Seriale

Tego jeszcze w TV nie grali, HBO tworzy historię :D

allison-williams-butt.gif

Co to za serial? :)
 
To co do Person of Interest wie może ktoś co to za nuta, jak wychodzą na korytarz podczas 1 symulacji w odcinku 4x11?
 
Własnie skończyłem Fargo. Przyjemny serial, wciągający. Czekamy na kolejyn sezon. Jak ktoś jeszcze nie oglądał to polecam!
 
Sorry za post postem, ale ma ktoś jakieś dobre linki do Kingdom 720p? Potrzebuje 8,9 i 10 odcinek.
 
Fakt, odkąd zacząłem oglądać oglądać Banshee i pojawiła się Nola (indianka), pisałem tutaj, że jest świetna. Moim zdaniem Nola przebija Amiszkę, a wiem, że jest tu kilku jej "fanów".
 
Oczywiście, że Odettka zjada amiszkę, od czasu gdy zobaczyłem plakat do Unborn poszła do ulubionych :]
 
Panowie ktoś oglądał pierwsze 2 odcinki 12 Małp? Bo pamiętam, że film z Brucem był kozacki i właśnie nie wiem, czy warto oglądać czy to w ogóle co innego tylko tytuł podobny?
 
To samo, mam ale jeszcze nie oglądałem bo czasu mi braknie. Ale z tego co czytałem to nawet całkiem fajny (oczywiście filmu nie przebije)
 
Panowie ktoś oglądał pierwsze 2 odcinki 12 Małp? Bo pamiętam, że film z Brucem był kozacki i właśnie nie wiem, czy warto oglądać czy to w ogóle co innego tylko tytuł podobny?


Oglądam pierwszy odcinek. Nie nastawiałem się na dosłowny remake, no bo niby skąd wziąść Brada, i narazie jest nieźle. Historia wydaje się pozmieniana, więc będzie co rozkminiać. Zobaczymy.

PS To nie był film z Brucem tylko z Bradem. Każdy ci to powie ;)
 
SoA został mi jeden sezon, serial na poczatku wydawał się dobry, z czasem co raz gorzej, powtarzalność niesamowita sezony są robione praktycznie wszystkie tak samo, tylko zmieniają się ludzie do zabicia raz naziści, raz czarnuchy, raz Ira polewka niesamowita, jeszcze ten 7 sezon obejrze pewnie będzie happy end SOA wszystko się udaje, a stróże prawa to idioci
ogólnie nie polecam!
czekam na luty będzie co oglądać ;)
 
jakiego trola? napisałem opinie o SOA i tyle, co to za trollowanie?
jest pełno lepszych seriali SOA<TWD jeżeli chodzi o absurdy, 6 sezonów i Teler zawsze wszystkich rozwala w ten sam sposób haha przecież to 6 sezonów o tym samym tylko zamiast murzyna jest iras lub kartel, a stróże prawa? Teler wszystkich rozwali, prokuratorów,policje, wiezniow odbije, ile oni tam ludzi zabili?chyba ponad 100, jeszcze jak był Clay nie było tak źle, chociaz nie udawał, że chcę wyjść na legal, Jax niby chcę ratować klub, a zabija wszystkich do okoła
Nie karmić trola bo mu trzeba będzie temat zalozyc.
 
Masu żartował przecież. A Ty poczekaj z opinią serialu do ostatniego odcinka ;)
już się tak męcze, że nie wiem czy dam rade, na szczęscie od Lutego dobre seriale będą
jednak co by tam nie było to 7 sezon nie zmieni obrazu całego serialu, już lepszy Z Nation jest, chociaż się pośmiać można z absurdów heh polecam
Z Nation niszczy system, tam poziom beki sięga zenitu
teraz House of Cards i Vikings będzie co oglądać, jeszcze TWD może sprawdze
 
Back
Top