Seriale

jednak co by tam nie było to 7 sezon nie zmieni obrazu całego serialu, już lepszy Z Nation jest, chociaż się pośmiać można z absurdów heh polecam
Z Nation niszczy system, tam poziom beki sięga zenitu
No i jak Cię brać na poważnie? :P Asylum? Poważnie? :P
@Born2kill to Ty? :P
 
No i jak Cię brać na poważnie? :p Asylum? Poważnie? :p
@Born2kill to Ty? :p
obejrzałeś to w ogóle?
mnie to bawi przecież ten serial to jest niesamowita komedia, od 4 odcinka robi się co raz lepiej, a końcówka niszczy system
SPOILER


zombie na viagrze i fecia XD tornado zombie co tam się dzieje haha
SOA jest bardzo podobne do Z Nation, ale tam chociaż można się pośmiać
Z Nation>SOA i TWD
tam się przez jeden sezon więcej dzieje niż przez 5 sezonów TWD
jeden odcinek Z Nation to jak cały sezon TWD
 
Jest tu ktoś kto ogląda seriale online? Zarzekałem, się, że nigdy tego nie będę robił, ale sytuacja nie zmusiła :]

Znajdzie mi ktoś cały sezon koreańskiego Irys/Ailiseu (2009? do obejrzenia bez żadnych rejestracji? Wszędzie znajduje, ale tylko 12 odcinków, a jest chyba 20, do tego kolejność epów jest spierdolona - ostateczność to chomik, tam jest wszystko, ale może znajdzie się jakiś internetowy mag, który mi pomoże.
 
Heheh, to nie ja :-) Ja już wiem co mówiłeś o serialach z tej stajni ;-) Ale ja nie jestem zawiedziony po sezonie, obejrzę drugi chętnie. Na pewno jest to bardziej czarna komedia, ale nie przeszkadza mi to.

PS: Pewnie nikt nie ogląda, ale zaczął się drugi sezon Helix. Całkiem ciekawie, też nieco na kształt tematyki zombie, wirus itd. Nie ma rewalacji, ale lubie te tematy;-)
 
Heheh, to nie ja :) Ja już wiem co mówiłeś o serialach z tej stajni ;-) Ale ja nie jestem zawiedziony po sezonie, obejrzę drugi chętnie. Na pewno jest to bardziej czarna komedia, ale nie przeszkadza mi to.

PS: Pewnie nikt nie ogląda, ale zaczął się drugi sezon Helix. Całkiem ciekawie, też nieco na kształt tematyki zombie, wirus itd. Nie ma rewalacji, ale lubie te tematy;-)
moge Ci polecic jak lubisz podobne klimaty to Utopie bardzo dobry serial no i ostatecznie Wirus, chociaż tutaj tylko początek dobry, później już co raz gorzej, cała historia ujdzie, ale te wampiry gorsze niż zombie w TWD
 
To w połowie 1 odcinka wyłączyłem, strasznie durne to było ;)
ja w pierwszym odcinku robiłem sobie nadzieje, że będzie dobrze, faktycznie nie było coś jak SOA, ale akurat żadnego serialu dobrego nie było to obejrzałem
Utopia o wiele lepsza, klimat niesamowity
 
Utopia to inna półka, zresztą brytyjska, nie ma co nawet wymieniać w jednym zdaniu z takim Wirusem. Chociaż tolerancję mam większą niż Grzechu, bo obejrzałem chyba z pięć odcinków.
 
A tego to nie widziałem.
Weź sobie "The missing" obejrzyj, to zobaczysz co to dobry serial ;)
może sprawdze, ale dużo tego teraz
House of Cards, Vikings, TWD i jeszcze W Garniturach nie oglądałem, a z tego co czytam to bardzo dobry
jeszcze w tym roku Gorroma, Fargo, Detektyw, Gra o Tron, Peaky Blinders, Z Nation z tych bardzo dobrych więc będie co oglądać chyba o niczym nie zapomiałem, jakaś premiera się szykuje ciekawa?
 
