Seriale

Już mam Voranek, ale dzięki za chęci! Jak pisałem dziwnie nie wykazało mi akurat tego odcinka wyszukując tradycyjnie, ale wpisując s01e10 już tak. Ważne, że ogarnięte :D
 
Krew z krwi S02 zapowiada się dobrze. Służby specjalne miały być hitem, a chyba klapa.
 
5 sezon Shameless :pray::pray::pray: Oglądając finał i wpatrując się razem z Frankiem w ocean przypomniałem sobie dlaczego kocham tracić czas na seriale.
 
Zabierałem się od dawna za SoA, ale dopiero wczoraj się zdecydowałem zacząć i jestem już na 8 odcinku. Świetny serial. Dobrze, że jest tyle sezonów i już się skończył to nie będzie trzeba czekać kilku miesięcy na kolejne sezonu.
 
Zabierałem się od dawna za SoA, ale dopiero wczoraj się zdecydowałem zacząć i jestem już na 8 odcinku. Świetny serial. Dobrze, że jest tyle sezonów i już się skończył to nie będzie trzeba czekać kilku miesięcy na kolejne sezonu.
oj zmienisz szybko zdanie

kurka nie mam co oglądać tylko BCS i Vikings zostali, ale to 1,5h tygodniowo
obejrzałem The 100 i jest zajebiście, początek słabiutki, ale później coraz lepiej
 
Myślałem, że przynajmniej na finał sezonu BCS streszczą się z napisami a tu nadal cicza...
Oglądanie na pół gwizdka bez tłumaczenie mnie nie bawi
 
Ma ktoś może cały 2 sezon SoA do pobrania w 720p? Bo na zatoce piratów z tego co widzę to nie ma i trzeba po jednym odcinku ściągać. Może @VoRaNeK? :D
 
1 sezon Better Call Saul wlasnie sie skonczyl. No to trzeba czekac na drugi. Jak dotad jestem zadowolony, ale nie zachwycony.
 
1 sezon Better Call Saul wlasnie sie skonczyl. No to trzeba czekac na drugi. Jak dotad jestem zadowolony, ale nie zachwycony.

Mogę powiedziec to samo. A jak widzę srednią 9,2/10 na imdb, to sobie myslę, że chyba kogoś...i to bardzo.
 
Obejrzałem do tej pory osiem odcinków "Better..." i jak dla mnie dupy nie urywa, ale ogląda się dość przyjemnie. 6+/10
Do najlepszego serialu ever, czyli Breaking Bad, trochę mu brakuje.
 
Nie wiem jak można porównywać w ogóle BB do BCS. Jak porównywać kalosze do korków ;-) Jedne się sprawdzają w jednych warunkach, inne w innych, ważne, że oba są dobre w tym do czego są przeznaczone. Ciężko mi jednak sobie wyobrazić by osoby niezainteresowane prawem były zaciekawione BCS'em, w końcu historia o cwanym prawniku ;-) Osoby, które oglądając BB polubiły Saula na pewno są zadowolone z serialu. Podejrzewam, że więcej o przekrętach będzie w 2 sezonie, a widzę, że wiele osób chciałoby tak było już od początku. Moim zdaniem dobrze zrobili, serial ma potencjał, a nie już go osiągnął i będzie się staczał.

Tak jakby zrobić serial o Walcie dużo wcześniej niż przed 1 sezonem. Ilu byłoby fanów nauczyciela chemii? ;-) Mogliby za to zrobić serial o Jessiem :D
 
Spokojnie jak dla mnie pierwszy sezon był bardzo dobry. Jestem wielkim fanem BB i dostrzegam wszystkie smaczki. Drugi sezon będzie miał więcej odcinków i więcej akcji takie jest moje zdanie.
 
Spokojnie jak dla mnie pierwszy sezon był bardzo dobry. Jestem wielkim fanem BB i dostrzegam wszystkie smaczki. Drugi sezon będzie miał więcej odcinków i więcej akcji takie jest moje zdanie.
Ja ten pierwszy sezon traktuje jako wprowadzenie do tematu,ukazanie powodow przeistoczenia sie Jimmiego w Saula. Ocenianie go przez pryzmat BB jest totalnym nieporozumieniem(za wczesnie),pisalem juz o tym wczesniej porownujecie kilka odcinkow,taki swoisty wstep do kilkudziesieciu jaki mial BB.To tak jakby porownywac skonczone dzielo np obraz,ze szkicem zrobionym,na kolanie olowkiem. Na BB patrzy sie chcac nie chcac przez pryzmat calego dziela,jak pamietacie tez akcja rozwijala sie stopniowo,bez pospiechu(i slusznie). Suma sumarum wstrzymalbym sie z jakimis porownaniami do BB,no chyba,ze chcecie porownywac pierwsze sezony a wg mnie pierwszy BB,szczegolnie poczatek,tez dupy nie urywal.Ciekawe ile bedzie sezonow i szkoda,ze na nastepny przyjdzie nam czekac do 2016roku :wall:

Co do smaczkow to w 9 odcinku w 12 minucie pojawia sie Trevor z GTA 5 :smile:
 
Last edited by a moderator:
Moim zdaniem też nie powinno się porównywać BCS i BB. Być moze będą się jakoś zazębiać w przyszłości, być moze są nakręcony w nieco podobny sposób czy w podobnych miejscach, jednak to nie powód do porównywania. Finału jeszcze nie oglądałem, skończyłem na 9 odcinku. Przyznam, ze bardzo mi się podoba gra aktorska serialowe Jimmiego, bardzo fajnie ukazuje emocje i jestem ciekawy finału. Może dużo się nie działo, lecz traktuję to jako pewny wstęp i będzie fanie, szkoda tylko, że trzeba tyle czekać.
 
Mysle, ze Rachel jak i Farrel aktorsko dadza rade, ciezko bedzie przebic gesty klimat pierwszego sezonu, no ale... i tak bede ogladal.

Choc teaser nie powala, to fakt.
 
Back
Top