Seriale

I jak zakończenie Vikingsów? :-)
Wiecie, że księżniczka Gizela nazywa się Morgane Polanski ;-)?
Byłem w sporym stopniu przekonany, że trumna to będzie coś a'la koń trojański, ale dość łatwo to ogarnęli. Niezły koniec, 4 sezon by się przydał szybciej, ale pomarzyć można...

Koniec niezły, chociaż na forum pisałem już w odcinku z przepowiednią dla Rolla, że z pewnością będzie tym który poślubi jakąś księżniczke z Paryża i będzie twórcą krainy Normanów na północy Francji zwanej Normandią. Niestety przed oglądaniem serialu poczytałem trochę o historii i zwyczajnie wtedy powstała Normandia, w zbliżonym okresie do czasów Ragnara. Po przepowiedni wiedziałem już wszystko. Teraz wiadomo, że Ragnar wyzdrowieje(musi zginąć dopiero w Anglii wrzucony do jamy węży) i będzie w przyszłym sezonie trochę akcji w Angli, później wróci do Francji i wyjaśni się sprawa z jego bratem, i w 5 sezonie cała akcja będzie już zakończona w Anglii gdzie zginie Ragnar. Chyba, że wszystko zmieszczą w 4 sezonie, ale wątpie, historii jest na jeszcze dwa.

Odcinek jak dla mnie piękny. Przewidywalny, ale piękny.
.
 
Jestem po pilocie Wayward Pines czyli serialu (i książki) który co krok porównywany jest z Twin Peaks, jednak natłok zagadek i tajemnic sprawił, że bliżej mu do Lostów niż kultowego dzieła Lyncha i Frosta. Książki nie czytałem, ale zapowiada się ciekawie.

Wayward-Pines-2.jpg
 
Koniec niezły, chociaż na forum pisałem już w odcinku z przepowiednią dla Rolla, że z pewnością będzie tym który poślubi jakąś księżniczke z Paryża i będzie twórcą krainy Normanów na północy Francji zwanej Normandią. Niestety przed oglądaniem serialu poczytałem trochę o historii i zwyczajnie wtedy powstała Normandia, w zbliżonym okresie do czasów Ragnara. Po przepowiedni wiedziałem już wszystko. Teraz wiadomo, że Ragnar wyzdrowieje(musi zginąć dopiero w Anglii wrzucony do jamy węży) i będzie w przyszłym sezonie trochę akcji w Angli, później wróci do Francji i wyjaśni się sprawa z jego bratem, i w 5 sezonie cała akcja będzie już zakończona w Anglii gdzie zginie Ragnar. Chyba, że wszystko zmieszczą w 4 sezonie, ale wątpie, historii jest na jeszcze dwa.

Odcinek jak dla mnie piękny. Przewidywalny, ale piękny.
.

No przyznam sie, że tez poczytałem nieco o Wikingach i samym Ragnarze, jeszcze przed obejrzeniem tego serialu. Natomiast o Rollo i Normandii jakoś zapomnialem. Ogólnie już w połowie odcinka naszła mnie myśl "a co jak Ragnar uknuł taki plan, że będzie żywy w trumnie?". Jak widać sę sprawdziło. Dla Lagherty i Flokiego musiało być póxniej trochę niezręczenie, wiedząc co wyznali w ostatniej mowie przy trumnie. Księżniczka Gizela mi kogoś przypomina, ale za nic nie mogę sobie skojrzayć kogo. Raz mi się podoba, raz nie :D Ogólnie koniec nie jest zły, ale szkoda, że tyle czasu do kolejnego sezonu... POza tym, no, Lagherta jest zajebista <3 @Born2kill
 
Skończyłem Daredevila, serial słabuje w końcówkowych epkach jednak w ostatecznym rozrachunku jest nieźle.
Intro świetne i nie chce mi z głowy wyjść.

 
Jestem po pilocie Wayward Pines czyli serialu (i książki) który co krok porównywany jest z Twin Peaks, jednak natłok zagadek i tajemnic sprawił, że bliżej mu do Lostów niż kultowego dzieła Lyncha i Frosta. Książki nie czytałem, ale zapowiada się ciekawie.
Polecam książkę, bo to chyba najbliższe Lynch'owskiego Twin Peaks - a w szczególności pierwsza książka, która sama w sobie mogłaby być zamkniętą historią. Kolejne dwie książki to już trochę odejście od tajemniczości, jednak dalej trzymają dobry poziom.

Ma ktoś link do pilotowego odcinka(najlepiej NIE torrent)?
 
