Seriale

Tylko obejrzyj od 1 sezonu ;-) Oczywiście nie będzie tam wciąż walki, ale naprawdę jak już do niej dochodziło to jakoś mi rekompensowało to. Zajebisty klimat jak dla mnie, z resztą nie tylko ja polecałem, ale historia fajna i wciągająca według mnie. Większość oglądam normalnej jakości, gdy Vikingsów HD, żeby jeszcze lepiej się wczuć ;-)



PS: Widzę, że Herkules ma wyjść w tym roku film, obowiązkowa pozycja, no i już 300 "2" wersje do obejrzenia, ale to filmy, nie ten temat :D



Tu Trailer 1 sezonu.



 
Ja mam w jakości 1 odcinek - 700mb



Tu screenshot:



http://img.fastshell.pl/images/vikingss01e03pl4ucu.jpg



Obadam zaraz 2 pierwsze epizody :)
 
Na początku nie dawałem zbyt wielkich nadziei serialowi, ale wraz z biegiem historii stałem się fanem serii i czasów ;-) Zobaczymy jak będzie w Twoim przypadku. Powodzenia.



Tylko pamiętaj, że ja na absurdach się nie skupiam, biorę to co najlepsze z serialu ;-)))
 
Mahon, o Vikings było już wiele razy pisane na forum, na pewno ktoś Ci je polecał, nie ma innej opcji. Chyba, że spodobało Ci się dpiero jak zobaczyłeś trailer ;)
 
Co dla jednych jest początkiem, dla innych może być końcem :-| 4 odcinki do końca 2 sezonu zostały, będą dalsze sezony? Nie szperałem na ten temat.



Nie bardzo zrozumiałem jaki Ragnar ma plan wobec Jarla Borga na chwilę obecną ;-D
 
Ogląda ktoś Demony Da Vinci? Strasznie swego czasu wkręciłem się w Rodzinę Borgiów której niestety już nie kręcą, nie wiecie czy to podobny klimat?
 
SPOILERY OSTATNIEGO ODCINKA SERIALU JAK POZNAŁEM WASZĄ MATKĘ!! Więc jak ktoś nie oglądał to nie czytać pod żadnym pozorem.



.



.



.



.



.



To nie była taka zajebista końcówka jak wiele osób twierdziło-przynajmniej dla mnie. Napaliłem się jak nie wiem co i w sumie było świetnie.... do pewnego momentu. Łapałem już "wczutę", zaczynałem odczuwać, że to już się kończy i.... tak zjebali z tą śmiercią Tracy i powrotem Teda do Robin. Cała opowieść po to, żeby na koniec jednak poszedł do Robin, mimo, iż znalazł jednak wyjątkową kobietę, jedyną taką na świecie? Nie kupuję tego. A jeszcze wcześniej rozstroili mnie trochę z tym, że Robin i Barney się rozwiedli. Liczyłem, że w ostatnim odcinku będzie nastrój euforii, miłości i spełnienia Teda i całej paczki do samego końca, a tutaj niestety tak nie było. Tak czy inaczej, serial był świetny. A nie, przepraszam. It was LEGEN-wait for it-DARY! LEGENDARY!



High five!



.



.



.



.



.



PO SPOILERACH.
 
Tak sobie oglądam ten pierwszy odcinek drugiego sezonu Hannibala, mając z tyłu głowy słowy defa
Szczególnie pierwszy odcinek drugiego sezony jest mocny. Choćby dla niego warto zaczać

liczę na jakieś ostre pierdolniecie, które wywoła u mnie kisiel w majtach, a tu ni chu chu. Jeśli chodziło o scenę otwierającą epizod to niestety mizeria, jeśli chodziło o scenę końcową to chyba jeszcze słabiej - kiedyś wystarczyło trzymać jedną osobą w studni i była u widza masakra totalna, teraz Fuller przegina i to grubo over-the-top. Oczywiście przegięć i żeny jest mniej niż w 3/4 odcinkach 1go sezonu, debili z labo też było mało, jest po prostu lepiej, ale nie zmienia to faktu, że ograniczenia stacji emitującej serial sprawiły, że nie wykorzystano ogromnego potencjału historii jak i wizji Fullera.

Jak na razie 6/10
 
Shameless - oglądał ktoś? warto się za to zabrać?



Co do Wikingów to sam polecałem chyba z 5 razy ;)
 
@up



oglądaj, nie pożałujesz, jeden z najlepszych obecnie emitowanych seriali - jednym słowem KAPITALNY !!!



Mowa o wersji US, która o dziwo wg mnie jest zdecydowanie lepsza od brytyjskiego pierwowzoru.
 
SPOLER HIMYM



















................







Hubi zgadzam się w 100 %, nawet na FB HIMYM ludzie krytykują, że ostatni sezon był o ślubie Barneya, który w przedostatnim odcinku rozwodzi się. Z bardzo fajnego i pozytywnego serialu zrobili dołujące zakończenie. Najgorsze że Tracy była świetnym wyborem na matkę . Szkoda serialu, ale cóż 9 lat miłych wspomnień ( zwłaszcza pierwsze 3-4 sezony).



