Seriale

Ogląda ktoś z Was Fortitude? Z żoną oglądamy i musimy przyznać, że naprawdę klimatyczny i... hmmm... niepokojący serial, lekko creepy.
 
Walczy z ruskimi, a to wiadomo straszne harpagany są xD No i niby jest superbohaterem, ale żadnych mocy oprócz wyostrzonych zmysłów nie posiada, dlatego serial celuje w realizm, jakkolwiek to brzmi przy ekranizacji komiksu i jak na razie wychodzi to świetnie.
Dla mnie same walki są bardzo fajnie zrobione, no może oprócz udźwiękowienia. Szczególnie ta z końcówki drugiego epa wygląda jak żywcem wyjęta z Oldboya.
Ja jestem po 5 odcinkach i jest naprawdę nieźle.

Ja już siedem łyknąłem, dawać czerwony kostium :D
 
Już słyszę te marudzenie, "za mało trupów", "nic się nie dzieje" :P
A ja chętnie zobaczę. Zresztą już dawno temu był też taki kilkuodcinkowy i kilkuminutowy wstęp do tego co się działo przed 1 sezonem.
 
GoT 1-4 bez spoilerów. Czytajcie śmiało, nic strasznego nie napisałem. :beer:

W GoT chyba rozpędzili się z akcją tak bardzo, że po czterech odcinkach jesteśmy w niektórych wątkach bliżej Wichrów Zimy niż Uczty dla Wron.

Nie ogarniam wątku Sansy i LF (WTF?!), Jamie nie tam gdzie być powinien, akcja w Dorne nie bardzo się rozkręca, Tyrion podróżuje niczym w TGV i zaraz wyjedzie za książkową fabułę.

W Meereen robi się dość ciekawie, Arya zawsze ratuje sytuację, czekam na rozwój sytuacji na Murze i w Przystani.

Ktoś potrafi mi wyjaśnić w spoilerze, co kombinuje LF? Bo na mój gust wymyślił debilizm...
 
Ja też nie rozumiem co zyska LF na tym całym planie. Póki co nie widzę jakby miał zdobyć więcej władzy niż ma obecnie. W książce jego plan lepiej wygląda.
 
Ja też nie rozumiem co zyska LF na tym całym planie. Póki co nie widzę jakby miał zdobyć więcej władzy niż ma obecnie. W książce jego plan lepiej wygląda.

Przejrzałem internety i oto mały spoiler, co prawdopodobnie się stanie.

W Wichrach zimy Sansa ma mieć przydomek Dark. Ci takiego się jej stało? Na podstawie wywiadów z aktorami wiadomo, że dla Sansy będzie to najtrudniejszy sezon (a przecież była już maskotką Joffa) i że mniej więcej w połowie sezonu była nagrywana "traumatyczna" scena z jej udziałem. Z drugiej strony aktor grający Ramseya miał opory przed graniem w jednej ze scen - http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/game-thrones-villain-iwan-rheon-5511318 .

Wniosek jest prosty, Sansa zostanie zgwałcona podczas pobytu w Winterfell. Co będzie potem? Może ucieknie z pomocą Theona i wcześniej zabije Boltona/Ramseya, a może do WF wpadnie Stannis i ją ocali. Tego nie wiadomo, ale wydaje się, że mamy już w serialu akcję z kolejnej książki.
 
Przejrzałem internety i oto mały spoiler, co prawdopodobnie się stanie.

W Wichrach zimy Sansa ma mieć przydomek Dark. Ci takiego się jej stało? Na podstawie wywiadów z aktorami wiadomo, że dla Sansy będzie to najtrudniejszy sezon (a przecież była już maskotką Joffa) i że mniej więcej w połowie sezonu była nagrywana "traumatyczna" scena z jej udziałem. Z drugiej strony aktor grający Ramseya miał opory przed graniem w jednej ze scen - http://www.mirror.co.uk/tv/tv-news/game-thrones-villain-iwan-rheon-5511318 .

