Seriale

Spoko nawet ta Gomorra, ale trochę denerowało mnie to, że każda postać jest tam zła. Żadnej przeciwwagi. A nawet jeśli się pojawiają jakieś dobre to za chwilę giną :DWszystko takie napięte, zepsute i zero praktycznie jakiś luźniejszych sytuacji.

Chicago PD dobre to jest ?:p
 
Jeśli gangsterka to i Love/Hate! Peaky Blinders oczywiście również mega serial.
Boardwalk Empire mi się podobało, miało swoje wyżyny i niziny, ale ogólnie dobrze mi się śledziło od początku tydzień w tydzień :)
Soprano, klasyk. Kur...jak ja nie chciałem się kiedyś zabrać za ten serial myśląc, że on bardziej obyczajowy jest niż gangsterski to teraz się facepalmować tylko można ;-)

Magic City może nie tak do końca gangsterski, ale jednak tak mi się kojarzy, a i podobał się. W końcu kto budował Vegas ;-)

A no i jeszcze Mob City Darabonta z paroma znanymi aktorami.
 
Rodzina Soprano, warto?
najlepszy serial w historii, tylko że to jest realistyczne, nie biegają tu z bronią i nie sieją rozpierdolu co odcinek :D jeden mój koleszka mówił że dla niego naprzykład był to nudny serial.
potwierdzam, lepiej oglądać z napisami, ja chyba z 5 czy 6 razy cały obejrzałem, raz z lektorem i reszte razy z napisami, dużo lepszy odbiór z napisami, jeżeli ogarniasz angielski to jest zajebista strona która każdy odcinek analizuje bo w tym serialu jest od chuja ukrytych motywów i symboliki.
http://sopranosautopsy.com/
 
Rodzina Soprano to genialny serial. Ale The Wire i tak jest lepsze :D Nigdy nie widziałem czegoś tak fenomenalnego. Tyle, że serial nie dla każdego i trzeba zmęczyć pierwsze odcinki. Mogą się wydawać nudne.
 
Chicago PD dobre to jest ?:p
Dobre ale trza oglądać na zmianę z Chicago Fire ;)
Dla zainteresowanych, pojawił się kolejny odcinek "Suits" (po kilku miesiącach) i zaczął się 3 sezon "The Americans" - mega dobry szpiegowski serial.
 
Spoko nawet ta Gomorra, ale trochę denerowało mnie to, że każda postać jest tam zła. Żadnej przeciwwagi. A nawet jeśli się pojawiają jakieś dobre to za chwilę giną :DWszystko takie napięte, zepsute i zero praktycznie jakiś luźniejszych sytuacji.

?:p

Przykro mi ze prawdziwi gangsterzy są źli ;)
 
Potwierdzam, ze The Wire moze poczatkowo zmeczyc bo moje pierwsze podejscie do tego serialu zakonczylo sie klapa. Slyszalem jednak tyle dobrego na temat tego serialu, ze nie zamierzam odpuszczac i podejde do niego raz jeszcze, tym razem w HD (ponoc wyszly niedawno odcinki w wysokiej rozdzielczosci).
 
Gryfy? Takie potwory, jak w Wiedźminie :D?

Może pokażą ich w innych trailerach, rok temu były 3 trailery chyba nawet.
 
Jeśli gangsterka to i Love/Hate! Peaky Blinders oczywiście również mega serial.
Boardwalk Empire mi się podobało, miało swoje wyżyny i niziny, ale ogólnie dobrze mi się śledziło od początku tydzień w tydzień :)
Soprano, klasyk. Kur...jak ja nie chciałem się kiedyś zabrać za ten serial myśląc, że on bardziej obyczajowy jest niż gangsterski to teraz się facepalmować tylko można ;-)

Magic City może nie tak do końca gangsterski, ale jednak tak mi się kojarzy, a i podobał się. W końcu kto budował Vegas ;-)

A no i jeszcze Mob City Darabonta z paroma znanymi aktorami.

Pozamiatane :) Świetne seriale
 
.jak ja nie chciałem się kiedyś zabrać za ten serial myśląc, że on bardziej obyczajowy jest niż gangsterski to teraz się facepalmować tylko można ;-)
zabierz sie w koncu za "Breaking Bad" bo mozesz miec podobne odczucia co do "facepalmowania sie" z powodu braku checi by zaczac.Oczywiscie jesli wogole posiadasz godnosc i rozum czlowieka :)
 
Scurvol, z tym to akurat było, że opis i zwiastun mnie jakoś nie wkręcił ;-) Ale wiem jakie tu opinie panują. Średnio jest motywacja obecnie by zając się serialem, który ma dużą ilość sezonów i odcinków :-) O godność i rozum się nie martw ;-)
 
Odświeżę trochę temat - już wraca nowy sezon TWD? Tj. od jutra, czy następnego poniedziałku?
 
Gomorra - czym dłużej oglądam tym bardziej się jaram. Wspaniały serial.

Gomorra-la-serie.jpg
 
nowy Suits słabiutki. Duet Harvey&Mike, który rozwiązuje każdą sprawę zaczyna mnie już irytować, podobnie jak większość aktorów. Louis jest wyjątkiem.
 
Banshee i Shameless w najnowszych sezonach idą chyba w dobrym kierunku, przyjemnie mi się je ogląda.
W Kingdom, odcinek z robieniem wagi był chyba najlepszy z całego sezonu. Natomiast odcinek finałowy jakoś średnio mi się podobał, zakończenie zresztą też.

Co do Supertatural, to nie wiem, czy serial kompletnie schodzi na psy, czy to nagle ja zmieniłem zdanie i w tym momencie nie spodobałyby mi się nawet pierwsze sezony, te najlepsze? Te ostatnie sezony słabiutkie, z odcinka na odcinek bracia Winchesterowie stają się jeszcze większymi cipami, robia podstawowe błędy, nie ma jakiejś wciągającej fabuły, fajnych wątków. Ehh... I, że oni jeszcze chca to ciągnąć 11 sezon.
 
ja dzisiaj zaczynam lecieć z tematem 24 godzin, kiedyś kilka odcinków wyrywkowo w TV widziałem i w sumie spoko to wyglądało. trza obejrzeć
 
Back
Top