Seriale

@cruor pilota oglądałem z polskimi, obecnie są przetłumaczone do trzech odcinków z 7 wyemitowanych (eng suby są do 5 odcinków).
Korekta obywatelska, serial nosi tytuł Jordskott :]
 
@Born2kill obejrzałem połowę 1 odcinka iZombie. Nie jest to ani kryminał, ani horror, jest to komedia dla amerykańskiej młodzieży. Zupełnie inny serial o zombie niż te do których nas przyzwyczajono.
 
No zombie nigdy za wiele, jak Ty przez tyle przebrnąłeś to chyba sam się skuszę i zobaczę. The 100 też miał być dla amerykańskiej młodzieży, a jak widać mógł wciągnąć też ponad 30letniego Polaka w miarę ;-DDD
 
The 100 też miał być dla amerykańskiej młodzieży, a jak widać mógł wciągnąć też ponad 30letniego Polaka w miarę ;-DDD
Ten też polubiłem, jeszcze mi od 13 odcinka 2 sezonu zostały do nadrobienia.
Ale jeśli nastawiasz się na walkę czy obronę przed zombie to nie oglądaj. Tu raczej traktują to jak chorobę z którą funkcjonuje się całkiem normalnie.
 
Ja pilota iZombie nie dałem rady skończyć, chociaż lasia wygląda zdecydowanie bardziej apetycznie jako emo-trup niż szara myszka z początku odcinka to reszta, od obsady zaczynając, po fabule serialu w ogóle do mnie nie trafiła. Taka nieudolna próba skopiowania Weroniki Mars.

Jutro premiera dwu odcinkowego miniserialu od Brytyjczyków, zatytułowanego "Code of a Killer", opartego na prawdziwej historii z lat 1983-1987 - śledztwa w sprawie brutalnych morderstw dwóch uczennic z Leicestershire.



Właśnie skończyłem 10 sezon It's Always Sunny - Ass Kickers United :rofl:
 
Inside No. 9 - oglądał ktoś 1 sezon? Warto? Bo już dwa odcinki drugiego były.
"Zbiór bardzo rożnych historii, w których zwykłe, przyziemne sytuacje połączone są z nadzwyczajnymi i makabrycznymi."

Kurde, jutro lipa...Myślałem, że gra już wchodzi, a to za tydzień...
 
@Masu w tym roku to dopiero zaczną kręcić, jeszcze nawet obsady nie skompletowali. Premiera jest przewidywana na 2016 na AMC
 
Masu wiesz co robi (psycho)fan gdy usłyszy takie wieści? Dobrze ze nie ma zyletek w domu.

Ja pierdole Masu waflu, i chuj nie usne.
 
giphy.gif
 
Gdzie jest ostatni (10) odcinek BCS? Co to ma znaczyć :-/ IZombie też dziś miał być 4 odcinek i też lipa chyba...

EDIT: Kur...dziwny ten PB. Wpisuję Better call Saul i wszystkie są poza dziesiątym. Wpisałem s01e10 i jest, nie jeden...
 
Back
Top