Ja obejrzałem cały sezon wirusa i im dłżej sezon trwał tym ciekawiej się działo. Trochę przerysowane, ale to w końcu nie serial obyczajowy ;-)
Up
Gomorra ;-)
 
Ja obejrzałem cały sezon wirusa i im dłżej sezon trwał tym ciekawiej się działo. Trochę przerysowane, ale to w końcu nie serial obyczajowy ;-)
Up
Gomorra ;-)
pomyliło mi się z miastem z Tibii :D
dla mnie te vampiry zniszczyły system, najlepsza scena jak stoją pod stacją benzynową, a wampiry mają ruchy wolniejsze niż w TWD, wręcz się nie ruszają
albo w całym mieście wampiry latają i co chwilę ktoś ginie, a w następnym odcinku całe miasto sobie żyje jakby nigdy nic XD
 
Po przeczytaniu wielu pozytywnych opinii, właśnie zaczynam Gomorre. Zobaczymy jak to będzie :)
Ja Ci napisze,ze odpuscilem po bodajze 4 odcinkach.Dla mnie ten serial jest bardzo kiepski,prostacki,banalny.Nie rozumiem calego tego zachwytu niektorych.Naprawde momentami smiac mi sie chcialo z tej Gommory,malo ambitna produkcja.No ale przekonaj sie sam,sa gusta i gusciki;)
 
A ja myślę czy od nowa nie obejrzeć. Tym bardziej, że ostatnie odcinki oglądałem z jakimiś angielskimi, ale megadziwnymi napisami. Po 4 odcinkach to nie ma co serialu oceniać Scurvol raczej :-) To raczej miał być film obyczajowy o tym ja kto tam jest, a nie multum efektów specjalnych itp. No i ukazanie tych biednych dzielnic we Włoszech wygląda na pewno megą :-) Ogólnie fabuła i wątki poszczególnych postaci dość przejmujące się wydają.
 
Szósty i niestety ostatni. Dla nieprzekonanych: wygoglujcie sobie nazwisko Elmore Leonard
 
Mam ważne pytanie - Czy spotkał się ktoś z was z serialem/ filmem, który w folderze ma napisy zapakowane w rar. Jaki jest program do odtwarzania takich napisów(bez wypakowywania i skracania nazwy)? Zazwyczaj oglądam w Media Player Home Cinema i jak dotąd nie miałem z napisami problemów, a teraz nie mogę sobie poradzić.

Chcę sobie zacząć oglądać serię The Walking Dead i właśnie mam tu ten problem.

Już niedługo skończę oglądać serial The Strain/Wirus i będę zamierzał oglądać Żywe Trupy.
 
Skończyłem oglądać koreańskie Irys - jaki ten serial jest głupi, że głowa mała, liczba facepalmów na jeden odcinek jest wręcz przytłaczająca, do tego retrospekcja goniąca retrospekcje, a w jej trakcie bohater/ka patrzy pustym wzrokiem na ścianę. Do tego stężenie banałów, głupich zachowań, wątków z dupy i innych sytuacji gdzie na moich ustach pojawiał się uśmiech i myśl CO JA PACZE? ... ale kuźwa, jak ten serial jest zajebisty, że trzymał mnie za jaja przez 4 dni gdzie wciągnąłem całe 20 odcinków. Takie coś mogą zrobić tylko Azjaci (nie mogło zabraknąć kawaii uczennicy i jej onii chan ;) ) i naprawdę, pomijając te wszystkie głupoty, albo tak jak ja, traktując je z przymrużeniem oka, to serial jest naprawdę świetny, emocjonujący i wciągający. Nie wiem czy mój mózg wytrzymałby kolejne 20 odcinków (jest drugi sezon z inną historią i bohaterami) i choć zakończenie jest naprawdę dobre trochę szkoda mi, że już nie zobaczę Hyeon-jun Kima, Sa-woo Jina i Seung-hee Choi w akcji :]

Mógłbym dać 3/10, ale ostatecznie leci mocna ósemeczka.

 
@Gambit Ty piszesz gdzies jakies recenzje?Czy jestes po prostu asceta? ;) Ja jak widze zenade,glupote i prostactwo to odpuszczam :)
 
Back
Top