Seriale

Ciężki nastał okres dla seriali jak dla mnie, bo jedyny serial na którego odcinki aktualnie czekam z niecierpliwością to Gra o Tron. A Arrow, SPN, TBBT - pojawiaja się odcinki, to tylko westchnienie "a, obejrzę". Nie jara to już tak jak wcześniej. South Park mi jakkoś przeszedł, do 3 sezonu HoC przekonać się nie mogę. Chyba czas rozpocząć jakiś nowy serialik.
 
Ciężki nastał okres dla seriali jak dla mnie, bo jedyny serial na którego odcinki aktualnie czekam z niecierpliwością to Gra o Tron. A Arrow, SPN, TBBT - pojawiaja się odcinki, to tylko westchnienie "a, obejrzę". Nie jara to już tak jak wcześniej. South Park mi jakkoś przeszedł, do 3 sezonu HoC przekonać się nie mogę. Chyba czas rozpocząć jakiś nowy serialik.



Pamiętniki z Wakacji na tv4 teraz!
 
Ciężki nastał okres dla seriali jak dla mnie, bo jedyny serial na którego odcinki aktualnie czekam z niecierpliwością to Gra o Tron. A Arrow, SPN, TBBT - pojawiaja się odcinki, to tylko westchnienie "a, obejrzę". Nie jara to już tak jak wcześniej. South Park mi jakkoś przeszedł, do 3 sezonu HoC przekonać się nie mogę. Chyba czas rozpocząć jakiś nowy serialik.
Flash? Shameless? Vikings? Mentalista? Modern Family? Friends?

tym najmłodszym (jeśli nigdy nie widzieli) polecam naprawdę powrót do Przyjaciół. wiem - oklepane, stare, blablabla, ale w skrócie - jest to najlepszy komediowy serial wszechczasów. :)
 
Flash? Shameless? Vikings? Mentalista? Modern Family? Friends?

tym najmłodszym (jeśli nigdy nie widzieli) polecam naprawdę powrót do Przyjaciół. wiem - oklepane, stare, blablabla, ale w skrócie - jest to najlepszy komediowy serial wszechczasów. :)
Listę obejrzanych seriali mam sporą. Vikings, Shamelles i inne seriale, które jeszcze nie tak dawno temu miały swoje kolejne sezony, a którymi się jarałem, już się pokończyły. I własnie o to mi chodziło piszac, ze jest teraz dla mnie gorszy okres na seriale, bo z tym fajniejszych seriali które oglądałem został GoT.
Flash mi się nie spodoba, już to czuję. W każdym razie mam długą listę seriali obejrzanych, a jeszcze większą "do obejrzenia". Jakoś nie chce mi się przysiąść i ściągnąć któregoś sierialu.

Pamiętniki z Wakacji na tv4 teraz!
Śmiało, nie bronię Ci przecież oglądać :D
 
Listę obejrzanych seriali mam sporą. Vikings, Shamelles i inne seriale, które jeszcze nie tak dawno temu miały swoje kolejne sezony, a którymi się jarałem, już się pokończyły. I własnie o to mi chodziło piszac, ze jest teraz dla mnie gorszy okres na seriale, bo z tym fajniejszych seriali które oglądałem został GoT.
Flash mi się nie spodoba, już to czuję. W każdym razie mam długą listę seriali obejrzanych, a jeszcze większą "do obejrzenia". Jakoś nie chce mi się przysiąść i ściągnąć któregoś sierialu.


Śmiało, nie bronię Ci przecież oglądać :D


Weź Justified
 
Zdecydowanie bardziej wole Jak poznalem wasza matke
ciekawe na czym HIMYM było bazowane... :) Friends IMO zjada HIMYM chociaż jestem wielkim fanem obu serii. Marshall i Ross FTW!

@Grzechu Entourage grube! #myyyyman

mi ostatnimi czasy Flash wchodzi duużo lepiej niż Arrow. muszę zabrać się za Daredevila. ogólnie mam pełno do nadrobienia, jakoś nie oglądam nic ostatnio. #mma24/7
 
Zdecydowanie bardziej wole Jak poznalem wasza matke

Dałem sobie spokój na ostatnim sezonie i nawet nie zobaczyłem zakończenia, tak zjebali ostatnie sezony, że z super serialu zrobił się gniot. Friendsów oglądam kiedy się da. Widziałem już chyba ze 3 razy całość, w tym rozszerzone wersje i zawsze jak leci jakiś odcinek na CC to sobie oglądam do śniadania, obiadu czy kolacji xD
Ale dla mnie nic nie przebije tej trójki jeśli chodzi o komedie
- The Office US
- It's Always Sunny in Philadelphia
- Arrested Development
 
Panowie, jakieś dobre anime. Genialne, cudowne, wspaniałe, bo tylko na takie jestem w stanie poświęcić czas.

Moje ulubione:
"Cowboy Bebop"
"Monster"
"Full Metal Alchemist"
"Ghost in the Sheel"
i ostatni hit, metafizyczny "Ergo Proxy".