Wniosek jest prosty, Sansa zostanie zgwałcona podczas pobytu w Winterfell. Co będzie potem? Może ucieknie z pomocą Theona i wcześniej zabije Boltona/Ramseya, a może do WF wpadnie Stannis i ją ocali. Tego nie wiadomo, ale wydaje się, że mamy już w serialu akcję z kolejnej książki.



Sansa zajęła miejsce swojej koleżanki Jeyne Poole
 
Sansa zajęła miejsce swojej koleżanki Jeyne Poole

Najwyraźniej... Ale co niby miałby mieć z tego LF? Przypuszczam, że to jedynie techniczne uproszczenie wątku i LF na pewno by tak nie postąpił.

Poza tym Bienne wybrała się za Sansą i możliwe, że dorwie i skróci o głowę Stannisa. Mel chyba czuje miętę do Snowa, albo bardziej do jego ognistej krwi. To oznaczałoby, że teoria z dzieckiem Lyanny i Rhaegara jest prawie pewna.
 
Zaczalem ogladac Hannibala. Jestem po 3 odcinkach, dalej bedzie lepiej czy gorzej?
będzie tak samo jak w poprzednich odcinkach, ale wytrwałem chyba tylko 1 sezon, sam już nie pamiętam
ja na noc jak to oglądałem, miałem koszmary :evil:
 
Zaczalem ogladac Hannibala. Jestem po 3 odcinkach, dalej bedzie lepiej czy gorzej?
Najlepiej będzie w drugim sezonie, choćby dlatego warto obejrzeć pierwszy.

Poleca ktoś coś z tegorocznych? Jakoś tak biednie się wydaje.
 
BCS obejrzałem 4 odcinki i mnie jakoś zamuliło, może jeszcze podejdę raz.

iZombie mam w planach.
 
Najnowsze 4 odcinki GRY O TRON bardzo dobre. Akcja nabiera tempa, szkoda ze bedzie trzeba tak dlugo czekac na kolejne :(
 
IZombie to praktycznie nie jest o zombie, może trochę. To raczej na tą chwilę serial para-detektywistyczny o
lasce, która powiedzmy zachorowała na wirus zombie i musi spożywać mózgi ludzi by utrzymywać spokój ducha ;-) Zjadając mózgi ofiar przestępstw zaczyna mieć wspomnienia i umiejętności jedzonych ludzi i pomaga rozstrzygać śledztwa w sprawie tych ludzi ;D Mi się w sumie jakoś to spodobało, ale to raczej śmieszny niż przejmujący serial :D
 
IZombie to praktycznie nie jest o zombie, może trochę. To raczej na tą chwilę serial para-detektywistyczny o
lasce, która powiedzmy zachorowała na wirus zombie i musi spożywać mózgi ludzi by utrzymywać spokój ducha ;-) Zjadając mózgi ofiar przestępstw zaczyna mieć wspomnienia i umiejętności jedzonych ludzi i pomaga rozstrzygać śledztwa w sprawie tych ludzi ;D Mi się w sumie jakoś to spodobało, ale to raczej śmieszny niż przejmujący serial :D
smialo mozna powiedziec,ze produkcja jest oparta na faktach i to do tego autentycznych :smile:
 
Najnowsze 4 odcinki GRY O TRON bardzo dobre. Akcja nabiera tempa, szkoda ze bedzie trzeba tak dlugo czekac na kolejne :(

Dlatego lepiej było nie korzystać z wycieku, czekać na HD i cieszyć się tym, że można obejrzeć normalnie te odcinki, nie czekając miesiąc na kolejny. Jedyny minus to spoilery wszędzie w internecie.
 
Shieldmaiden Lagertha
o-ALLURE-3-900.jpg
 
Where is Jessica Hyde?


"Utopia". Tylko kilka odcinków, lecz zmienia życie każdego kto obejrzy.
Jest tu jakiś fan Utopii?
 
Back
Top