Seriale

Mnie w trzecim sezonie Vikings wkurza to jak potraktowano postać Ragnara, nie dość, ze jakby odszedł na drugi plan, to zachowuje się jak nie Ragnar, no i już sam nie wiem czego mam się spodziewać po finale.
 
No, ale Vikingowie to tym bardziej musi się trzymać faktów niż nawet Gra o Tron ;-)

Gambit, dzięki za info o Penny. git, że coś będzie, bo myślałem, że totalna posucha, póki Gry nie będzie 5 odcinka ;-) Pier**lnę chyba w końcu The Wire...
 
Pier**lnę chyba w końcu The Wire...
to jedyny serial,ever,ktory ogladalem wiecej niz raz(widzialem sporo seriali) a dokladniej trzy razy.Przy zadnej innej produkcji cos takiego mi sie nie zdarzylo.Moze to bedzie dla Ciebie jakas zacheta :wink:
 
Ja tam obejrzałem te 4 odcinki co wypłynęły i sobie czekam co dalej. Przynajmniej dostałem dawkę serialu na ten czas, bo już i tak długo czekałem na kolejny sezon ;-)
Który wczoraj był odcinek 2 tak?
@Mort a co tam w książce takiego robi? Ja się spoilerów nie boję, ale daj jakąś namiastkę nie z końca całej historii :D

@HubiSSJ3 z tymi smokami mylisz się.

@Born2kill w książce Dany to nudna jak flaki z olejem baba, która zajmuje się jakimiś pierdołami zamiast lecieć po tron... aczkolwiek ten sezon GoT powinien być mocno ciekawy, bo powinni odkryć jednego gracza, o którym mowa od początku, a nikt nie wie kim on jest i czy w ogóle żyje... taka mała zagadka ;)
 
@HubiSSJ3 z tymi smokami mylisz się.

@Born2kill w książce Dany to nudna jak flaki z olejem baba, która zajmuje się jakimiś pierdołami zamiast lecieć po tron... aczkolwiek ten sezon GoT powinien być mocno ciekawy, bo powinni odkryć jednego gracza, o którym mowa od początku, a nikt nie wie kim on jest i czy w ogóle żyje... taka mała zagadka ;)

Jeśli chodzi o Aegona to póki co go wycięli z serialu. A szkoda bo on zamiast siedzieć na dupie i czekać na księżniczkę to zabrał armię i ruszył na westeros.
 
Jeśli chodzi o Aegona to póki co go wycięli z serialu. A szkoda bo on zamiast siedzieć na dupie i czekać na księżniczkę to zabrał armię i ruszył na westeros.

Serio? Kurde, ja jeszcze nie zacząłem oglądać w ogóle tego sezonu, bo nie miałem czasu, ale jeżeli jest wycięty to bardzo smutno. Cóż, może wymyślą jakiś inny wątek, bo szczerze mówiąc, ten który był w książce był mega słaby. :c
 
Serio? Kurde, ja jeszcze nie zacząłem oglądać w ogóle tego sezonu, bo nie miałem czasu, ale jeżeli jest wycięty to bardzo smutno. Cóż, może wymyślą jakiś inny wątek, bo szczerze mówiąc, ten który był w książce był mega słaby. :c

Bez Aegona cały misterny plan Dorana poszedł się jebać. Jestem ciekaw jak to naprawią w serialu.
 
Mnie w trzecim sezonie Vikings wkurza to jak potraktowano postać Ragnara, nie dość, ze jakby odszedł na drugi plan, to zachowuje się jak nie Ragnar, no i już sam nie wiem czego mam się spodziewać po finale.

A mnie nie wkurza. Ot, to serial "Vikings" a nie "Ragnar" i moim zdaniem fajnie, że urozmaicają serial podkreślając innych bohaterów.
A co do zachowania - cóż, władza psuje i Ragnar staje się zepsuty.
 
W serialu też robi wszystko aby nie zdobyć Westeros.
A co do smoków, to @Mort mam rację, patrz:

10424271_1056234624393630_6074138159910031315_n.jpg
 
Ja sam przypuszczam co innego, bo w wizji Brana z końcówki czwartego sezonu był chyba mały spoiler z przyszłości, który niechcący też wstawili do trailera. Ale nie spoileruj Mort, bądź miłosiernym chrześcijaninem i daj mi się raczyć chwilą, którą się cieszę pierwszy raz odkąd oglądam GoT, że nie znam żadnego znaczącego spoileru (w poprzednim sezonie wiedziałem co się stanie z Joffreyem (dokładnie co i jak) oraz co z Shae i Tywinem). Jedyny spoiler jaki znam, to odnośnie Ramseya, który przerobił rudego na Fetora (zasłużenie!).
 
Początkowo Dany miała zaatakować westeros w 3 książce, ale Martin cały czas coś zmienia. Jeśli większość po 1 sezonie kibicowało Dany i było pewne, że ona odzyska tron to teraz szanse na to są małe i coś nas na pewno zaskoczy.
 
W sumie znając Martina, to wtedy gdy stwierdzimy, że Dany nie odzyska żelaznego krzesła, wtedy nagle jej się to uda.
 
Mam nadzieję, że jak już Dany dobije do brzegów Westeros to Stannisa ją rozgromi i wyśle z powrotem na swoją pustynie.
 
Gdzie jest w serialu Belwas,Arianne ,Barristan rozwalający kijem ,jego walka z Khrazem i w ogóle w 4 odcinku już możliwe że... Hotah wygląda zupełnie inaczej ,ale obaj spoko :D
 
Jeden.

Ja mam mieszane uczucia odnośnie tego sezonu. Nie równy poziom.

Myślę, że trochę nie umieją zaczepić się konkretnego wątku, który będą chcieli poprowadzić, stąd nierówny poziom i kilka wątków na raz, jak ten angielski. Zobaczymy. Ja tam uznaje ten sezon na plus , szale przechyliło kilka świetnych odcinków.
 
Gdzie jest w serialu Belwas,Arianne ,Barristan rozwalający kijem ,jego walka z Khrazem i w ogóle w 4 odcinku już możliwe że... Hotah wygląda zupełnie inaczej ,ale obaj spoko :D

kompletnie pominęli ten wątek, a szkoda :( i w ogóle to przylecenie smoka do Dany, lolz, bez sensu :d
 
I jak zakończenie Vikingsów? :-)
Wiecie, że księżniczka Gizela nazywa się Morgane Polanski ;-)?
Byłem w sporym stopniu przekonany, że trumna to będzie coś a'la koń trojański, ale dość łatwo to ogarnęli. Niezły koniec, 4 sezon by się przydał szybciej, ale pomarzyć można...
 
Back
Top