Ciekawe czy powstanie serial z Barneyem, coś jak po Przyjaciołach z Joeyem. Wolałbym, żeby nikt jednak nie wpadł na taki pomysł bo mogloby to zepsuć całkiem wizerunek najzabawniejszego z gangu.
 
SPOILER HIYMYM



.



.



.



Dokładnie... 21 odcinków przygotowań do wesela, żeby się rozwiedli. 9 lat serialu przygotowujących do szczęśliwego życia Teda, żeby po chwili Tracy zmarła. Ja liczyłem,że slub będzie około 10 odcinka, a potem będzie jak Ted się schodził z Tracy, dokładniejsze uchwycenie ich miłości, ślubu, narodzin dziecka i kilka przygód z nimi związanych. Szkoda, że tak to rozwiązali, przez to moje odczucia są ambiwalentne, a bardziej spodziewałem się "banalnego" zakończenia i życia w sielance - i bardzo mocno na to liczyłem. Szkoda, że tak się skończyła ta przygoda...



.



.



.



.



PO SPOILERACH
 
Spoilery HIMYM



.



.



.



....



Panowie, o czym wy mówicie? Obejrzałem wszystkie odcinki, dwa ostatnie przed chwilą też szybko obskoczyłem, ale nie ogarniam. Gdzie jest mowa, ze Barney i Robin się rozwiedli? Nie skupiłem się wtedy, ze tego nie pamiętam? Hubi, mówiac że Tracy "zmarła", masz na myśli, ze przestali omawiać jej postać tak? Bo jeżeli o normalnej śmierci Tracy też nie pamiętam. Albo coś się dzieje z moją pamięcią i będę musiał obejrzeć część ostatniego sezonu, albo nie wiem co. Jeżeli chodzi o moją opinię, to nie poczułem końca tego serialu. statni sezon był niestety denny. Fajnie, ze poznaliśmy matkę, ale jak już to nastapiło, to nic więcej mnie nie zaineresowało...



..



..



..
 
Panowie, o czym wy mówicie? Obejrzałem wszystkie odcinki, dwa ostatnie przed chwilą też szybko obskoczyłem, ale nie ogarniam. Gdzie jest mowa, ze Barney i Robin się rozwiedli? Nie skupiłem się wtedy, ze tego nie pamiętam? Hubi, mówiac że Tracy "zmarła", masz na myśli, ze przestali omawiać jej postać tak? Bo jeżeli o normalnej śmierci Tracy też nie pamiętam. Albo coś się dzieje z moją pamięcią i będę musiał obejrzeć część ostatniego sezonu, albo nie wiem co. Jeżeli chodzi o moją opinię, to nie poczułem końca tego serialu. statni sezon był niestety denny. Fajnie, ze poznaliśmy matkę, ale jak już to nastapiło, to nic więcej mnie nie zaineresowało...


jak ty ogladasz te seriale? z drugiego pokoju?
 
Jest gdzieś teraz możliwość oglądania seriali w necie bez żadnych limitów i potrzbnego logowanie się?
 
Tak czytam te Wasze spoilery do HIMYM i widzę, że twórcy olali fanów ciepłym moczem, środkowy palec dla wszystkich - całkowite podważenie tego o czym było prawie 9 sezonów, które obejrzałem. Ponoć na DVD na być alternatywne zakończenie, ale to już "musztarda po obiedzie" i mam nadzieję, że nikt tego nie kupi xD



Miałem zamiar dokończyć ostatni sezon, bo wiadomo (jak wspominał też Hubi) jednak warto poznać historię do końca, zwłaszcza po tylu latach spędzonych z serialem i jakimś tam zżyciu z bohaterami, ale teraz - totalna olewka.
 
jak ty ogladasz te seriale? z drugiego pokoju?


No właśnie pierwszy raz mam taką sytuację, ze czegoś nie ogarniam. Moze dlatego, że ten sezonmnie masakrycznie nudził i nie byłem skupiony podczas oglądania? Trzeba będzie powtórzyć oglądanie, nie ma wyjścia.
 
Hahahahahahaha. @Gambit i inni, wyjaśniło się. Myślałem, że jako o dwóch ostatnich odcinkach mówicie o 21 i 22. Dodatkowego, bonusoewgo odcinka jeszcze nie oglądałem (23 i 24), bo myślałem, ze będą to same sceny spoza kamer itp.



A więc nie widziałem o tym co się wydarzyło, bo nie ogldałem tego odcinka bonusowego. Gambit, mogło się obyć bez obrażania, drobny błąd :-)



Wychodzi na to, ze strzeliłem sobie samobója. Nieważne. Zaraz oglądam finał.
 
Gambit, mogło się obyć bez obrażania, drobny błąd
lol.gif


???



sorki midern, ale gdzie Ciebie/kogoś obraziłem?



