Seriale

Też lubię maratony, ale raczej się to nie zdarza, bo nie byłbym w stanie czekać na cały sezon, z jakimiś dodatkowymi przerwami po pare tygodni czasem ;-) Odświeżanie serialu bądź zakończonego sezonu jako maraton to częstsza opcja i fajna jak się nie myśli co się wydarzy, a trochę czasu upłynęło i innych seriali w międzyczasie było ;-)



Ironical man, poważnie?:D Nie byłbym w stanie oglądać serialu/filmu po alkoholu...Z resztą wszystko jest po nim gorsze/cięższe i tylko się dziwić, że to legalne przy takim prawie jakie mamy:D
 
Już się wypowiadałem, nie po to czekam od września żeby teraz czekać jeszcze na inne odcinki i maraton. Maraton, to robiłem w wakacje, jak 3 sezony łyknąłem w 2 tygodnie chyba.



SPOILER Gra o TRON



.



.



.



Arya ma większe jaja od tej pizdy Joffreya :-)



.



.



.



Po SPOILERZE
 
Born2kill - Nie mówię, żeby się za przeproszeniem najebać w trakcie tych dziesięciu odcinków, ale chociaż jeden browarek na dwa odcinki to nie zaszkodzi. Rzecz jasna co kraj to obyczaj, co chałupa to zwyczaj.
 
@Nie sądzę. Najwcześniej w trzecim odcinku. Musieliby urwać sporo akcji po drodze, a ślub i weselicho jest na cały epizod ^_^.
 
Mi się wydaje, że mogą trochę nagiąć chronologię wydarzeń i ślub dać w przedostatnim odcniku ( nie wiem czy zauważyliście, ale do tej pory to przedostatnie odcinki były "finałowymi" sezonu, kiedy to najwięcej się działo ). Chociaż wtedy zerkanizowanie jednej części książki zajęłoby im około 3 sezonów...
 
Zacząłem wreszcie oglądać Twin Peaks :-) i jestem zajarany tym serialem. Zajebiste, MacLachlan to mistrz
 
Freeman, Twin Peaks jest przegenialnym serialem, normalnie CUDO!!!



Do tego posiada najlepszą scene w historii telewizji xD



https://www.youtube.com/watch?v=BpFQrW4ykO0







Co do GoT to sugerując się nazwami odcinków wesele będzie miało miejsce w drugim odcinku i koniec. Ja tam czekam na ósmy ep i kuźwa wiecej jednej z moich ulubionych postaci - jednego z największych badassów serii - Oberyna !!!







SPOILER











The Red Viper vs The Mountain
 
Coś dla fanów zombie (FB Grupy Hatak):

Stacja Syfy i wytwórnia The Asylum wyprodukują nowy serial o zombie!



Asylum znów atakuje. Wytwórnia stworzy dla stacji Syfy 13-odcinkowy pierwszy sezon "Z Nation", opowiadający o grupce ludzi próbującej przeżyć w świecie opanowanym przez zombie.



Fabuła będzie się rozgrywać trzy lata po wybuchu epidemii i skupi się na nielicznej grupie bohaterów, próbujących dostać się do Centrum Chorób Zakaźnych w nadziei na stworzenie szczepionki.







Premiera zaplanowana jest na jesień.
 
Zabrałem się do oglądania gry o tron i po trzech odcinkach zastanawiam się czy to aby nie strata czasu, nie troluję jakby co:-)



w Twin Peaks Albert Rosenfield dostałby dziś na bank "propsy" : D
 
mmammag, dzięki za info ;-)



Ogólnie w kilku filmach był ten sam cel, zobaczymy. OBy to nie był odgrzewany i pomalowany na nowo kotlet jednak ;-)
 
@maryjan



Ja po pierwszych trzech odcinkach miałem to za średni serial, a teraz jestem jego wielkim fanem. Od 6 odcinka bodajże zacząłem się lekko wciagać, a od drugiego sezonu już byłem "totalnie w to wpierdolony" jakby to określił Irokez.
 
Asylum !!! Ludzie ogladaliście jakiś film z tego studia? Przecież to jest beka większa niż Uwe Boll xD

Bklyq-XCEAAsfyT.jpg


BTW

Jest już pierwszy odcinek siódmej serii SoA :-)

SPOILERY !!!


