Seriale

Gambit, jak sprecyzujesz pytanie to może Ci odpowiem hehe ;-) Choć lepiej po prostu oglądać i odkrywać po kolei :-)
 
Born



http://pl.wikipedia.org/wiki/Krwawy_orzeł



Wikingow ogląda mi się zdecydowanie lepiej od Hannibala, w tym drugim przypadku cieżko mi będzie wytrwać do momentu kiedy "lizną" Red Dragona noi druga sprawa czy wczesniej nie dostaną cancela.
 
Hmmmm, no to jeszcze kawał czasu, bo dopiero w ostatnim aktualnym odcinku Ragnar chciał tak "kogoś ukarać", a rozumiem, że Ty i Mahonek w 1 sezonie siedzicie wciąż :-) Nie ma co, oglądajcie :D
 
Hanniabal S02E06 właśnie obejrzany, poziom nadal wysoki. Teraz ciężko będzie zejść z tego pułapu, zaczyna robić się coraz ciekawiej. Co do szóstego odcinka to kolejna świetna, wgniatająca w fotel końcówka :-) Realizm to nie jest mocna strona Hannibala ale chrzanić to, co Mikkelsen nie wymyśli to głowa mała :-) Smacznego! :-)
 
Godzina czwarta rano będziesz miał odcinek w sieci, o 4:10 Iglak wrzuci napisy ze słuchu :-)



Travis Fimmel idzie do moich ulubionych - zaraz obczaję The Baytown Outlaws



W żadnym epie Spartacusa jucha nie wygladała tak kozacko jak na twarzy Ragnara



tumblr_mpd75pLlCl1s7xoeto1_500.jpg




999151_489688481119099_185301468_n.png




1620835_595579110530035_2077352320_n.png
 
Gra o Tron się zaczyna=dwa miesiące nie wchodzenia w ten temat czekając aż się sezon skończy i będzie można obejrzeć w całości ;(
 
@Masutatsu



A nie możesz obejrzeć normalnie, co tydzień? Nie po to się czeka 7 miesięcy na premierę, żeby to jeszcze odkładać :-)
 
Pewnie chce wszystko zaliczyć jednego dnia :). Będzie ostra demolka, jutro o szóstej rano wstaję i lecę z GoT.


Hannibal 2x06 sympatyczny, ale bez rewelacji. Najfajniejszy był żarcik Hannibala podczas kolacji i oczko puszczone do doktora Chiltona.
 
Ja ulubione seriale jak SOA czy Justified lubię oglądać za jednym zamachem. Traktuje taki serial jak dobrą fabułę. Oczywiście dzień nie wystarczy, ale tydzień na 13 odcinkowy sezon jest w sam raz:) A Pieśń Lodu i Ognia mam przeczytaną na bieżąco to nie czekam z wypiekami na twarzy kto zginie w pierwszym odcinku.







BTW Mam nadzieję, że jeden z głównych bohaterów po załatwieniu pewnych spraw w mieście zdąży jeszcze w tym sezonie się zrelokować. Choć pewnie maks co osiągnie to wizyta w ubikacji:-)
 
Mam to samo co Masu, praktycznie wkurw mnie łapie jak dochodze do momentu gdzie serial jest emitowany na bieżąco lub trafiam na przerwę między sezonami xD Już niedługo będę miał tak z Wikingami, ale wtedy Shameless, Homelanda, Community i New Girl wyrównam.



,
 
Ja też mam zapas: Homeland, House of Cards, Suits, Strike Back i może powtórze sobie Space: Above and Beyond bo po Battlestar Galactica brakuje porządnego SF.
 
Gra o Tron S04X01


Zdecydowanie lepsze otwarcie niż trzeciego sezonu. Krew jest, cycki są. Cytat odcinka: "Fuck the king!".
 
U mnie mania ogladania seriali calymi sezonami doprowadzila do tego, ze ogladam 15 seriali i zaczyna brakowac czasu na to wszystko, a praca mgr sama sie nie napisze. Poki co HIMYM mnie nie zachwyca, jakos blado wypada ten ostatni sezon po tym jak sie przerzucilem na niego bezposrednio z Friendsow. Barney i Robin= rzygam
 
Świetny ocinek na początek 4 sezonu Gry jak dla mnie :-)



Ogar z tą gadką rozbawił mnie na maxa :D



"I będę musiał zjeść wszystkie kurczaki" ;-)))
 
GoT to jeden z niewielu seriali ktory lubie ogladac tak jak Masu. jednym z lepszych pod tym wzgledem byl chyba TD, jak zaczalem ogladac to kosmos. :)
 
Rzygam Sansą.


Tu akurat serial nie odstaje od książki xD



Bardzo fajny odcinek, zaraz lukam drugi raz na HBO - za mało Czerwonej Żmii.



Wiedzieliście, że Wikingów są dwie wersje? Zwykła i rozszerzona ...niestety dowiedziałem się o tym jak został mi jeszcze jeden odcinek pierwszego sezonu.
 
Raczej zbyt często się to nie zdarza, ale tym razem pełna zgoda z Masutatsu, szczególnie co do ostatniego zdania.
 
Oglądanie całego sezonu w 1 dniu jest zgubne, po takiem maratonie nie pamiętamy co sie działo w 3,4,5,6 odcinku tak naprawdę, tzn ja odnosznę takie wrażenie.
 
Ja też wolę obejrzeć więcej odcinków czy nawet sezon w ciągu dnia. Jest to tak jakby jeden długi film z fabułą, mozna sobie porównać na bieżąco jak poszczególne odcinki odnoszą się do całości. Jezeli ogląda sie na bieżąco, jest gorzej. Musisz czekać, potem czasem nie pamiętasz co się działo w poprzednim odcinku, a jeszcze gorzej jest, jak chcesz najnowszy odcinek, a tu się okazuje, ze to jaiś zapychacz, albo tego odcinka wcale nie ma. Totalny wkurw wtedy.



@Aqua, to zależy od tego, czy ktoś ogląda "żeby obejrzeć i pochwalić się przed znajomymi" i oglądać na odpierdol bez skupienia, czy faktycznie serial nam się podoba, ogladasz bo lubisz i cię to wkręciło. Jak na siłę oglądasz i się nudzisz to nie ma sensu oglądać.
 
Back
Top