Wczoraj luknąłem pierwszy ep Wikingów - coś czuję, że wsiąknę w ten serial.
 
Gambit, to raczej było żartobliwie do tego co napisałeś o tym "jak ogladałem serial, z drugiego pokoju". ALe to w sumie nieważne, bo pomyłka wynikała z tego, ze po protsyu ich nie oglądałem :)











Dobra, teraz moje faktyczne i ostateczne opinie o końcu How I Met Your Mother, po obejrzeniu dwóch ostatnich odcinków (23 i 24). Poprzednie posty się nie liczą, udajmy, ze ich nie było.



.



SPOILERY



Nie wiem co myśleć. Odczułem ten finał. Dotarło do mnie, że po kilku laach ogladania, śledzenia, to już koniec. Aż łezka się zakręciła w oku, podczas ostatnich kilku minut, a szczególnie podczas "a wystąpili"... Będzie mi brakowało tego serialu. Za jakiś czas na pewno odnowie sobie wcześniejsze sezony.



Patrząc na to pod względem scenariusza i pomysłów, nie jest juz tak dobrze według mnie. Szkoda, ze niestety z wyniku mojego błędu przeczytałem spoilery, ale co mi tam. Nie za bardzo się cieszę jak to wsyzstko się ułożyło. Marshall i Lily zostali rodzicami, Barney ojcem i dzięki temu się zmienił - te dwie rzeczy były dobre. Nie podchodzi mi natomiast uśmiercenie Matki, cały ten rozwód Barneya i Robin, a na samym końcu Robin+Ted. No po prostu mi się to nie podoba. Fajnie ukazane były kolejne lata, od 2014, gdzie co roku widizleiśmy co się dzieje itp, ale miałem inne myśli o finale. Tak jak juz wcześniej psialiście, skoro cały sezon był o ślubie, to czemu był rozwód? Jeżeli cały czas była nakręcana matka, to czemu ją uśmiercili? Nie podoba mi się ta wizja.



KONIEC SPOILERóW



.



Polecam ten serial. Nie oglądałem "Przyjaciół", wiec nie będę pisał, czy serial jest zgapiony, czy nie. Ja pamiętam jak kilkia lat temu ogladałem go na CC. Pewien okres w serialach oglądanych przez mnie się skończył :)



High-Five!
 
SPOILERY











@Gambit



Może nie tyle olewka fanów, co chcieli po prostu zrobić coś innego i zostać w koncepcji normalnego życia, bez sielanki. Pokazać, że nie wszystko jest tak kolorowo nawet w serialu i jest on o prawdziwym życiu. Mimo wszystko i tak liczyłem na sielankę, nie na to kurwa czekałem 9 miesięcy! :-) Szczególnie, że Tracy sprawiała wrażenie jakby była tam z nimi od zawsze, tak idealnie się wpasowała.











PO SPOILERACH

Będzie mi brakowało tego serialu. Za jakiś czas na pewno odnowie sobie wcześniejsze sezony.


Ja już mam ochotę to zrobić :-)
 
Gambit, chłopie, Scrubs obowiazkowo mam już obejrzane od czasu ostatniego sezonu, czyli jakieś 3/4 lata temu! :D Wszystkie seozny, wszystkie odcinki - kiedys też zaczynałem na Comedy Central, potem oglądałem na necie. To genialny serial komediowy bez tych "odgłosów śmiania" (sami wiemy, kiedy następuje momet śmiania) i z jakimś morałem na koniec każdego odcinka.



Polecam Scrubs każdemu!
 
Jestem po 3 odcinkach Vikings i mam nadzieję, że się nie zepsuje bo na razie zajebisty :D
 
Ja jestem po pięciu epach Wikingów i jest świetnie, niesamowita mam frajdę z oglądanie tego serialu. Ragnar Lothbrok to jest kozak, z początku kojarzył mi się z Jaxem z SoA, ale koleś bije na głowę Tellera swoją zajebistością. Ciekaw jestem na jakim etapie skończy się ten serial, czy skończy się na wiadomo jakim wydarzeniu czy będzie kontynuowany? W kolejnych epach był już blood eagle?


BTW,

dziś wyszedł 99 odcinek Dragon Ball Kaia, czyli 1 odc. Sagi Bubu xD
 
A mam takie pytanie odnośnie seriali. Jaka nagroda jest najbardziej prestiżowa w świecie seriali? W sensie Złote Globy, Emmy, czy coś jeszcze innego?
 
Jak dopiero zaczynacie oglądać Vikingów to na pewno się nie rozczarujecie. Serial trzyma poziom na przestrzeni tego co nakręcili do tej pory.
 
SPOILER HIMYM



.



.

scenę z dziećmi, mówiącymi Tedowi, że on przecież jest zakochany w cioci Robin, nakręcono w 2005 roku!


Jeżeli to prawda, to brak mi słów :-) Trafiłem też na informację,że to było kręcone w 2007 roku.



.



.



.
 
Back
Top