Seriale

U mnie to konieczność. Ma małego synka i często muszę odchodzić od tv.w miarę dobrze ogarniam angielski, jednak dzięki lektorowi mam znacznie większy komfort oglądania ☺
 
seriale/filmy z lektorem duuuużo tracą. Wiadomo, że czasami zdarza się obejrzeć jakiś film w tv, ale nie wyobrażam sobie oglądanie serialu z lektorem. Nie chodzi tu tylko o tłumaczenie, które zazwyczaj ssie, ale o psucie klimatu, gdy zamiast oryginalnego głosu aktora słyszymy np. rudego z teleexpressu.
 
Jedyne filmy/seriale które moge obejrzec z lektorem to te francuskie czy włoskie. Angielskie zdecydowanie oryginalny dźwięk. Obejrzyjcie sobie serial Przyjaciele, po angielsku a z lektorem czy nie daj Boze z dubbingiem, zupełnie inny serial. I wcale nieśmieszny.

To w tym filmie walczą?
Troche, raczej strzelaja :D
 
To obejrzyj 3 odcinek 3 sezonu Banshee :D Najlepsza scena walki jaką widziałem w serialu chyba

Scena walki na prawdę świetna, ale...

Szkoda Noli, najlepszej aktoreczki z tego serialu :D Ponoć w innym serialu ma grać? Inna wytwórnia?
No i "piesek" Proctora to niezły as jest.
 
huehue, @Grzechu właśnie miałem pisać, że dubbing to największe zło :)

Pamiętam, że kiedyś oglądałem w tv South Park z dubbingiem i myślę sobie ładne gówno. Później jakoś z nudów odpaliłem w necie i to niegdysiejsze gówno oglądam do dzisiaj ;)
 
Panowie, a wie ktoś gdzie można obejrzeć True Detective online ale z napisami? Bo to dla panienki, a jej tłumaczyć korzystanie z torrentów albo jakieś ściąganie, to kurwa jak połączenie z Ełkiem, więc nawet już mam dosyć próbowania.
 
Panowie czy ktoś oglądał Arrow? Jeśli tak, jak wrażenia?
Jeżeli masz inne seriale na liście do obejrzenia, to oglądaj inne. Jeżeli nie masz nic lepszego, obejrzyj sobie Arrow. Taka bajeczka, superbohaterowie itd. Z poczatku mnie denerwowało, ale potem trochę obniżyłem swój poziom i zacząłem oglądać, teraz na bieżąco nadrabiam. Niektóre odcinki się dłuzyły. Ale fajne dziewczyny są.


Panowie, a wie ktoś gdzie można obejrzeć True Detective online ale z napisami? Bo to dla panienki, a jej tłumaczyć korzystanie z torrentów albo jakieś ściąganie, to kurwa jak połączenie z Ełkiem, więc nawet już mam dosyć próbowania.
http://www.kinoman.tv/detektyw/s01e01/the-long-bright-dark-eng
Z prawej strony menu z innymi odcinkami.
 
Dzięki za odpowiedzi co do Arrow. Ze swojej strony mogę dodać, że True Detective ma swój klimat. Osobiście nie polecam oglądania go odcinek za odcinkiem.
 
Back
Top