Seriale



A tak poważnie, jednym z moich ulubionych seriali komediowych jest It's Always Sunny in Philadelphia czyli historia o grupce kompletnych retardów, ja po prostu jestem otwarty na wszelkie przejawy głupoty - chłonę je jak gąbka :]
 
Oglądał ktoś prequel Battlestar Galactica czyli Caprica? Uwielbiam BG ale nie chcę sobie psuć wspomnień oglądając coś co nie wyszło. Warto?
 
SPOILER BANSHEE 3x03

NO JA PIEROLE KURWA MAĆ!

Ostatnio jeszcze pisaliśmy o Noli. JAK ONI MOGLI JĄ UŚMIERCIĆ!? Najlepsza aktorka z serialu już w nim nie zagra. Cholernie mi szkoda. Aż musiałem przerwać odcinek, zeby to tu napisać!
Bardzo mi jej szkoda :( Ehhhh.....
 
Francuskie: Falco. Calkiem przyjemne. 2 sezony po 6 odcinkow. Troche przewidywalne, ale fajnie sie oglada.
 
Ja właśnie skończyłem Fargo i pierwszy sezon Rzymu. Oba seriale jak najbardziej polecam !
 
@Grzechu wlasnie nie weim, bo jak idzie w swoja strone 2 mezczyzn ktorzy sie nei lubia wyskakuje czarny ekran. W sumie moze oni wcale tam sie nei bija i nie chce tego ogladac
 
1a4ced248e288a5b9eaf20278738240a7efab89f055c0895402e277c20a6c7fc.jpg
 
Jak w Korei lubia polskiego lektora to tak. Na kilku stronach gdzie jest online to sie powtarza. W sumie to od 2 odcinkow tak jest no ale troche smutne :(


No sorry, jak nie jesteś wystarczająco outlaw, że nie ściągasz z torrentów, tylko oglądasz online to nie zasługujesz na bitke.

1%!
 
@Masu juz chuj z bitka ale, ze tez cycki wycieli.

Sa tylke meskie,a to mi sie nie podoba :D.

Chyba bedzie trzeba zaczac sciagac seriale. Jakie strony?
 
Właśnie wyszły napisy do ostaniego odcinka Kingdom. Więc jeżeli ktoś się wstrzymywał wcześniej z oglądaniem tego serialu, bo nie było napisów, to teraz śmiało moze oglądać, bo sa napisy do wszystkich 10 odcinków :)
 
Panowie jakie polecacie seriale o tematyce gengsterskiej oprócz Gomorry i Broadwalk Empire?

Rodzina Soprano, warto?
 
Właśnie skończyłem Gomorre i aż mi się smutno zrobiło jak przeczytałem, że następny sezon najprawdopodobniej dopiero w 2016 :( Świetny serial, mega klimat. Polecam.
 
Back
Top