Samurai Champloo
 
Moja lista seriali wygląda tak - http://serialuje.pl/midern
"W planach" trochę fajnych tytułów mam, o których część z Was tutaj pisała pozytywne komentarze. Wiec wszystko w swoim czasie :D


Patrząc na plany to jesteś szczęśliwym człowiekiem:( Twin Peaks, The Wire, Justified, Sherlock. Eh.

Był tam Luther? Jak nie tobdorzuć koniecznie.
 
Patrząc na plany to jesteś szczęśliwym człowiekiem:( Twin Peaks, The Wire, Justified, Sherlock. Eh.

Był tam Luther? Jak nie tobdorzuć koniecznie.
Luthera dorzucam w takim razie.
Zobaczymy na jakiego "szczęściarza" wyjdę :D
 
Jakies pare miesięcy z głowy. Trzeba treningi odpuścić :D
No właśnie ostatnio zauważyłem, że mniej oglądam, a więcej trenuję, idę na miasto czy coś. I właśnie dlatego nie chce mi się żadnej nowej serii zaczynać (a wtedy przychodzą takie dni jak dzisiaj, ze dobry serial by się przydał). Plany mam ambitne :D

Ale nie martw się, wszystko da się połaczyć :D (życie, treningi, seriale)
 
szukam jakiegoś nowego serialu, ktoś coś? coś podobnego do z nation bo bym się pośmiał
 
Zawsze mi się podobały odcinki seriali reżyserowanych przez A. Holand. Ale jej pierdolenie że Gra o Tron to tańsza wersja Władcy Pierścieni i dlatego nie chciała jej reżyserować jest żałosne. Przeciez te dwa dzieła łączą tylko miecze i brody...
 
Głównie mi chodziło o to że jedno to jest Odyseja a drugie kilkanaście Iliad i Odysej naraz :bayan:
 
Kurna ,co oni robią z tym Barristanem .W episode 5 preview widać go martwego.Kurna najlepsza postać ,w książce żyje i tyle epickich akcji .Tutaj zabity przez lamusów ze sztyletami ,wątek Jaime'a i Bronna idzie dobrze na razie ,ale Blackfisha nie będzie pewnie...
 
Wlasnie skonczylem 3 sezon The Americans, szykuje sie grube pierdolniecie w kolejnym sezonie.
 
Kurna ,co oni robią z tym Barristanem .W episode 5 preview widać go martwego.Kurna najlepsza postać ,w książce żyje i tyle epickich akcji .Tutaj zabity przez lamusów ze sztyletami ,wątek Jaime'a i Bronna idzie dobrze na razie ,ale Blackfisha nie będzie pewnie...
Książki nie czytałem, no ale kurwa, co oni robią z Daenerys? W pierwszym sezonie tak się wszystko super zapowiadało, że smoki, że fajna królowa. A teraz? Nie ma smoków, babka nie potrafi rządzić, wkurzają mnie jej zasady. Kapłanka Ognia od Stannisa bardzo fajna, tajemnicza. Sansa zaczyna fajnie grać, wyrosła na fajną kobietkę.
 
Ogląda ktoś Extant ? Warto ?
Ja obejrzałem 1 sezon. Całkiem, całkiem. Halle Berry jest. To raczej mini wizja przyszłości, fantastyka, jeśli ktoś lubi taki klimat to spoko. Sama fabuła jest okej, choć nie do końca mnie wciągnął ten serial jak wiele innych.

To wczoraj/dziś 4 odcinek GoTa, tak? Czyli od przyszłego tygodnia już 5...szybko zleciało :-)
 
Książki nie czytałem, no ale kurwa, co oni robią z Daenerys? W pierwszym sezonie tak się wszystko super zapowiadało, że smoki, że fajna królowa. A teraz? Nie ma smoków, babka nie potrafi rządzić, wkurzają mnie jej zasady. Kapłanka Ognia od Stannisa bardzo fajna, tajemnicza. Sansa zaczyna fajnie grać, wyrosła na fajną kobietkę.

To jest takie celowe zagranie bo jakby fani kochali Daenerys to by zginęła, a tak to będzie żyć.
 
Książki nie czytałem, no ale kurwa, co oni robią z Daenerys? W pierwszym sezonie tak się wszystko super zapowiadało, że smoki, że fajna królowa. A teraz? Nie ma smoków, babka nie potrafi rządzić, wkurzają mnie jej zasady. Kapłanka Ognia od Stannisa bardzo fajna, tajemnicza. Sansa zaczyna fajnie grać, wyrosła na fajną kobietkę.

Od 3 sezonu tak zmienione i okrojone wszystko ,że reżyserów można żywcem ze skóry obedrzeć.Lepiej czytaj ,bo teraz to już zruinowali to .
 
Mam zamiar zacząć czytanie książek i wyrównać do momentu w którym jest serial, żeby zobaczyć jakie są różnice i nie robić spoilerów serialu,
 
Back
Top