Ma ktoś torrent/link do CZWARTEGO odcinka piątego sezonu Gry o Tron w dobrej jakości? Do tej lepszej niż te 480mb, które hula po internecie? Bo trochę pikseli jest widocznych, ale znowu wciągnął mnie trzeci odcinek i bym obejrzał już następny w dobrej jakości.
Albo chociaż jak to pobrać bez żadnych opłat: http://onlinemovies.pro/game-of-thrones-s05e04-hdtv/
 
Last edited:
Ma ktoś torrent/link do CZWARTEGO odcinka piątego sezonu Gry o Tron w dobrej jakości? Do tej lepszej niż te 480mb, które hula po internecie? Bo trochę pikseli jest widocznych, ale znowu wciągnął mnie trzeci odcinek i bym obejrzał już następny w dobrej jakości.
Albo chociaż jak to pobrać bez żadnych opłat: http://onlinemovies.pro/game-of-thrones-s05e04-hdtv/

Lepszej jakości czwartego odcinka na razie nie znajdziesz.

http://tb7.pl/pobierz/8eac0d17922b8....Thrones.S05E04.PL.SUBBED.PREAiR.XviD.KiT.avi
 
Ehh nie wytrzymałem i obejrzałem... To był błąd. Teraz czekać dwa tygodnie na następny odcinek po takiej zajebistej końcówce ostatniego odcinka :sad:
 
A ja obejrzałem 4 od razu i git. "Zaspokoiłem się" na pewien czas po długim oczekiwaniu na sezon...5 odcinek przyjdzie szybciej niż cały sezon od końca 4, więc luz. Trzeba myśleć pozytywnie :D
 
Panowie zakończyłem wczoraj SOA
Ogólnie ostatni sezon bardzo krwawy. W połowie to aż mi się odechciewało oglądać tych "morderców" :D Ale zakończenie ciekawe, mój brat to się wczuł w serial i przeżywał ostatnią scenę :) Do tej pory rozkminiam o co chodziło z tym "ciastem / bułką" od tej bezdomnej która mówiła Jaxowi : "Już czas". Czy miało to nam pokazać tak jak by przeznaczenie. Że Jaxon zginął w podobny sposób jak jego ojciec?
Co teraz oglądać ? Wiadomo już kiedy wyjdzie sezon 2 Detektywów ?
 
Panowie zakończyłem wczoraj SOA
Ogólnie ostatni sezon bardzo krwawy. W połowie to aż mi się odechciewało oglądać tych "morderców" :D Ale zakończenie ciekawe, mój brat to się wczuł w serial i przeżywał ostatnią scenę :) Do tej pory rozkminiam o co chodziło z tym "ciastem / bułką" od tej bezdomnej która mówiła Jaxowi : "Już czas". Czy miało to nam pokazać tak jak by przeznaczenie. Że Jaxon zginął w podobny sposób jak jego ojciec?
Co teraz oglądać ? Wiadomo już kiedy wyjdzie sezon 2 Detektywów ?

22 czerwca

Ja kończe FlashFoward i zabieram się za 12 odcinkowy serial Fortitude
 
Ostatnie odcinki sezonów Flasha i Arrowa. Mocno się zrobiło



#TeamArrow #TeamFlash :D

uwielbiam jak te seriale się przenikają!!
 
Jakiś czas temu pisałem, że skończyłem 1 sezon SoA, to ktoś napisał, że szybko się znudzi bo wszystkie sezony takie same. Właśnie kończe 4 sezon i wciąż jestem wkręcony na maxa. Zdecydowanie top3 seriali dla mnie.
 
Panowie, jakieś dobre anime. Genialne, cudowne, wspaniałe, bo tylko na takie jestem w stanie poświęcić czas.

Moje ulubione:
"Cowboy Bebop"
"Monster"
"Full Metal Alchemist"
"Ghost in the Sheel"
i ostatni hit, metafizyczny "Ergo Proxy".
 
cos tu chyba im sie pojebalo na tej fotce bo nie sadze zeby w tamtych czasach panienki golily pachy :wink:

Pachy golili i mężczyzni, i wszystkie włosy na ciele, już w Starożytnym Rzymie. Cesarstwo Karola Wilekiego, Francja, najwięcej czerpała i bezpośrednio z Rzymu, a sekusalnie uchodziła zawsze za najbarziej rozwiniętą i nowoczesną i golenie pach to raczej była norma. myślę, że i lody z połykiem były dość popularne.
 
@Scurvol
wreszcie wiem na czym polegają te przekłamania historyczne zarzucane serialowi :lol:

Neon Genesis Evangelion (serial)

Vampire Hunter D (1985)
Ninja Scroll (film)

podobno dobre jest jeszcze Armitage III i Shingeki no Kyojin ale ich jeszcze nie widziałem

a no i dla fanów DB - pewnie już było, ale napisze - nowy Dragon Ball (serial od Akiry) jeszcze w tym roku :)
 
Wayward Pines z Mattem Dillonem po pierwszym odcinku wydaje się całkiem intrygujący, jest klimacik.
 
Back
Top