Jax zostaje oskarżony za zabójstwo Tary, ale pojawia się szansa na oddalenie zarzutów. Musiałby jednak powrócić do handlu bronią, by przywrócić pokój. Przystaje na ugodę, ale oczywiście zaczyna realizować własny plan. W międzyczasie pojawia się nowa postać, która jest w stanie poważnie zagrozić SAMCRO. Tym razem to kobieta o wdzięcznym imieniu Rose, ale nie dajcie się zwieść. To weteran pierwszej wojny w Iraku, z wysoką rangą i szerokimi wpływami w policji, prokuraturze, sądach, kościołach i więzieniach stanowych. Jej motyw jest dość jasny - to zemsta. W strzelaninie w szkole zginął jej ukochany wnuk, mały Johnnie, który, gdy jeszcze żył, miał spore szanse wygrać lokalne zawody w skoku przez kozła. O śmierć chłopca obwinia oczywiście SoA. Scena, w której zagryza wiewiórkę i wypija jej krew sugeruje, że może cierpieć na zaburzenia psychiczne. W zgliszczach warsztatu Gemma znajduje smocze jaja.
 
Hehe, Gambit widzę badasz temat głębiej ;-) Ja nie przywiązuję wagi zbytnio do tego kto tworzy film czy serial. Wiadomo, że pewne nazwiska i marki dały o sobie znać, co nie znaczy, że A) inne produkcje muszą być też tak trafione, B) Nie mogą się pojawić producenci bez nazwiska, którzy zrobią dobry produkt i C) ktoś kto robił kiepskie produkcje, w końcu trafił w sedno po latach nauczki ;-) Także oceniam po pracy, a nie po zasługach ;-) O ile oczywiście coś się na tyle zdoła wybić, że do mnie to dojdzie :D
 
Born, ale trzeba zrozumieć pod jaki target to studio robi filmy



- Mega Shark Versus Giant Octopus



- The Terminators



- Transmorphers: Fall of Man



- Paranormal Entity



- Abraham Lincoln vs. Zombies



- Sharknado (mój osobisty faworyt)



- Atlantic Rim



to tylko niektóre perelki - scheamat zawsze ten sam i na żadnrgo rezysera z wizją nie ma co liczyć



https://www.youtube.com/watch?v=I16_8l0yS-g







Wcieło mi "kawałek" posta z SoA



SPOILERY !!!

W Charming dzieje się źle. Po wycofaniu się SAMCRO z handlu, lokalna równowaga świata przestępczego została zachwiana. Kluby i gangi ledwo tolerujące się do tej pory, teraz poszły na noże w walce o wpływy. Byz Lats, Majowie, czarni, Chińczycy, Irlandczycy i naziści doprowadzili do wyniszczającej wojny. Wrócili Rosjanie, pojawili się talibowie. W siłę rosną Szwedzi. Nikt już nie jest bezpieczny w tym tym prawie 10-tysięcznym mieście.
 
Czyli z S-F są za pan brat ;-))) Zobaczymy, z roku na rok produkcje wyglądają bardziej profesjonalnie, choć często skupiają się na paru najgłówniejszych aspektach i najistotniejsza jest wciągająca poza tym fabuła.



Scena to mi bardziej przypomina reklamę potęgi transu z rekina niż filmu, którym ktoś miałby się emocjonować :-D
 
Scena, w której zagryza wiewiórkę i wypija jej krew sugeruje, że może cierpieć na zaburzenia psychiczne. W zgliszczach warsztatu Gemma znajduje smocze jaja.


WTF?!
 
W zgliszczach warsztatu Gemma znajduje smocze jaja


Hahahah :-) Ja jestem ciekawy tego sezonu. Z jednej strony cieszę sie, ze to ostatni, bo nie ma co robić na siłę, z drugiej będzie mi szkoda.
 
To, że w drugim epie będzie wesele wiadomo już od dawna, preview był wyświetlany zaraz po zakończeniu pierwszego odcinka no i jak pisałem wcześniej, nazwy kolejnych odcinków są dość wymowne, np. w takim trzecim epie dużo czasu powinna dostać Danka xD



W każdym bądź razie będzie się działo ...













Co do Wikingów, taka ciekawosta. "wersja Vikings- w TV brak nagości i dosyć stonowana przemoc. Blu Ray jest okazjonalna nagość i dosyć sporo juchy, plus kilka rozszerzonych scen (często sekundy, góra minuty na odcinek), ale w przypadku bitew nieco razi."



Pierwszy z brzegu przykład xd



02.jpg
04.jpg
 
Coś mam wrażenie, że obeejrzę sobie drugi raz Vikings, skoro jest trochę więcej contentu w drugiej wersji.
 
Back
Top