruskimi, a to wiadomo straszne harpagany są xD No i niby jest superbohaterem, ale żadnych mocy oprócz wyostrzonych zmysłów nie posiada, dlatego serial celuje w realizm, jakkolwiek to brzmi przy ekranizacji komiksu i jak na razie wychodzi to świetnie.
Dla mnie same walki są bardzo fajnie zrobione, no może oprócz udźwiękowienia. Szczególnie ta z końcówki drugiego epa wygląda jak żywcem wyjęta z Oldboya.
Ja jestem po 5 odcinkach i jest naprawdę nieźle.
 
Dopiero teraz nadrabiam Kingdom i drugi odcinek bardzo mnie rozbawił - Chris Leben w rękawicach KSW :D
 
Back
Top